konec (1:1, 0:0, 1:0)

29.10.2014, 14:00 • Sport Complex • Martin Penker

Tipsport: 1.42 5.2 5.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek je to ode mne vše a při dalším onlajnu na shledanou. (16:13:42)
Domácí nakonec tedy tento duel odbojovali a berou za dnešní zápas všechny tři body. Hosté se dnes sice dostali brzo do vedení, jenomže potom dokázal Puškarjov vyrovnat na 1:1 a ve třetí třetině při výhodě 5 na 3, dokázali domácí vstřelit rozhodující gól na 2:1.

Střely na branku : 32 – 29

60:00

59:45

Domácí se osvobozují ze své obrané třetiny.

59:05

Velké zmatky před Lacem, ale tento brankář vše ustál a kotouč drží ve své lapačce.

58:55

Ježov už zůstává na střídačce a hosté to zkoušejí se šesti hráči.

58:40

Oddechový čas pro hosty.

58:15

Hosté chtějí nejspíše odvolat brankáře, jenomže domácí jim nepůjčí vůbec kotouč a tak zatím nemůžou nic dělat.

57:00

Ježov předvedl nyní skvělý zákrok a podržel znovu tak svůj tým proti střele Lundina.

56:20

Hosté se velmi snaží, ale obrana domácích nyní pracuje velmi dobře a hosty k ničemu nepouští.

55:00

Právě se rozběhlo posledních pět minut třetí třetiny.

53:52

Teď jsem o tom psal a z modré to zkusil Nikitěnko, jenže před brankářem nikdo neclonil a tak Laco měl volný výhled a puk v pohodě chytá.

53:30

A znovu to vypadá jakoby měli hosté výhodu v podobě přesilové hry. Hosté tlačí domácí ale skoro vůbec nestřílí.

52:13

Jeden z domácích obránců se snažil poslat dalekonosnou přihrávku na Starčenka, před ním ale skvělým obraným zákrokem zasáhl Vorobjov.

51:05

Hosté se nyní sami vytlačili z útočné třetiny svou nepřesnou přihrávkou.

49:53

Hosté se nyní usadili v útočném pásmu domácích, ke střele z modré se dostal Hunkes, svou střelu ale namířil nad branku domácích.

49:02

Hra se nyní uklidnila a u puku zůstávají většinu času hosté.

46:56

Další obrovská šance ve které se ocitl Starčenko, ten ale místo střely přihrával na obsazeného spoluhráče.

44:54

Astana právě vstřelila branku!
Domácí využívají přesilovku 5 na 3 a otáčí skóre utkání na 2:1. Dallman vystřelil od modré a MIKE LUNDIN šikovnou tečí propálil Ježova a posílá tak svůj tým do vedení. Asistence : Dallman, Bochenski

43:59

Teď už se jim to povedlo a z poměrné blízkosti vystřelil Dallman, pro něj bohužel vedle.

43:52

A domácí budou hrát přesilovku 5 na 3. Dvě minuty za zdržování hry dostává Romanov.

43:30

Domácím se ale nedaří usadit v hostujícím útočném pásmu a tak hosté brání tuto přesilovku velmi dobře.

42:55

Tuto přesilovku dokázali domácí v rámci možností ubránit a navíc si teď zahrají přesilovku oni. Dvě minuty za vysokou hůl vyfasoval Bocharov (LAD).

42:34

Nyní střelu Romanova Laco dobře viděl a připisuje si tak další úspěšný zákrok.

41:23

Střelou od modré zaměstnal Laca jeho krajan Podhradský.

40:55

Bude se vylučovat. Dvě minuty za podražení si odsedí Bartulis (BAR).

40:20

Hned od začátku třetí třetiny se do útoku pustili hosté, nahození Černikova raději podrží Laco ve své lapačce.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 15:37.
Druhá třetina už tak zajímavá jako ta první nebyla. V této třetině nepadla ani jediná branka a stav utkání je tak stále nerozhodný 1:1. Nutno říci že domácí jsou jasně aktivnějším týmem tohoto zápasu, ale dnes vynikající Ježov hasí všechny pokusy domácích hráčů.

Střely na branku : 25 – 16

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:35

V této minutě se už nic nestane, protože za malý okamžik je konec druhé třetiny.

39:00

Právě se rozběhla poslední minuta druhé třetiny.

38:33

Savčenko dostal vynikající přihrávku do mezikruží kde byl úplně sám, poté vystřelil ale Ježov předvedl fantastický zákrok!

38:02

Blochin vypálil od modré, jeho střela neměla ale žádný smysl protože čárový odpískaly ofsajd.

36:15

z přečíslení 3 na 2 se dostal ke střele Černikov, bránu ale vůbec netrefil a tak se teď musí vracet honem zpátky.

