2:4

konec (1:1, 1:3, 0:0)

18.10.2014, 18:00 • Zimní stadion města Nový Jičín • Kateřina Krutilková

S tímto se s vámi loučím a přeji vám hezky zbytek sobotního večera. (20:23:26)
Břeclav dnes byla opravdu lepším týmem a zaslouženě připisuje 3 body. Jelikož Poruba s Frýdkem-Místkem nevyhrála, tedy postupuje na první místo.

60:00

59:22

Nový Jičín hraje opět power play.

59:02

Nový Jičín hraje s brankářem.

59:00

Novému Jičínu se prostě nedaří gólmana prostřelit.

58:20

Vylučuje se na straně Břeclavi. Dittrich se jde posadit, dokonce už si vysvlékal rukavice,

58:00

Nový Jičín hraje power play.

57:43

Oddechový čas pro domácí.

56:00

Hra je zatím hlavně v útočném pásma Břeclavi.

54:30

Břeclav hraje velice rychlý hokej.

53:42

Nový Jičín opravdu bojuje, ale Břeclav jim nedá jedinou příležitost.

52:36

Kacíř velice slabou ranou střílel na Šurého, byla to spíše přihrávka. Stav je stále stejný,

51:25

50:48

Právě nastala diskuze s rozhodčíma, ale na trestnou lavici se jde posadit Prokop na 10 minut,

50:05

Domácí tlačí soupeře, ale branka v ne dohledu,

49:45

Vyloučen hráč Nového Jičína Zdeněk za hákování.

48:51

Nový Jičín bojuje, ale zatím bez úspěšnosti,

48:07

Vyloučen další hráč Břeclav. Břeclav si zahraje 5 na 3. Červenka se posadí na lavičku ostudy za držení.

48:06

4/5.

48:03

Střelu Flašara vyrazil Šurý.

47:09

Před Šurým to teď opravdu vřelo. Jedna šance za šancí. Nakonec Šurý velkou šanci Nového Jičína zakryl lapačkou,

46:08

Směřička podrazil Hanáka, který se pak hezky sklouzl.

45:35

Prokop zabránil gólu svým vlastním tělem.

43:02

Šurý si vyjel z brány a vychytal střelu Zdeňka,

41:27

Zápas se jeví velice vyrovnaný.

40:13

Dnes ze začátku musel Šrámek zakročit – úspěšně.

40:01

Možná třetina už rozhodla o výsledku zápasu, ale raději nepředbíhejme. Sebevědomí Nového Jičína oproti první třetině hodně kleslo a naopak Břeclavi se zvýšilo. Břeclav hrála aktivněji stále na Šrámka tlačila což se ukazuje také na výsledku 4:2. Poslední třetina začne cca v 19:43.

40:00

39:35

Vnenk skvěle zakročil před nebezpečným Medřickým.

38:49

Teď to vypadalo na zvýšení skore Nového Jičína, ovšem Šurý tuto situaci zvládl.

37:29

Břeclav právě vstřelila branku!
LUKÁŠ BOLFÍK si jako jediný počkal před Šrámkem a po Tobolové náhravce hned proměnil. Asistence: Dominik Tobola a Martin Červenka.

36:39

Zakázané uvolnění Břeclavi,

35:05

Břeclav se snaží držet v útočném pásmu a Nový Jičín mu to pěkně ulehčuje. Nový Jičín má nepřesné nahrávky a obrana taky polevuje.

32:47

Břeclav v plném počtu, ovšem stále se hraje před Šurým.

32:17

Obrana Lvů bravurně zakročuje proti tlaku Nového Jičína.

30:53

Nový Jičín začíná hrát přesilovku,

30:47

Vyloučen hráč Břeclavi Směřička za podrážení.

30:31

Břeclav se drží v útočném pásmu. Šrámka, ale nezaměstnávají,

28:53

Vyloučen hráč Nového Jičína Zdeněk,

28:12

Porpvé se dostává do vedení Břeclav. Krásný gól vstřelil MAREK PAPP. Asistence Dominik Směřička.

27:59

Břeclav teď na Šrámka opravdu tlačí.

26:38

Tak tentokrát už gól platí, Do skvělé pozici se dostal Radek Zháňal, nahrál před bránu LUKÁŠOVI NOVÁČKOVI, který byl před Šrámka sám a bez problému ho prostřelil.

26:19

Útočnou pozici Pappa Lehečka zničil.

25:08

Břeclavi se teď podařilo dostat ke Šrámkovi a prostřelit jej, ovšem to už sudí zapískali. takže jejich gól neplatí,

24:11

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Po náhrávce Kacíře JIŘÍ ZDENĚK takřka utekl všem hráčům a střelil dělovku Šurému.

23:56

Napětí se mezi hráči zvětšuje a sudý odpískal Novému Jičínu ofsajd.

23:03

Novému Jičína se spíše daří dostat do prostoru Břeclavi jen puk. Nedaří se jim dostat k Šurému přes pevnou obranu Lvů.

21:30

Břeclav začala tuto třetinu aktivněji. I když teď se jim nepodařila rozehrávka a rozhodčí odpískal zakázané uvolnění,

21:03

Šrámek musel pro střele lvů zakročit.

