18.10.2014, 17:07 • ZS Kolín • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

Tipsport: 1.4 4.8 4.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! V prodloužení zvítězili domácí brankou Lukáše Skokana.
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Tomáš Pácal a Jan Čekal.
Tímto se s vámi loučím a na dalším online zápasu z Kolína napočtenou. (19:20:27)

63:13

Kozlové právě vstřelili branku!

Vítěznou branku domácích vstřelil LUKÁŠ SKOKAN! A Kozlové tak vybojovali 2 body a 1 bod si odváží Medvědi.
Asistence: Martin Mejzr, Jiří Kadlec

61:49

Další šance tentokrát na straně domácích a to Petra Morkese, ale než stihl zasunout kotouč do branky Čekala, tak Čekalův beton byl rychlejší a kotouč vyrazil.

60:24

Úspěšnější začátek prodloužení měli hosté.

60:01

Jelikož stav skončil nerozhodný, bude následovat prodloužení.

60:00

59:52

58:30

Povede Kozlům vstřelit branka těsně před koncem utkání?

57:52

Vyloučen Štěpána Jeník (PEL) na 2 minuty za sekání.

57:12

Mejzr tečoval střelu Bartáka, ale kotouč lehce míjel branku.

55:25

53:25

Vyloučen Martin Barták (KOL) na 2 minuty za zdržování hry. Situace opět nahrává hostům, dostanou se tentokrát znovu do vedení?

52:45

Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!

Hosté jednoznačně využívají druhou přesilovku, a kotouč za záda Sejpala posílá MARTIN VYSLOUŽIL. Stav utkání 4:4. Skóre je vyrovnané a začíná se od znova, kdo bude dnešním vítězem?
Asistence: Miroslav Třetina, Richard Adam

52:27

Vyloučen Lukáš Skokan (KOL) na 2 minuty za hákování.

49:36

Šidák od modré tvrdě vystřelil od modré, ale to včas zasáhl Sejpal a vyrovnání se nekonalo.

45:27

Medvědi zaútočili a je z toho gól! MARTIN HADRAVA snižuje skóre na 4:3 po přihrávce Filip Beneš a Marka Hadravy. Začíná se zápas přiostřovat!

43:15

Zakázané uvolnění Medvědů, již druhé po sobě.

5:4

Branky a nahrávky: 12. Šafránek (Jankovský), 25. Valášek (Kadlec), 32. Ježek (Skokan), 38. Morkes (Valášek), 64. Skokan (Mejzr, Kadlec) – 7. Kopic (Votápek, Plachý), 13. Kubát (Mečiar), 46. Hadrava Martin (Beneš, Hadrava Marek), 53. Vysloužil (Třetina, Adam)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Muláček, Procházka, Klíma, Skokan, Barták, Hanzl, Březina, Nedbal – Jankovský, Šafránek, Zumr – Morkes, Kadlec, Valášek – Semirád, Mejzr, Ježek – Marvánek, Hlavatý

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal – Kasalý, Mečiar, Adam, Šidák, Srdínko, Jeník, Kubát, Třetina, Hadrava, Votápek, Plachý, Kopic, Kadlec Jakub, Hadrava, Beneš, Vysloužil