02.11.2014, 00:05 • BB&T Center, Sunrise • David Janeczek

Tipsport: 2.55 3.85 2.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne dnes vše dobrou noc. (02:53:11)
1. Roberto Luongo: 97,3% úspěšnost zákroků
2.Aron Ekblad: 1+0, První gól v kariéře NHL
Tomáš Kopecký (FLA): 0+0, -1, 3 střely, čas na ledě 19:38
Jakub Voráček (PHI): 0+1, +0, 3 střely, čas na ledě 22:35
Statistiky:
Střely: 30:37
Zákroky: 36:28
Diváci dnes viděli utkání ve kterém berou dva body domácí panteři. Hlavním strůjcem vítězství Floridy byl Roberto Luongo, kterému radost z vychytané nuly překazil až sedm vteřin před koncem Lecavalier.
Domácí rozhodli dvěma brankami v přesilových hrách. Od modré čáry Masona nejdřív prostřelil Mitchell, později také Ekblad pro kterého to byl první gól v NHL.

60:00

59:53

Branku ještě zkoumali video rozhodčí.

Vincent LECAVALIER - 2:1

59:53

Philadelphia právě vstřelila branku!
Tak přece jen si dnes Luongo další nulu nepřipíše. VINCENT LECAVALIER se nejrychleji zorientoval na brankovišti a snižuje. Asistence: Jakub Voráček.

59:40

Puk vyletěl po teči floridských mimo hřiště. Vhazovat se bude před Luongem.

59:35

Luongo kryje další střelu. O nejlepším hráči zápasu není pochyb.

59:13

Fleischmman se pokusil trefit branku, ale vyhazuje na zakázané uvolnění.

58:59

Rozhodčí přerušují hru pro posunutí Luongovy branky.

58:35

Další neuvěřitelný zásah Luonga. Roztáhl se jako motýl a svou výstrojí dokázal zastavit puk. Odolal i následným dorážkám.

58:29

Hostům už nezbývá příliš času. Buly před Luongem.

58:16

Voráček rozehrává další atak.

57:43

Hosté stále v útočném pásmu.

57:33

Hráčům Philadelphie se bude o Robertu Luongovi zdát. Další rychlý přesun Kanadského veterána zabránil gólu z hole Girouxe.

57:01

Domácí vyhodili do středního pásma.

56:25

Voráček při své střele zlomil hokejku a okamžitě si jel na střídačku pro novou.

56:12

Philadelphia to zkusí s šesti bruslaři. Mason na střídačce.

Aron EKBLAD - 2:0

55:38

Florida právě vstřelila branku!
ARON EKBLAD využívá přesilovku střelou od modré čáry. Jde o jeho první branku v NHL!!!! Asistence: Brian Cambell a Jimmy Hayes

55:24

Domácí znovu rozestavěni v útočném pásmu.

54:50

Hosté zachytili kotouč a vyvezli ho až za branku Luongo, kde nastrádali nějaké vteřinky.

54:19

Vylučovat se bude tentokrát na straně hostí. Dvě minuty si vysloužil Mark Streit za podražení.

54:11

Lecavalierovo nahození kryje Luongo. Vhazovat se bude po jeho pravici.

53:52

Vhazování ve středním pásmu.

53:44

Na druhé straně podržel letce Mason, když odolal rychlému protiútoku.

53:12

Voráček vyjel z rohu až před Luongovu branku, ale jeho pokus Luongo znovu kryje.

51:30

Domácí vyhazují přes všechny čáry a upalují na střídačku.

51:02

Domácí vyhazují do středního pásma.

50:28

Jokinen ve hře. Pokračuje se 5 na 4.

50:01

Ihned po buly sehráli hosté akci na jeden dotek, ale následná střela skončila na výstroji Luonga.

49:56

Philadelphii čeká 32 vteřin dlouhá přesilovka pěti proti třem.

49:56

V tomto čase si hosté vybrali oddechový čas.

49:56

Hosté si zahrají přesilovku 5 na 3. Mitchell vyhodil puk tak nešikovně, že si odsedí dvě minuty za zdržování hry.

49:18

Voráček v přesilovce netrefuje branku z velmi výhodné pozice.

48:28

Jusi Jokinen dává Philadelphii další přesilovku. Jeho hra vysokou holí byla oceněna dvěma minutami.