34:43

Poté se dostal ke střele z mezikruží Barancev, toho taktéž vychytal dnes skvělý Laco.

34:13

Nikitěnko se dostal ke střele z modré čáry, jeho střela ale byla slabá a Laco jí v pohodě chytá do své lapačky.

33:49

Do maličké haly v Kazachstánu nezavítalo mnoho lidí, ale i těch pár co přišlo se snaží svůj tým povzbuzovat jak jen to jde.

33:18

Hosté se nyní osvobozují se svého obraného pásma zákázaným uvolněním.

31:43

Ježov se snažil ihned po chycení puku rozehrát, poté si to ale rychle rozmyslel když k němu rychle přispěchal Gavrilin.

30:31

Bočarov nyní číhal před brankou domácích a čekal na přihrávku, tu se mu snažil poslat Nikitěnko, Bočarov ale tuto přihrávku promáchl a kotouč prošel až na hokejku jednoho z domácích.

29:22

Dawes se nyní dostal k nebezpečné střele z pravého křídla, Ježov opět skvělým zákrokem chytá.

27:25

Jeden z hostujících obránců nyní udělal obrovskou chybu v obraném pásmu, Ruděnko se tak dostal ke kotouči a vystřelil z mezikruží, Ježov tuto střelu ale vyrazil.

26:20

Lundin byl přistižen v ofsajdu, vhazovat se tak bude ve středu hřiště.

25:11

Jeden z hostů byl za brankou domácích sražen a dožaduje se vyloučení, rozhodčí však zůstávají v klidu a domácí zakládají protiútok.

23:55

23:42

Nikitěnko se v oslabení dostal až do útočného pásma domácích, poté vypálil z modré a Laco musel puk udržet, vhazovat se tak bude v útočné třetině domácích.

23:10

Dallman to zkusil od modré, Laco byl však připraven a puk ukrývá ve své výstroji.

21:55

Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Sloboda (LAD).

21:50

Sloboda nahazoval z pravé strany domácí branky před branku, kde ale nikoho nenašel a puk mají na holích nyní domácí hráči.

21:20

Hosté si teď nerozuměli a posílají kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

20:30

Hosté se po úvodním buly dostali ihned ke střele, tuto střelu ale Laco dobře viděl a vyráží ji do bezpečí.

20:01

První třetina byla velmi divoká, v této třetině padli hned dva góly. V šesté minutě se překvapivě do vedení dostali hosté když po střele Bělousova se dostal k odraženému kotouči Šulakov a otevřel skóre utkání. Domácí vyrovnali v desáté minutě, Bartulisovu střelu zachytil Žajlauov a kotouč předal úplně volnému Puškarjovovi, který už neměl problém zasadit kotouč do odkryté klece.

Střely na branku : 10 – 10
Druhá třetina začne zhruba ve 14:45.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:31

19:18

V této přesilovce se už nic nestane a hosté budou co nevidět v plném počtu.

18:42

Savčenko dostal na pravé straně kotouč, ihned z první zkoušel vystřelit, jenomže kotouč promáchl.

17:58

Dawes se dostal v mezikruží ke střele, jeho střela mířila dobře ale Ježov předvedl skvělý zákrok.

17:30

Vylučuje se také na hostující straně. Dvě minuty za hákování vyfasoval Romanov (LAD)

16:53

Blochin se ihned z trestné lavice dostal k puku, jeho spoluhráči ovšem jeli střídat a tak se do žádného útoku nepouštěl.

16:50

16:10

Romanov nahazoval od modré před branku, kotouč ale byl ztečován jedním z hostujících úplně vedle branky domácích.

14:50

Bude se poprvé v zápase vylučovat. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Blochin (BAR).

12:15

Žajlauov se dostal do slibné šance. Gavrilin se dostal až do útočné třetiny hostů, poté na druhé straně našel volného Žajlauova a ten jen trestuhodně netrefil Ježovovu branku.

11:50

Domácí mají nyní více ze hry a na hosty se po vyrovnávajícím góle vrhli a zásobují brankáře Ježova jednou střelou za druhou.

9:25

Bartulis vystřelil od modré, Ježov tuto střelu vyrazil, ale jen k volnému Žajlauovi, ten poté našel přesnou přihrávkou KONSTANTINA PUŠKARJOVA a ten do prázdné branky srovnává na 1:1. Asistence : Žajlauov, Bartulis

5:46

Togliatti právě vstřelilo branku!
Bělousov vystřelil na bránu, Laco tuto střelu vyrazil ale pouze k úplně volnému VITALIJI ŠULAKOVOVI a ten otevírá skóre utkání. Asistence : Bělousov

4:50

Bochenski se nyní z pravého kruhu pro vhazování dostal ke střele, střela mu ale nesedla a Ježov vyráží vyrážečkou do pravého rohu kluziště.