20:15

Břeclav se dostává hned po rozehrávce do útočného pásma.

20:01

Sice první třetina skončila výsledkem 1:1, ale více šancí měli zatím domácí. Šurý dnes Břeclav opravdu drží. Uvidíme jak se další třetinu bude zápas vyvíjet. Další třetina začne cca v 18:48.

20:00

19:56

Nový Jičín se ještě na poslední minutu snažil dostat do nějaké akce, ale břeclavská obrana je nepustila.

18:05

Mikšan právě z velké dálky střílel na břeclavského gólmana, ten jeho střelu vychytal.

17:36

Střelu Prokopa vyra Šurý do sítě.

16:44

Břeclav si zahraje v oslabení. Na trestnou lavici se jede posadit Medřický,

14:23

Břeclav právě vstřelil branku!
Břeclav okamžitě vyrovnává. Podařilo se to skvělému Dominikovi Tobolovi. Asistence Martin Červenka a Roman Prudek,

13:39

Nový Jičín právě vstřelila branku!
JIŘÍ ZDENĚK zužitkoval přihrávku odbloukem od Jakuba Lehečky a prostřelil Šurého do levého boku, Asistence Patrik Flašar , Přemysl Vašut.

13:17

Další šance Nového Jičína u tyčky, skvělý Šurý bez potíží tuto situaci zvládl.

08:22

Břeclav se snaží vymyslet nějakou taktiku jak se dostat z obraného pásma, ale zatím zákrok Nového Jičína, který Šurý vychytal.

07:50

Střelu Toboly vyrazil bez problému.

07:15

Domácím se daří držet v útočném pásmu, ovšem zatím bez větších šanci.

06:45

Zdeňkova dělovka proletěla nad Šurým.

06:40

Šurý vychytal střelu Nového Jičína.

06:20

Zakázané uvolnění Břeclavi. Hra se přemisťuje před Šurého.

05:45

Hanák zablafoval a už to vypadalo na obrovskou šanci, ale Břeclavská obrana dostala kotouč do bezpečí.

04:35

Flašar v další šanci, ale skvělý Šurý vyrazil jeho střelu bez problémů.

03:36

Nový Jičín zvládl oslabení bez větších potíží a hrají v plném počtu.

03:15

Lvi se dostávají do útočného pásma, ovšem ke Šrámkovi se nedostali.

01:36

Vyloučen hráč Nového Jičína Žák.

01:29

Do gólové šance se dostal Zdeněk, ale Směřička jeho střelu zmařil.

00:59

Flašar se zmocnil puku, jenomže mu nevyšla nahrávka na Gebauera před Šurého.

00:08

Hned po rozehrávce se Nový Jičín dopustil zakázaného uvolnění. Hra se přesouvá před Šrámka.

00:01

Ledová plocha je připravena. Hra každou chvíli začne.
Břeclav si dnes pojede do Nového Jičína pro 3 body, aby si udrželi své skvělé 2. místo. Ne-li lépe, přesunout se na první pozici. I když Nový Jičín má vyhrané zápasy pouze 3, Břeclavi nic nedá zadarmo a bude bojovat. Myslím, že se můžeme těšit na hokej plný napětí a skvělých akcí,
HK Nový Jičín

Novojičínským hráčům se na venkovní palubovce v Hodoníně vůbec nedařilo. Přijeli s prázdnou a k tomu ještě s porážkou 6:1. Poté ovšem ukázali své hokejové schopnosti na venkovním zápase – doma, kde porazili Frýdek-Místek 8:0.
Trenér Nového Jičína dnes postaví do branky Lukáše Šrámka s 94% úspěšností. Titul nejlepšího útočníka si zatím stále drží Robin Gebauer (3+5) a hned za ním se drží Jakub Lehečka (4+3).
HC Lvi Břeclav

Lvi zatím začali sezónu velice úspěšně. Ze 7 zápasů 5x vyhráli. Naposledy ve středu takřka zničili Karvinou 6:2 a zatím se drží na 2 místě s 15 body.
Trenér Lvů má v bráně skvělého Šurého Michala s 91% úspěšností. Nejvíce branek nastřílel Kučera Kristián (7+2) a nejvíce bodů dokázal vybojovat Tobola Dominik (3+7).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:4

Branky a nahrávky: 14. Zdeněk (Flašar, Vašut), 25. Zdeněk (Kacíř) – 15. Tobola (Červenka, Prudek), 27. Nováček (Zháňal), 29. Papp (Směřička), 38. Bolfík (Tobola, Červenka)

HK Nový Jičín: Šrámek (Iláš) – Gebauer, Mráz, Kacíř (A), Žák, Flašar, Hruška, Prokop, Mikšan, Lehečka, Vašut (C), Zdeněk, Gogolka, Zahradníček, Hanák, Vnenk (A), Cabák, Chvostek, Novotný, Uhlár

HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Žurek) – Směřička, Miklík, Beneš (A), Svoboda, Novák (A), Dittrich, Hoss, Kučera, Zháňal (C), Medřický, Kubáč, Červenka, Nováček, Tobola, Buhaj, Prudek, Bolfík, Čápek, Papp

Rozhodčí: Koliba – Vengřín, Gančarčík