3:4

po prodl. (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)

29.10.2014, 01:40 • American Airlines Center, Dallas • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 2.34 3.8 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního utkání vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu zase někdy na počtenou. (04:26:25)

Dnešní utkání sledovalo 16 232 diváků.
St. Louis Blues tedy poráží Dallas Stars po prodloužení 4:3, a odváží si tak z Texasu velice důležité dva body.

Vladimir TARASENKO - 3:4

61:28

St. Louis právě vstřelilo branku!
Blues využívají přesilovou hru! Shattenkirk přihřál křižně na VLADIMIRA TARASENKA, a ten se svou okamžitou střelou propálil vše. Asistence: Kevin Shattenkirk, Alex Pietrangelo.

61:17

Střela Tarasenka z levé strany letěla mimo bránu Stars.

61:03

Steen se odhodlal k další střele z pravého kruhu, ale Lehtonen střelu udržel ve své výstroji.

60:46

Steenovu střelu dokázal zblokovat Goligoski.

60:32

Shattenkirk vystřelil od modré čáry a Lehtonen jeho pokus dokázal chytit svou lapačkou.

60:14

Blues budou hrát přesilovou hru! Tyler Seguin (DAL) totiž zasáhl Pietrangela vysokou holí, a dostává tak dvě minuty.

60:01

I ve třetí třetině byl zcela stejný scénář, a to, že se nejdříve v přesilové hře dostali Stars opět do vedení, protože se trefil Trevor Daley. Blues však dokázali znovu vyrovnat, jelikož branku St. Louis vstřelil Vladimir Tarasenko.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:49

St. Louis ještě poslalo touš na zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před bránou Blues.

59:20

Dvojice Ja. Benn-Seguin mohla rozhodnout utkání, protože se domácí dostali do výborné šance, ale střelu Seguina Elliott zlikvidoval a následující dorážku Ja. Benna dokázali zastavit hostující hokejisté.

3:4

Branky a nahrávky: 14. Oleksiak (Seguin, Ja. Benn), 26. Seguin (Spezza, Daley), 44. Daley (Goligoski) – 14. Tarasenko (Lehtera, Shattenkirk), 27. Lehtera (Tarasenko, Steen), 52. Tarasenko (Lehtera), 62. Tarasenko (Shattenkirk, Pietrangelo)

Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – Goligoski, Daley, Jo. Benn, Dillon, Connauton, Oleksiak – Ja. Benn, Spezza, Seguin – Eaves, Fiddler, Hemský – Roussel, Eakin, Garbutt – E. Cole, Horcoff, Sceviour. Trenér: Lindy Ruff.

St. Louis Blues: Elliott (Allen) – Bouwmeester, Pietrangelo, I. Cole, Shattenkirk, Jackman, Gunnarsson – Oshie, Backes, Schwartz – Lindstrom, Berglund, Jaškin – Steen, Lehtera, Tarasenko – Ott, Lapierre, Reaves. Trenér: Ken Hitchock.

Rozhodčí: Hanson, St. Laurent – Heyer, Wheler

Diváci: 16 232