29.10.2014, 14:00 • Sport Complex • Martin Penker

Tipsport: 1.42 5.2 5.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:55

Ježov už zůstává na střídačce a hosté to zkoušejí se šesti hráči.

46:56

Další obrovská šance ve které se ocitl Starčenko, ten ale místo střely přihrával na obsazeného spoluhráče.

44:54

Astana právě vstřelila branku!
Domácí využívají přesilovku 5 na 3 a otáčí skóre utkání na 2:1. Dallman vystřelil od modré a MIKE LUNDIN šikovnou tečí propálil Ježova a posílá tak svůj tým do vedení. Asistence : Dallman, Bochenski

43:52

A domácí budou hrát přesilovku 5 na 3. Dvě minuty za zdržování hry dostává Romanov.

42:55

Tuto přesilovku dokázali domácí v rámci možností ubránit a navíc si teď zahrají přesilovku oni. Dvě minuty za vysokou hůl vyfasoval Bocharov (LAD).

40:55

Bude se vylučovat. Dvě minuty za podražení si odsedí Bartulis (BAR).

38:33

Savčenko dostal vynikající přihrávku do mezikruží kde byl úplně sám, poté vystřelil ale Ježov předvedl fantastický zákrok!

27:25

Jeden z hostujících obránců nyní udělal obrovskou chybu v obraném pásmu, Ruděnko se tak dostal ke kotouči a vystřelil z mezikruží, Ježov tuto střelu ale vyrazil.

21:55

Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Sloboda (LAD).

17:58

Dawes se dostal v mezikruží ke střele, jeho střela mířila dobře ale Ježov předvedl skvělý zákrok.

17:30

Vylučuje se také na hostující straně. Dvě minuty za hákování vyfasoval Romanov (LAD)

14:50

Bude se poprvé v zápase vylučovat. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Blochin (BAR).

9:25

Bartulis vystřelil od modré, Ježov tuto střelu vyrazil, ale jen k volnému Žajlauovi, ten poté našel přesnou přihrávkou KONSTANTINA PUŠKARJOVA a ten do prázdné branky srovnává na 1:1. Asistence : Žajlauov, Bartulis

5:46

Togliatti právě vstřelilo branku!
Bělousov vystřelil na bránu, Laco tuto střelu vyrazil ale pouze k úplně volnému VITALIJI ŠULAKOVOVI a ten otevírá skóre utkání. Asistence : Bělousov

2:1

Branky a nahrávky: 10. Puškarjov (Žajlauov, Bartulis), 45. Lundin (Dallman, Bochenski) – 6. Šulakov (Bělousov)

Barys Nur-Sultan: Laco (Poluektov) – Lundin, Dallman, Bartulis, Savčenko, Blochin, Cerenok, Ibraibekov, Ryspajev – Dawes, Bochenski, Boyd – Ruděnko, Upper, Starčenko – Žajlauov, Gavrilin, Puškarjov – Rachmanov, Romanov, Popovici Trenér - Nazarov

Lada Toljatti: Ježov (Glass) – Podhradský, Barancev, Romanov, Vorobjov, Hunkes, Šulakov, Sloboda, Ogurcov – Černikov, Golubjov, Petrov – Nikitěnko, Valujskij, Bočarov – Zaťovič, Shenfeld, Bělousov – Mastrjukov, Fjodorov, Šarov Trenér - Světlov

Rozhodčí: Bondar, Vasiljev – Balodis, Golovljov