47:51

Floridští získali buly v útočném pásmu.

47:43

Giroux vyzkoušel pozornost Luonga od mantinelu, ale tento pokus neměl příliš šancí doletět až do brány.

47:17

Domácí v plném počtu. Další nevyužitá přesilovka ze strany Philadelphie. Hostům chybí častější střelba.

47:10

V závěru přesilovky se ještě hosté nastěhovali do pásma.

46:35

Letci znovu v pásmu, ale domácí se znovu osvobozují vyhozením.

46:05

Kopeckému se podařilo zachytit přihrávku a následně vyvezl kotouč do útočného pásma, kde pošetřil nějaké ty vteřinky.

45:50

Letci znovu rozestavěni v útočném pásmu.

45:25

Domácím se podařilo osvobodit vyhozením přes všechny čáry.

45:17

Dvě minuty dostává domácí Upshall za nedovolené bránění právě na Voráčka.

45:01

Hosté zakládají akci. Na ledě je Voráček s Giroudem, kteří jsou pro domácí dnes největší hrozbou.

44:45

Hosté se osvobodili vyhozením do středního pásma.

44:15

Florida v útočném pásmu, kde drží kotouč u mantinelu.

44:02

Kopecký s Mackenziym vyvezli kotouč do útočného pásma, ale tam ho po chvíli ztratili.

43:15

Del Zotto předvedl krásný bruslařský obrat a dostal se až do útočného pásma, kde ale nenašel svou přihrávkou žádného spoluhráče.

42:30

Mason nyní podržel svůj tým. Ihned po vhazování se stihl přesunout a pokrýt další pokus domácích.

42:20

Nick Bjugstad prověřil koncentrovanost Masona, ale jeho střela z pravého křídla nebyla dostatečně přesná a razantní.

41:30

Druhá část přesilovky, která se přesunula do třetí třetiny se letcům moc nepovedla. Domácí měli více šancí a to hráli v oslabení.

41:11

40:49

Upshall znovu vyvezl puk a donutil Masona přerušit hru.

40:24

V oslabení ujel Kopecký, ale ani dokonce na třikrát nedokázal překonat připraveného Masona.

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:50

Zatím dobře hranou přesilovku přerušuje vyhození domácích.

39:11

Mezitím se na led vrátili Kopecký se Simmondsem.

39:11

Za hákování si půjde sednout domácí Olsen.

38:53

Mason přikryl kotouč před dojíždějícími útočníky. Vhazování před Masonem.

38:20

Giroux a Voráček si vyměnili kotouč a první jmenovaný zakončil pouze do připraveného Luonga.

37:53

Schultzova střela neměla gólové parametry. Luongo bez problému vyráží do rohu.

37:41

Další neuvěřitelný zásah si připsal Roberto Luongo.

37:07

Rozhodčí vyloučil oba kohouty hrát se bude 4 na 4. Dvě minuty za sekání si vysloužili Simmons a Kopecký.

37:07

Před vhazováním ve středním pásmu se navzájem osekávali Simmonds a Kopecký.

36:50

Na Luonga šly ve druhé třetině pouze tři střely. Čtvrtou v pořadí přidal znovu Voráček, ale Luongo jeho pokus kryje.

36:42

Domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

36:02

Philly útočí, ale pouze u hrazení. Luongo může zůstat v klidu.

35:02

Luongo znovu přesný. Ani po Voráčkově střele se skóre nemění.

33:59

Rinaldo už je na ledě. Hosté v plném počtu. Domácí mají za sebou další nepříliš povedenou přesilovku.

31:59

Na dvě minuty za úder loktem byl vyloučeč letec Rinaldo. Další možnost přesilové hry pro domácí.

31:41

Poté co puk opustil hrací plochu se bude vhazovat ve středovém kruhu.

31:34

Hra se nyní trochu přiostřila. Hráči si u hrazení navzájem nic nedarují.

30:47

Waynne Simmonds a Scottie Upshall se postrkovali poté co Mason přikryl puk.

30:35

Tomáš Fleischmman vyvezl kotouč ven z obranného pásma a vybojoval buly před Masonem.

30:09

Domácí vyhazují přes všechny čáry. Buly před Luongem se bude opakovat.

