18.10.2014, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Barbora Wolfová

Tipsport: 1.9 4.3 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Salith Šumperk: Vladislav Koutský
HC Slovan Ústí nad Labem: Jaroslav Roubík (19:21:22)

60:00

59:51

Současně vyloučeni Jakub Slavík (SUM) na dvě minuty za sekání a Ladislav Gengel taktéž na dvě minuty za sekání.

58:49

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí opět snižují na dvoubrankové vedení hostí. JAROSLAV ROUBÍK si připisuje hattrick, díky přesným přihrávkám a další úspěšné střele za záda Koutského. Asistence: Vít Budínský, Tomáš Rod

57:52

Draci právě vstřelili branku!
Domácím se powerplay nevyplatilo a hosté dokázali uniknout. Patrik Muskal přihrál DANIELU VRDLOVCOVI, který neměl problém s prázdnou bránou naložit. Asistence: Patrik Muskal

57:34

Domácí zkoušejí powerplay. Hraje se tak 6 na 4.

56:45

Vyloučen hostující Kamil Vávra (SUM) na dvě minuty za hákování. Domácí tak mají větší možnost skórovat.
Dnešní utkání sleduje 890 diváků.

55:40

Kamil Černý před odjezdem na střídačku ještě stihl vystřelit, hostující brankář střely vyrazil.

54:41

Tomáš Vávra vystřelil z velikého úhlu na bránu, kde už byl připravený Koutský.

53:40

Jakub Pořický střílí z kruhu, Koutský, má však puk pod kontrolou.

53:30

Icing hostí.

53:07

Ondřej Smetana nedokázal zastavit puk ve středním pásmu a projel tak až za Petráska.

52:34

Vyhození puku mimo ledovou plochu. Vhazuje se po levici Koutského.

52:04

Puk dojel až k Petráskovi, který ho přikryl lapačkou kvůli dojíždějícím hostujícím hráčům.

51:15

Po dalších šancích Roubíka Roda a Budínského, hosté vyhazují za Petráska a na led pouštějí čerstvé síly.

50:26

Koutský raději pokryl kotouč, když zpoza brány přijel Ladislav Gengel.

48:33

Hráči si přihrávají ve svých pásmech ale ke střelám ani na jedné straně nedochází.

47:25

Ondřej Holomek dostal na modrou čáru přihrávku kterou nahodil na připraveného Koutského.

46:49

Šance i pro domácí, ale Koutský odvádí skvělou práci.

46:10

Tomáš Brunec střelil z kruhu na Petráska, ten však puk "taktak" vytěsnil.

44:41

Hosté si vracejí dvoubrankové vedení a JEN BERGER si připisuje druhou branku. Trefil se až za záda Petráska ihned po brance domácích. Asistence: Marek Haas, Aleš Holík

44:22

Opět zabodovala "svatá" trojice z Ústí. Snižují tak vedení na jednobrankové. JAROSLAV ROUBÍK prostě ví jak na to a díky přihrávce Víta Budínského, poslal přesnou střelu z mezikruží. Asistence: Vít Budínský, Tomáš Rod

43:51

Vladislav Brož střílí z modré, Koutský puk vyráží od ochranné sítě. Vhazuje se po jeho pravici

42:57

Michael Petrásek si vyjížděl před bránu aby chytl gól, hostující hráč ho trefil holí přímo do obličeje. Petrásek však naznal že bude i nadále pokračovat v chytání tohoto zápasu.

42:15

Po několika šancích domácích Draci vyhazují.

41:15

Souboj o pul vyhráli hosté, ale domácí si ho ihned převzali.

40:50

Další icing hostí.

40:40

Icing hostí. Vhazuje se po pravici Koutského.

40:01

V druhé třetině jsme mohli vidět dva góly v 30 sekundách a to ze strany hostí. Okamžitě se tak dostali do tříbrankového vedení. Domácí se nenechali zastrašit a týmový kanonýr Jaroslav Roubík jako první prostřelil Koutského. Zápas je velmi vyrovnaný, ovšem skóre je nakloněno hostům 1:3.
Třetí třetina začne přibližně v 18:40.