3:38

Domácí se nyní usadili v útočném pásmu hostů, nic zajímavého ale nevymysleli a sami se vytlačili až na středový kruh.

2:33

Dawes se prokličkoval až do útočné třetiny hostů a z mezikruží vypálil, Ježov tuto střelu chytá a raději drží.

1:30

První střela na bránu hostů, Laco byl ale na svém místě a střelu vyráží do rohu kluziště.

1:12

Domácí se osvobozují ze své třetiny jen za cenu zákázaného uvolnění.

0:20

Hosté se ihned po buly usadili v útočném pásmu domácích, žádná střela na branku ale nepřišla a u puku jsou už domácí.

00:01

-02:00

Oba týmy jsou nyní na hrací ploše a stadionem zní ruská a kazachstánská hymna. Hosté nastupují v bílých dresech, domácí v dresech modrých.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Barys Astana: Laco (Poluektov) – Lundin, Dallman, Bartulis, Savčenko, Blochin, Cerenok, Ibraibekov, Ryspajev – Dawes, Bochenski, Boyd – Ruděnko, Upper, Starčenko – Žajlauov, Gavrilin, Puškarjov – Rachmanov, Romanov, Popovici Trenér - Nazarov

Lada Togliatti: Ježov (Glass) – Podhradský, Barancev, Romanov, Vorobjov, Hunkes, Šulakov, Sloboda, Ogurcov – Černikov, Golubjov, Petrov – Nikitěnko, Valujskij, Bočarov – Zaťovič, Shenfeld, Bělousov – Mastrjukov, Fjodorov, Šarov Trenér - Světlov

Rozhodčí: Bondar, Vasiljev – Balodis, Golovljov.

Nejproduktivnější hráči obou celků

Barys Astana – V domácím týmu je to kanadský útočník Dustin Boyd který má na svém kontě 26 bodů za 12 gólů a 14 asistencí.

Lada Togliatti – Na druhé straně to je ruský útočník Yuri Petrov který má na svém kontě 12 bodů za 4 góly a 8 asistencí.

Lada je ve Východní konferenci až na desáté příčce s 21 body na kontě, za 4 výhry, 4 výhry v prodloužení nebo nájezdech, 1 prohra v prodloužení nebo nájezdech a 12 proher. Ve venkovních zápasech se tomuto klubu vůbec nedaří, odehrál 6 zápasů venku, z toho jen 1x výhrali a 5x prohráli.

Posledních 5 zápasů

Lada – Slovan Bratislava 3:6
Lada – Medveščak Záhřeb 2:1
Lada – Dyn. Minsk 1:3
Lada – Mytišči 2:1 sn
Lada – Traktor Čeljabinsk 3:4

Barys se drží po dvaadvaceti zápasech ve Východní konferenci na páté příčce s 34 body za 8 výher, 3 výhry v prodloužení nebo nájezdech, 4 prohry v prodloužení nebo nájezdech a 7 proher. Na domácí půdě se tomuto celku celkem daří, z 11 zápasů které odehráli doma, vyhráli 4x, 2x v prodloužení nebo nájezdech, 3x prohráli v prodloužení nebo nájezdech a 2x prohráli. Poslední dva zápasy Astana prohrála, a to s Jugrou 2:3 pp a s Petrohradem 5:3.

Barys Astana – Jugra 2:3 pp
Petrohrad – Barys Astana 5:3
Din. Riga – Barys Astana 2:3
Jokerit – Barys Astana 4:2
Barys Astana – Chabarovsk 5:0
Zdravím všechny hokejové fanoušky a fanynky. Dnes nás čeká zápas mezi Barys Astana a Lada Togliatti
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

2:1

Branky a nahrávky: 10. Puškarjov (Žajlauov, Bartulis), 45. Lundin (Dallman, Bochenski) – 6. Šulakov (Bělousov)

Barys Nur-Sultan: Laco (Poluektov) – Lundin, Dallman, Bartulis, Savčenko, Blochin, Cerenok, Ibraibekov, Ryspajev – Dawes, Bochenski, Boyd – Ruděnko, Upper, Starčenko – Žajlauov, Gavrilin, Puškarjov – Rachmanov, Romanov, Popovici Trenér - Nazarov

Lada Toljatti: Ježov (Glass) – Podhradský, Barancev, Romanov, Vorobjov, Hunkes, Šulakov, Sloboda, Ogurcov – Černikov, Golubjov, Petrov – Nikitěnko, Valujskij, Bočarov – Zaťovič, Shenfeld, Bělousov – Mastrjukov, Fjodorov, Šarov Trenér - Světlov

Rozhodčí: Bondar, Vasiljev – Balodis, Golovljov