5:1
konec (2:1, 2:0, 1:0)
02.11.2014, 12:00 • Omsk Arena • Alan Šrámek (@TramekCZ)
Tipsport: 1.4 5.0 5.79 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.4 - 5.0 - 5.79
Avangard Omsk – Neftěchimik Nižněkamsk
5:1
konec (2:1, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 16. Sobotka (Širokov, Blaťák), 16. Popov (Kolarik), 23. Paršin (Wandell), 37. Mozer (Kulik), 48. Širokov (Kuljaš, Kulik) – 6. Eronen
Karty:
Neproměněná penalta:
Avangard Omsk:
Barulin (Kostin) – Ljamin, Vasiljev, Blaťák, Gustafsson, Kuljak, Kulik, Pivcakin – Berdnikov, Sobotka, Lemťjugov, Širokov, Popov, Paršin, Perežogin, Kalinin, Kolarik, Mozer, Wandell, Fisčenko, Neprjajev
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk:
Sudnicin (Kolppanen) – Kalašnikov, Berezin, Eronen, Bryncev, Belov, Bilalov, Amirov – Stanislav Alševskij, Koroljuk, Kulikov, Nikulin, Stapleton, Mnichovič, Rybin, Sexton, Chochrjakov, Milovzorov, Polygalov, Klimenko, Jaroslav Alševskij
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gašilov, Sergejev – Birin, Medveděv
Diváci: 10 070
1. třetina | ||||
05:13 | ||||
09:41 | ||||
10:40 | ||||
15:05 | ||||
15:54 | ||||
18:10 | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:28 | ||||
22:07 | ||||
36:22 | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:23 | ||||
45:55 | ||||
47:13 | ||||
47:53 | ||||
55:31 | ||||
Konec |
Boston – Ottawa 00:05 4:2
Toronto – Chicago 00:05 3:2
Tampa – Washington 00:05 4:3
Florida – Philadelphia 00:05 2:1
New Jersey – Columbus 00:05 3:2
NY Rangers – Winnipeg • po s.n. (1:2) 00:05 0:1
Pittsburgh – Buffalo 00:05 5:0
Carolina – Arizona 00:10 3:0
St. Louis – Colorado • po s.n. (1:0) 01:00 3:2
Minnesota – Dallas 01:00 4:1
Edmonton – Vancouver 03:00 2:3
San Jose – NY Islanders 03:30 3:1
Buffalo – Detroit • po s.n. (2:1) 23:00 3:2
Carolina – Los Angeles 23:00 3:2
Omsk – Nižněkamsk 12:00 5:1
Magnitogorsk – Jekatěrinburg • po prodl. 13:00 5:4
Ufa – Toljatti 13:00 3:2
CSKA Moskva – Atlant 15:00 3:1
Čerepovec – Jaroslavl • po s.n. (2:0) 15:00 2:1
Kazaň – Chanty-Mansijsk 15:00 6:1
Viťaz – Riga 15:00 4:2
Minsk – Novokuzněck 15:00 4:1
Dynamo Moskva – Jokerit 15:30 1:3
Soči – Petrohrad 15:30 1:2
Slovan – Vladivostok 17:00 4:1
Záhřeb – Chabarovsk 17:30 2:5
55:31
47:13
45:55
42:23
21:28
18:10
10:40
09:41