40:00

39:51

Ladislav Gengel zkouší střelu z kruhu, bránu však přestřelil.

38:54

Jaroslav Roubík prováží puk až za Koutského, střelu však tento brankář zneškodnil.

38:16

Ofsajd domácích.

38:02

Po souboji o puk u mantinelu přerušili rozhodčí hru a vhazuje se po pravici Petráska.

37:29

37:15

Martin Novotný střílí od modré, Petrásek však byl pohotový a puk za svá záda nepropustil.

36:37

Ofsajd hostí.

36:30

Tomáš Sedlák měl nyní dvě příležitosti. První střela potkala pouze betony Petráska a druhou střelu Michael Petrásek zachytil do lapačky.

35:51

Slovan se osvobozuje a vyhazuje za Koutského.

35:29

Vyloučen domácí Martin Vágner na dvě minuty.

35:10

Domácí se teď snaží zakládat si na obraně a nepouštět hosty do útoku.

33:46

Domácí odpovídají a snižují vedení hostů na dvoubrankový rozdíl! Klasická střelecká trojka v čele s JAROSLAVEM ROUBÍKEM, vstřeluje první gól v dnešním utkání. Asistence: Vít Budínský, Tomáš Rod

33:26

33:00

Ke střele se nedostali a hosté ze Šumperku opět vyvážejí puk do pásma Slovanu.

32:32

Domácí vyráží do útočného pásma.

31:25

Oddechový čas pro domácí.

31:25

O okamžité navýšení skóre se postaral TOMÁŠ BRUNEC, díky přihrávce Karla Pláška. V mžiku tak vedou hosté už o tři branky. Asistence: Karel Plášek, Daniel Vrdlovec

31:01

Hosté již vedou o dvě branky. Nad beton Petráska se trefuje PATRIK MOSKAL. Asistence: Aleš Staněk, Lukáš Žalčík

29:29

Puk nenápadně doklouzal až k betonu Koutského, který si ho včas všiml a pokryl ho lapačkou.

28:34

Oba týmy střídají a zpoza brány Koutského hosté zakládají útočnou akci.

27:41

Hned po vhazování Jaroslav Roubík střílí z kruhu, puk má ve své výstroji hostující brankář.

27:36

27:10

Po střelách hostů se na druhé straně ukázal Ondřej Smetana střelou od modré, kterou Koutský vyrazil nad sebe až do ochranné sítě.

25:41

David Tůma a Jakub Pořický několikrát doráželi puk do brány Koutského, ten se také blýskl skvělým výkonem a vše vyrazil.

24:40

Tomáš Rod projel až ke Koutskému, ten puk vyráží.

24:21

23:57

Slovan vyváží puk z obranného pásma.

23:01

Úžasný zákrok Michaela Petráska! Několikrát dostrkovaný puk nikdo s hostů nedokázal propasírovat až za jeho záda.

22:26

Domácí ihned vyhazují.

22:21

Vyloučení na straně domácích. Petr Přeučil vyloučen na dvě minuty za sekání.

21:25

Podél mantinelu Aleš Staněk (SUM) provezl puk až za Petráska.

21:12

20:35

Jaroslav Roubík se prodral celou obranou hostí a vystřelil na Koutského, který je úspěšný.

20:01

V první třetině byli aktivnějším týmem domácí i když k mnoha střelám se dostali také hosté. Hosté byli mnohokrát vylučování. Nečekanou situací byl gól Jana Bergera, protože ho dokázal vstřelit v početní nevýhodě. I přes veliký tlak se domácím nepodařilo skóre vyrovnat a do druhé třetiny se tak vstoupí za stavu 0:1.
Druhá třetina začne přibližně v 17:50.

