Liga mistryň

Aksam Unia Osvětim – S.K. Karviná - ženy

2:5

konec (1:3, 0:1, 1:1)

18.10.2014, 17:30 • Zimní stadion STaRS Karviná • Ladislav Vácha (@LadislavVacha)

53:11

Martina Křupková (KNZ) – 2 minuty – držení protihráčky.

50:39

Malgorzata Galuszková (OSV) – 2 minuty – držení hole. Zbytečný útočný faul Polek, který by mohl domácím pomoci.

47:03

Malgorzata Metyková (OSV) – 2 minuty – nedovolené bránění.

43:37

Zbytečný útočný faul předvedla Nikola Gápová (KNZ), jež usedá na lavici hanby za krosček.

38:27

Aneta Lédlová (KNZ) obdržela dvouminutový trest za hrubost.

33:21

Markéta Výtisková (KNZ) – 2 minuty – hra tělem v ženském hokeji.

30:36

Malgorzata Metyková (OSV) – 2 minuty – faul loktem.

17:14

Malgorzata Metyková (OSV) – 2 minuty – hákování.

14:25

Joanna Jarmulowiczová (OSV) – 2 minuty – hákování.

06:38

Karolina Pozniewská tvrdě vypálila od modré čáry a vyprášila betony gólmanky Bečevové. K dorážce z mírného úhlu na levé straně se dostala Klaudia Chrapeková, jež mířila do prázdné brány, jenže Karolína Kovářová (KNZ) zabránila gólu a dostala 2 minuty za sevření puku.

05:52

Magda Walicová (KNZ) obdržela 2 minuty za držení protihráčky. To je pro domácí velká nepříjemnost, dlouho se budou bránit jen ve třech.

04:11

Vendula Přibylová (KNZ) si vyšlápla v rohu útočného pásma na Karolinu Pozniewskou, jež zůstala dlouho ležet otřesená na ledě a musel jí pomoci na nohy až lékař. Karviná hráčka obdržela trest na 5 minut plus do konce utkání za pád pod nohy. Trest odpyká Kateřina Světinská (KNZ).

2:5

Branky a nahrávky: 13. Pozniewská, 41. Pozniewská – 13. Solničková (Kytková), 15. Solničková, 19. Zíková (Kovářová), 37. Křupková (Walicová), 52. Kaplanová

Aksam Unia Osvětim: Rybacká (Krzemienová) – Metyková, Chrapeková, Kosakowská, Strzelecká, Kozlowská "A", Fersztová – Pozniewská, Czapliková, Bielasová – Galuszková "A", Wieczoreková, Frackowiaková "C" – Michaleková, Jarmulowiczová, Kosmová – Zalewská, Trethanová.

S.K. Karviná - ženy: Bečevová (Dvořáková) – Brotánková, Kovářová, Výtisková, Hudečková, Zíková, Duroňová, Světinská – Gápová, Lédlová, Kaplanová – Walicová, Přibylová, Sadilková – Křupková, Solničková, Kytková "C" – Kosellková, Němcová.

Rozhodčí: Maria Raabye Fuchselová (DEN) – Veronika Dopitová (CZE), Tereza Štreitová (CZE)