29.10.2014, 00:05 • Nassau Coliseum, New York • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.94 4.15 3.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jaroslav Halák (NYI) 59 minut, 26 zákroků, 4 góly, 86,7%
Lubomír Višňovský (NYI) 0+1, 1 střela, čas na ledě 22:51
Ondřej Pavelec (WPG) 60 minut, 18 zákroků, 3 góly, 85,7%
Michael Frolík (WPG) 0+1, 4 střely, čas na ledě 15:38
Je za námi pohledné utkání, ve kterém vítězí Winnipeg Jets v poměru 3:4. V závěrečné třetině se prosadil jen Andrew Ladd a rozhodl tak o vítězství svého týmu. Nic na tom nezměnil ani drtivý závěrečný tlak domácích, kterému Pavelec jen tak tak odolal.

60:00

59:58

Little s Laddem sice nedostali puk do prázdné brány, ale to je nakonec vůbec mrzet nemusí. Winnipeg již dnešní utkání nepustí.

59:20

Dvakrát se snažil Okposo tečovat Višňovského střelu, ale Pavelec odolává.

59:00

Domácí se dostali do útočného pásma a Halák sprintuje na střídačku. Islanders v šesti!

58:28

V rohu leží otřesený Conacher, který inkasoval zásah hokejkou přímo do tváře. Vylučovat se však nebude.

57:56

Domácí tuto přesilovku nesehráli vůbec špatně, ale hosté se ubránili a jsou v plném počtu.

57:02

Dva zákroky si nyní připsal Pavelec a pul letí pryč z pásma Winnipegu.

56:50

Téměř polovina přesilovky za námi a domácí svírají hostující čtveřici.

55:56

Paul Postma vyloučen za hákování (WPG). Hosty čekají krušné chvilky.

55:56

V aréně se rozezněla gólová siréna, ale to bylo předčasné. Grabovski totiž v úniku trefil jen tyč hostující brány. Pavelec poté skvěle máchl rukou a vyhodil puk z brankoviště.

55:38

Po střele Lowryho přerušuje Halák hru a následovat bude krátká komerční pauza.

55:20

Byfuglien skvěle zastavil útok domácích již na červené čáře a nedovolil jim ohrozit Pavelcovu bránu.

54:39

Asi minutu teď strávili Jets v útočném pásmu, ale žádné ohrožení Halákovy brány z toho nevyplynulo.

53:23

Grabovskij nabil Višňovskému, ale ten dělovkou prověřil jen pevnost mantinelu za Pavelcovou bránou.

52:40

Halákovu pozornost vyzkoušel střelou zboku Blake Wheeler.

3:4

Branky a nahrávky: 2. Nelson (Boychuk, Okposo), 35. Tavares (Nelson, Boychuk), 36. Grabovskij (Višňovský) – 22. Ladd (Enström, Little), 25. Postma, 32. Trouba (Stuart, Little), 44. Ladd (Little, Frolík)

New York Islanders: Halák (Johnson) – Boychuk, Leddy, Višňovský, Hickey, Strait, de Haan – Okposo (A), Tavares (C), Conacher – Grabovskij, Nielsen (A), Kuljomin – Strome, Nelson, Lee – Clutterbuck, Cizikas, Martin

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Trouba, Stuart (A), Postma, Enström, Pardy, Clitsome – Frolík, Little, Ladd (C) – Wheeler (A), Scheifele, Perreault – Byfuglien, Lowry, Thorburn – Halischuk, Slater, Galiardi

Rozhodčí: Steve Kozari, Kelly Sutherland – Mike Cvik, Scott Driscoll

Diváci: 11508