20:00

19:01

Martin Baránek se na trestnou lavici také podívá podruhé. Za nesportovní chování si tam odsedí 10 minut.

18:28

17:18

Velmi napjatá situace nastala před bránou hostů. Nebezpečné přihrávky a střely však neskončily v bráně.

16:34

Hosté vyhazují.

16:28

Ondřej Starý již podruhé vyloučen na dvě minuty, tentokrát za faul kolenem.

16:10

Ofsajd Slovanu.

15:43

15:30

Domácí stále vyhazují.

14:34

Dvojice Budínský Rod projeli až ke Koutskému, Budínského střelu až do brány Rod nedokázal usměrnit.

14:11

Domácí vyhazují a šetří důležité vteřiny.

13:43

Na dvě minuty za krosček se posadí na trestnou lavici Martin Baránek (UNL).

13:16

Hosté mají výhodu.

12:57

11:42

Salith opět vyhazuje až za domácího brankáře.

11:16

Slovanu se přesilová hra příliš nedaří. V útočném pásmu jsou hosté a Petrásek musí zasahovat.

11:02

10:57

Další přesilová hra domácích. Patrik Moskal vyloučen na dvě minuty za hákování.

09:58

08:58

Salith Šumperk právě vstřelili branku!
I přes početní nevýhodu otevírají skóre hosté. Nepřesnou přihrávku v útočném pásmu domácích zachytili hosté a JAN BERGER dokázal rychlou střelou propracovat puk až za záda Petráska. Asistence: Marek Haas, Tomáš Sedlák

08:26

07:58

Za krosček bude na dvě minuty vyloučen Tomáš Brunec (SUM). Další přesilová hra pro Slovan.

07:19

Domácí vyvíjejí veliký nátlak. Martin Baránek je dalším co střílí, puk přikryl lapačkou Koutský.

06:44

Vít Budínský si najel až před hostujícího gólmana, ten však opět chytá.

06:25

06:15

Jaroslav Roubík střílí z kruhu, puk však až do branky nedojel díky pohotovému Koutskému.

05:31

Domácí kombinují před bránou ale Jakub Pořický bránu přestřelil.

04:55

Domácí nepřesná přihrávka skončila vyhozením puku až za Petráska.

04:25

Domácí si zahrají přesilovou hru Ondřej Starý (SUM) si odsedí dvouminutový trest za hákování. Vhazuje se po pravici Koutského.

03:38

Hosté vyhazují ale ve středním pásmu byl Martin Vágner a posílá puk zpět do pásma hostí.

03:07

Jakub Suchan (UNL) měl další šanci, puk má ale Koutský ve své lapačce.

02:50

Martin Baránek (UNL) dostal přihrávku a střílí z kruhu! Koutský to teď vůbec neměl jednoduché.

01:20

Na modré zastavil puk v útočném pásmu domácích Jan Kloz.

00:48

Domácí vystřídali a zakládají útočnou akci.

00:06

Puku se hned ze startu ujímají hosté a snaží se vystřelit, nedaří se jim.

00:01

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Černý, Vágner, Kolafa, Smetana, Brož, Holomek, Trončinský, Kuchynka – Budínský, Roubík, Rod – Tůma, Kloz, Pořický – Gengel, Baránek, Přeučil – Suchan, Vávra T., Merta

Salith Šumperk: Koutský (Zelenka) – Holík, Drtil, Sedlák, Slavík, Novotný, Starý, Beneš – Haas, Berger, Velecký – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Plášek, Vrdlovec – Kužílek, Vachutka, Vávra K.

Rozhodčí: Tomáš Zubzanda – Štefan Belko, Jiří Rozlílek.
14. kolo z pohledu obou týmů:

HC Rebel Havlíčkův Brod – HC Slovan Ústí nad Labem 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 34. Maliník (Kuchler, Kolář), 50. Rousek (Jaroměřský) – 46. Budínský (Roubík).
Sestava HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek – M. Vágner, K. Černý, Smetana, Kolafa, Vl. Brož, Holomek – Přeučil, Roubík, Budínský – Pořický, J. Kloz, D. Tůma – Gengel, Baránek, Kuchynka – Markulinec, T. Vávra, Vykouk.