29:59

Roberto Luongo kryje Giroudovu střelu zápěstím. Bude se vhazovat před Luongem.

29:35

Druhá třetina je zatím plná nepřesností na obou stranách.

29:10

28:55

Přesilovka se domácím zatím příliš nedaří.

27:49

Matt Read se vydal v oslabení na útočný výlet, ale jeho střela z levého kruhu míjí Luongovu branku.

27:20

Tomáš Fleischmman se snažil vydolovat puk v brankovišti, ale rozhodčí ukončil jeho snahu písknutím.

27:10

Florida si zahraje další přesilovku. Za hákování si půjde na dvě minuty odpočinout Brayeden Schenn.

26:40

Nick Bjugstad se dostal do dobré pozice, ale Mason si poradil.

25:20

Florida znovu rotuje v útočném pásmu, ale hosté v čele s Lecavalierem rychle otočili hru.

24:33

Willie Mitchell vyzkoušel pozornost Masona. Tentokrát byl úspěšný brankář hostí.

24:10

Giroux se svými křídly znovu v útočném pásmu.

23:20

Florida uzamkla hosty v jejich obranném pásmu, ale jejich tlak nepřinesl druhou branku.

22:42

Střelu Fleischmmana zblokovala hostující obrana do rohu.

21:45

Panteři udělali chybu při rozehrávce, ale hosté toho nedokázali využít. Jeden z jejich útočníků netrefuje branku.

20:42

Domácí se usadili v útočném pásmu, ale jejich útok neměl dlouhého trvání.

20:12

Giroux s Voráčkem drží kotouč za Luongovou brankou.

19:30

Další přesný zákrok Roberta Luonga. Střelu s první od Matta Reada udržel ve své výstroji.

18:48

Jakub Voráček míjí branku z velmi výhodné pozice.

17:44

Philly si zahraje další přesilovku. Nick Bjugstad si odsedí dvě minuty za podražení.

17:04

Cotourier teď prováhal možnost vysunout jednoho ze spoluhráčů a zbytečně ztratil puk.

15:03

Raffl se ocitl v obrovské šanci, kterou mu vypracoval Voráček. Luongo, ale odmítl vyrovnání.

13:50

Willie Mitchell si počkal na Matta Reada a přitlačil ho na mantinel.

13:20

Florida v útočném pásmu bojuje u mantinelu o kotouč.

12:40

Nick Bjugstad vjel do pásma, ale tam ho hostující obrana vytlačila do rohu.

12:20

Philadelphie je sice častěji na kotouči, ale zatím se těžce prosazují přes střední pásmo.

12:00

Bellmare bojuje s přesilou u mantinelu.

11:30

Voráček zavezl puk do útočného pásma.

10:12

Obrovská příležitost pro domácí. Už mohlo být 2:0, kdyby jeden z útočníků zasunul kotouč do odkryté branky.

Willie MITCHELL - 1:0

09:07

Domácí se ujímají vedení WILLIE MITCHELL prostřelil Masona od modré čáry. Výbornou práci odvedl clonící Tomáš Fleischmman. Asistence: Jusi Jokinen, Brad Boyes.

08:30

Výborný zákrok z bezprostřední blízkosti předvedl Luongo. Matt Read byl na brankovišti úplně sám, ale nedokázal zvednout puk přes pravý beton Luonga.

08:05

Lungo kryje slabou střelu bude se vhazovat po jeho levici.

07:30

Luke Schenn zastavil rodící se šanci tím, že přebruslil domácího útočníka.

07:12

Nahození ze středního pásma kryje před dojíždějícími útočníky Luongo.

06:41

Hosté se konečně osvobodili a sami založili útok, který zakončil Raffl bekhendovou střelou z úhlu, která ale nemohla nadělat Luongovi problémy.

06:00

Hosté v plném počtu, ale stále pod tlakem.

05:40

Jokinen se dostal do skvělé pozice,ale netrefil branku. Následnou střelu kryje Mason.

04:55

Domácí uzamkli Philadelphii, ale jejich přesilovce chybí střelba.

04:12

Mason se stihl přesunout a vyrazil nebezpečnou střelu Ekblada.

04:00

Přesilovku si zahrají i domácí. Za krosček byl vyloučen Simmonds.

