3:2

konec (2:0, 1:0, 0:2)

18.10.2014, 01:10 • Nationwide Arena, Columbus • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.88 4.0 3.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S kontatováním, že Columbus Blue Jackets doma vyhrál nad Calgary Flames poměren 3:2 se s Vámi loučí a zase někdy napočtenou u kanadskoamerické NHL se těší Tomáš Lysý (03:55:00)
Diváci: 15987.
Kdo by to čekal, že zápas bude mít takovýto strhující finiš. Po dvou třetinách totiž vedl Columbus jasně, a to o tři góly, když se v první třetině prosadili Jack Skille a Ryan Johansen, které ve druhé části doplnil Matt Calvert. Jenže ve třetí třetině nejpve snížil Mason Raymond a osm minut před koncem to bylo už jen o gól po zásahu Joshe Joorise, hrajícím svůj první mač v NHL. Více ale už Plameny nestihly.

60:00

59:58

Hartnell vystřelil na prázdnou branku a minul jí zhruba o metr, což mu však nemusí vadit, protože zápas končí!

59:31

Po téměř minutě se Columbus osvobozuje a posílá puk před prázdnou branku Calgary.

59:10

Glencross měl nyní velké štěstí, že se s Giordanem na modré čáře domluvili, kdo rozehraje puk a ještě jej udrželi v útočném pásmu. Následný kanon Giordana od modré vyráží Bobrovskij!

58:54

Curtis Glencross trefuje dorážkou z bezprostřední blízkosti pravou tyčku branky Sergeje Bobrovského!

58:42

Hosté jsou znovu před Bobrovským. Za jeho branku nyní probíhá souboj o puk, ve kterém jsou, zdá se, úspěšnější domácí.

58:32

Columbus zásluhou Johansena posílá kotouč do středního pásma.

58:11

Branka hostí je prázdná, Calgary hraje v šesti bez Karriho Rama.

57:53

Russell se opřel kousek za modrou do puku a vypálil. Ne však do sítě, ale do masky Bobrovského.

57:15

Ani Columbus se nikam nehrne. Nahodí puk za Rama a jde střídat, následně se celá pětice vrací zformovaná na obrannou modrou.

56:57

Po Calvertovi vyhodil Letestu puk tak šikovně, že přejel na druhou stranu, nikoliv však na zakázané uvolnění.

56:39

A stejně tak Matt Calvert, který za brankou sebral nahození Calgary.

56:26

Hned po buly posílá Letestu kotouč do středního pásma.

3:2

Branky a nahrávky: 3. Skille (Letestu), 6. Johansen (Foligno, Atkinson), 28. Calvert (Letestu, Wisniewski) – 43. Raymond (Glencross, Backlund), 52. Jooris (Giordano, Brodie)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Johnson, Savard, Erixon, Wisniewski, Tjutin, Prout – Foligno, Johansen, Atkinson – Hartnell, Anisimov, Wennberg – Calvert, Letestu, Skille – Tropp, Chaput, Boll. Trenér: Todd Richards.

Calgary Flames: Ramo (Hiller) – Brodie, Giordano, Russell, Wideman, Šmíd, Diaz – Glencross, Backlund, Byron – Hudler, Monahan, Jooris – Raymond, Colborne, Bouma – Bollig, Stajan, McGrattan. Trenér: Bob Hartley.

Rozhodčí: Francois St. Laurent, Brian Pochmara – Derek Amell, Matt MacPherson

Diváci: 15987