Salith Šumperk – HC Benátky nad Jizerou 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 29. Berger (Sedlák), 44. Vávra (Brunec), 46. Holík (Velecký), 56. Berger (Haas, Velecký) – 39. Havlín (Niko).
Sestava Salith Šumperk: Koutský – Drtil, Holík, Slavík, Sedlák, Starý, Novotný, Gewiese – Velecký, Berger, Haas – Žálčík, Moskal, Staněk – Vávra, Plášek, Brunec – Vachutka, Vrdlovec .
Sezóna 2014/2015 z pohledu obou týmů:

Salith Šumperk – Moravané mají po třinácti odehraných zápasech na kontě jedenadvacet bodů a náleží jim osmá příčka prvoligové tabulky. Od začátku letošního ročníku dokázali modrožlutí šestkrát vyhrát v základní hrací době. Jedenkrát zvítězili po samostatných nájezdech. Šumperští pětkrát podlehli soupeři po šedesáti minutách hry a jedenkrát prohráli v prodloužení. Oproti ostatním účastníkům mají odehráno o jeden zápas méně, protože duel v Kadani byl kvůli velké mlze na stadionu ve čtyřiadvacáté minutě rozhodčím ukončen.

HC Slovan Ústí nad Labem – Severočeský tým první zápas na domácím ledě vyhrál ale druhý zápas už skončil dobře pro soupeře. Ze čtrnácti odehraných zápasů dokázal Slovan zvítězit šestkrát. Proher bylo osm, ale u jedné z nich si vytěžili jeden bod, když prohráli s Mostem v prodloužení. Se ztrátou dvou bodů na Salith Šumperk se Slovan nachází na jedenácté příčce. Dnes bude určitě horlivě bojovat aby měl tři body a v tabulce předběhl dnešního soupeře.
Nyní se podíváme na úspěšnost brankářů a nejproduktivnější hráče:

HC Slovan Ústí nad Labem: Martin Volke – 91,22 %; Michael Petrásek – 90,4 %
Jaroslav Roubík (11+8) – 19 b.

Salith Šumperk: Vladislav Koutský – 90,65 %; Daniel Zelenka – 90,24 %
Patrik Moskal (5+15) – 20 b.
Dobré odpoledne vážení fanoušci ledního hokeje, především týmů HC Slovan Ústí nad Labem a Salith Šumperk. Právě dnes v podvečerních hodinách se tyto dva týmy proti sobě utkají na zimním stadionu v Ústí nad Labem a budou spolu měřit své síly. Ani jeden z týmů to dnes nebude mít jednoduché, protože oba týmy v letošní sezóně podávají překvapivé výsledky v porovnání se zápasy s minulých sezón. Tím pádem nemůžeme brát ohled ani na minulost zápasů mezi těmito dvěma týmy.
Tímto zápasem Vás bude provádět a příjemnou zábavu Vám přeje Barbora Wolfová!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

3:5

Branky a nahrávky: 34. Roubík (Budínský, Rod), 45. Roubík (Budínský, Rod), 59. Roubík (Budínský, Rod) – 9. Berger (Haas, Sedlák), 32. Moskal (Staněk, Žalčík), 32. Brunec (Plášek, Vrdlovec), 45. Berger (Haas, Holík), 58. Vrdlovec (Muskal)

DRACI PARS ŠUMPERK: Koutský (Zelenka) – Holík, Drtil, Sedlák, Slavík, Novotný, Starý, Beneš – Haas, Berger, Velecký – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Plášek, Vrdlovec – Kužílek, Vachutka, Vávra K.

Rozhodčí: Tomáš Zubzanda – Štefan Belko, Jiří Rozlílek