Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno

2:5

konec (0:0, 1:2, 1:3)

18.10.2014, 16:00 • Jan Kousal

Liberec nedokázal ve třetí třetině dohonit manko, ba naopak. Kometa svému soupeři ještě více odskočila. Tygrům neposkytla příliš šancí a po zásluze vítězí. (18:22:26)

60:00

59:53

Kometa vyhodila puk na zakázané uvolnění.

59:29

Přihrávka rukou, vhazovat se bude v útočném pásmu Liberce.

57:41

Kometa právě vstřelila branku!
Liberci se risk nevyplatil. ADAM KOZEL nejprve vyvezl puk z obranné třetiny a následně trefou do odkryté klece nejspíše rozhodl o osudu celého utkání.

57:06

Domácí zkoušejí hru bez brankáře.

56:58

Solenský si na útočné modré počkal kotouč, následně ovšem ukvapeně vystřelil.

55:48

Divilovu střelu od modré bezpečně chytá brněnský gólman.

55:26

Hosté si nedali pozor a byl jim odpískán ofsajd.

54:55

Pískán zásah brněnské střídačky.

54:29

Tadeáš Král (KOM) dostává spolu s Havlasem (LIB) dvě minuty za hrubost. Na trestnou lavici odchází také Babec (LIB) za sekání.

53:37

Liberec právě vstřelil branku!
Liberec snižuje! Puk se po Jedličkově akci odrazil k JOZEFU HUŇOVI, jehož střela proskotačila až za záda Jekela – 2:4.

53:00

Vaněček musel zasahovat proti střele Dvořáka od pravého mantinelu.

51:52

Hra Liberce je plná nepřesností.

49:53

Brno mohlo jít do vedení o čtyři góly! Kozel teď nedotlačil volně poskakující puk na brankové čáře za záda libereckého gólmana.

48:11

Kometa odskakuje už na tři branky! Postaral se o to DOMINIK POKORNÝ, který překvapil Vaněčka nahozením od levého mantinelu.

47:08

Domácí střídali, čehož mohl využít Dvořák, Vaněček proti němu však vytrčil svoji hůl.

45:51

Šnajnar se odhodlal ke střele, na tu měl Vaněček dobrý výhled a bez problému chytá.

45:32

Ofsajd hostů.

2:5

Branky a nahrávky: 27. Šír M. (Ordoš, Jedlička), 54. Huňa (Jedlička, Heřmánek) – 23. Raška (Kozel, Zohorna), 28. Pokorný (Kupčík), 43. Raška (Vágner), 49. Pokorný (Vágner), 58. Kozel

Bílí Tygři Liberec: Vaněček (Skřebský) – Babec, Mrázek (C), Šír M., Arlt, Huňa, Beránek, Král Z., Jedlička, Solenský, Vondráček, Ordoš, Zachar, Žďárský, Divila, Havlas, Tržický, Heřmánek

HC Kometa Brno: Jekel (Šalena) – Vágner (C), Hájek, Švejda, Kupčík, Kozel, Pokorný, Dvořák, Kubeš, Denk, Zohorna, Biolek, Vojáček, Raška, Šnajnar, Král T., Dufek, Grünwald, Dymáček

Rozhodčí: Horinek – Kajínek, Hejl