03:55

Obrovský závar před brankou Steva Masona nakonec nekončí brankou. Mason svůj tým podržel.

03:41

Zakázaného uvolnění se dopustili domácí panteři.

03:20

03:02

Raffl se dostal k zakončení po hezké spolupráci mezi Girouxem a Voráčkem. Luongo, ale bezpečně kryje.

02:50

Další vyhození přes všechny čáry.

02:39

Další postavení mimo hru hostujícího týmu.

02:15

Letcům se podařilo znovu usadit v pásmu.

01:45

Domácí se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

01:20

Za podražení si půjde odsedět dvě minuty domácí Upshall.

00:52

Letci začali aktivněji a celou první minutu strávili v útočném pásmu.

0:16

Hosté přichyceni v ofsajdu.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.
FLORIDA PANTHERS: Tým z floridského poloostrova letos zatím odehrál osm utkání, což je o dva méně oproti ligovému průměru. Možná i proto se panteři krčí na dvanáctém místě východní konference. Přestože tým z města Sunrise získal devět bodů, trápí pantery mizerná koncovka 12 vstřelených branek je nejméně v celé lize. Avšak pouhých 17 inkasovaných je zase jedno z nejmenších čísel v lize.

V posledních pěti zápasech se Floridě poměrně dařilo. Pokaždé bodovali, když dvakrát zvítězili po šedesáti minutách, jednou rozhodli utkání v prodloužení a dvakrát padli v prodloužení respektive po nájezdech.

Nejproduktivnějším panterem je z pouhými čtyřmi body Kanaďan Brad Boyes (2+2). Čtyři body má také Fin Jussi Jokinen (0+4).

Náš Tomáš Fleischmann neprožívá povedený vstup do sezony. V osmi zápasech si připsal pouze jednu asistenci.

Branku na Floridě stráží navrátilec z Vancouveru a dvojnásobný Olympijský vítěz Roberto Luongo, který zatím předvádí výborné výkony. Úspěch či neúspěch celého týmu bude záviset na výkonech už pětatřicetiletého Kanaďana.

PHILADELPHIA FLYERS: Pensylvánský tým z města Rockyho Balboy na tom není, co se týče postavení v tabulce, o moc lépe. V deseti odehraných zápasech získal deset bodů, což mu vyneslo jedenáctou příčku východní konference. Letci okolo Clauda Girouda nebo Jakuba Voráčka nemá problém střílet branky. Letos už rozvlnili síť 32 krát, což je jedno z nejvyžších čísel v konferenci. S bráněním to už je horší 36 obdržených gólů je vůbec nejvíce na východě.

V posledních pěti zápasech letci nasbírali šest bodů. V bitvě o Pensylvánii porazili Pittsburgh. Poradili si s Detroitem a po prodloužení skolili mistra z Los Angeles. Naopak nestačili na Chicago a posledně na Tampu.

Nejproduktivnějším oranžovým letcem je Jakub Voráček z patnácti body (3+12). Tento bodový zisk stačí na 3. místo v celé lize. Nejlepším střelcem týmu s osmi brankami je Wayne Simmonds, který během výluky oblékl dres Liberce.

O post brankáře číslo jedna soupeří dva kanadští brankáři Ray Emery a Steve Mason. V posledních čtyřech kolech, ale dostal přednost zkušenější Emery.

Tyto týmy se letos utkávají poprvé. Při posledním vzájemném měření sil vyhrála Philadelphia venku 5:2.

2:1

Branky a nahrávky: 10. Mitchell (Jokinen, Boyes), 56. Ekblad (Cambell, Hayes) – 60. Lecavalier (Voráček)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Mitchell, Kulikov, Cambell, Ekblad, Olsen, Gudbarson – Huberdeau, Bjugstad, Upshall – Fleischmann, Trocheck, Boyes – Jokinen, Grimaldi, Hayes – Kopecký, Mackenzie, Thornton

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Grossman, Streit, Del Zotto, Schultz, Manning, L. Schenn – Raffl, Giroux, Voráček – B. Schenn, Lecavalier, Simmonds – Umberger, Couturier, Read – Rinaldo, Bellemare, VandeVelde

Rozhodčí: Francis Charon, Tim Peel – Steve Barton, Jean Morin