18.10.2014, 15:30 • Arena Lada • Martina Sikorová

Tipsport: 2.61 4.0 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jiří Hunkes (TOG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:04
Karol Sloboda (TOG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 23:08
Martin Zaťovič (TOG) 0+1, 1 střela, čas na ledě 14:32
Ondřej Němec (ATL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:11 (18:09:49)
V samostatných nájezdech kralovali střelci, jediný úspěšný zákrok si připsal Ježov proti střele Černova a bonusový bod si tedy připíše nováček z Togliatti.

NIKITěNKO - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Lada Togliatti.
Autorem vítězné branky je ANDREJ NIKITĚNKO.

3. série 3:2

A je rozhodnuto. Ránu Černova vyrazil Ježov betonem a bonusový bod tak připadne Togliatti.

A prosazuje se také Nikitěnko, jenž Engrena pěkně vymíchal.

2. série 2:2

Kotouč se po střele Majorova za brankovou čáru doslova došoural.

2. série 2:1

Valujskij našel mezeru mezi betony Engrena.

1. série 1:1

A prosazuje se také Radulov po povedeném blafáku.

1. série 1:0

Belousov příliš nevymýšlel a poslal puk přesně pod horní tyč.

Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení tedy gól nepadl a o tom, který tým získá bonusový bod rozhodne až dovednostní disciplína, samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:22

Hráči už se nikam neženou, s největší pravděpodobností uvidíme samostatné nájezdy.

64:15

Nahození Romanova končí v lapačce Engrena.

63:27

Atlant v útočném pásmu, domácí ale rychle obracejí hru.

62:44

Střela Sošnikova skončila na zadním mantinelu.

62:08

Romanov s Vorobjovem mají kotouč za svou brankou a rozehrávají.

61:10

Hosté přišli o puk ve vlastním pásmu, naštěstí pro ně se ale Nikitěnko ke kotouči nedostal.

60:01

Ladě se podařilo v závěrečných minutách zaslouženě vyrovnat, když Engrenovi propadla do sítě střela Nikitěnka a uvidíme tak prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:28

A v síti nad brankou končí také střela Valujskiho.

58:14

Petrov předal puk do jízdy Barancevovi, jeho rána skončila v ochranné síti nad brankou.

57:00

Do konce třetí třetiny zbývají tři minuty. Lada drží puk ve svém útočném pásmu.

NIKITěNKO - 1:1

55:54

Togliatti právě vstřelilo branku!
A domácí vyrovnávají. Pokus Zaťoviče z mezikruží vyrazil Engren hokejkou před sebe, po dorážce ANDREJE NIKITĚNKA pak propadl kotouč hostujícímu brankáři mezi betony až za brankovou čáru. Asistence: Martin Zaťovič.

55:18

Engren zastavuje střelu Petrova a vhazovat se tak bude v útočném pásmu domácích.

54:30

Sloboda nahodil puk do útočného pásma, kde se jej snaží vybojovat jeho spoluhráči.

53:47

Další úspěšný zákrok si připisuje domácí brankář proti střele Radulova.

53:04

53:02

Na ledě došlo k menší strkanici mezi Gluchovem a Golubjevem, ale vylučovat se nebude.

52:15

A hráče Lady teď osvobozuje vyhozením také Vorobjov.

51:20

Kotouč se teď zastavil před nekrytou brankou, odtud jej ale odpaluje do bezpečí Petrov.

51:04

Za nedovolené bránění si dvě minuty odpyká Šarov.

49:35

Černikov využil zmatku před brankou a snažil se procpat puk za záda Engrena, ten ale udržel betonem kotouč před brankovou čárou.

48:47

Sloboda zastavil Gluchova a jeho spoluhráči tak mohou v poklidu rozehrát.

47:55

A znovu Ježov, který zastavuje další pokus hostů, tentokrát prověřil pozornost domácího brankáře Engqvist.

46:27

Vorobjov rozehrává další akci Lady od vlastní branky.

45:17

Černov se dostal ke kotouči v mezikruží, byl ale obklopen obránci a nedokázal vystřelit.

44:36

Po střele Rukavišnikova končí puk u připraveného Ježova.

43:57

V úvodu třetí třetiny jsou aktivnější domácí, kteří se tlačí za vyrovnáním. Zatím ale neúspěšně.

42:45

Sloboda se po vyjetí zpoza branky snažil procpat puk do sítě mezi betony hostujícího brankáře, neúspěšně.

42:30

Po nahození Bočarova raději Engren přerušil hru a vhazovat se tak bude po jeho levici.

42:03

41:30

Šulakov zastavil vyhození Atlantu a Lada tak drží útočné pásmo i nadále.

40:55

Valujskij vystřelil z levého kruhu přesně do připraveného Engrena. V následné strkanici před brankou pak přišel o helmu Zaťovič.

40:20

Sloboda nahazuje do útočného pásma a za kotoučem spěchá Golubev.

40:01

Hned v úvodu druhé třetiny byl ve velké příležitosti Šulakov, který mohl poslat puk do odkryté klece, radost z gólu mu ale překazil Engren, jenž se bleskově přemístil a kotouč zastavil. První gól tedy padl až v přesilovce Atlantu, kdy se přesnou střelou pod horní tyč prosadil Černov.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:57

Pár sekund před koncem druhé třetiny je tu ještě vyloučení na straně hostů. Jašin – dvě minuty za držení.

39:47

Nikitěnko střílel do téměř odkryté klece, tu ale nakonec přestřelil.

38:35

Domácí se snaží o vyrovnání, proti je ale obrana Atlantu v čele s Engrenem.

37:15

Po nahození Šarova kotouč pouze proletěl brankovištěm.

36:34

Po delší době se ke kotouči dostala také Lada, za nahozeným kotoučem ale vyjel Engren a rozehrál na své obránce.

35:45

O puk se bojuje ve středním pásmu, odkud s kotoučem vyjíždějí nakonec hosté.

34:58

Hráči Atlantu sice drží útočné pásmo, nedokáží se ale vymotat od mantinelu, kam je tlačí domácí.

34:05

Majorov posílal puk do mezikruží, tam ale na něj Gluchov nedosáhl.

33:00

Kotouč se přesouvá z jedné strany hřiště na druhou, ani jeden z týmů se nedokáže na delší dobu udržet v pásmu.

32:24

31:27

Střelu Baranceva od modré zastavuje Engren a přerušuje hru.

30:24

A další vyloučení, tentokrát na straně Atlantu. Radulov si odpyká dvě minuty za držení.

29:25

Majorov přihrál puk Novopašinovi, ten ale od modré míjí.

28:40

Na druhé straně poslal puk pouze do připraveného brankáře Zaťovič.

ČERNOV - 0:1

27:43

Atlant právě vstřelil branku!
Střelu Gilroye sice Ježov vyrazil, k puku se ale dostal Engqvist, posunul jej k ARTYOMU ČERNOVOVI a ten následně poslal kotouč pod horní tyč domácí branky. Atlant tedy využívá přesilovku a dostává se do vedení. Asistence: Andreas Engqvist.

27:13

Špatnou rozehrávku Lady hasil pouze za cenu faulu Šulakov – dvě minuty za podražení.

26:46

Alexander Strelcov si vybruslil před Engrena a vystřelil, hostujícího brankáře ale nepřekonal.

25:59

Lada rozehrává další akci zpoza své branky.

25:16

Hned po přejetí modré čáry pálil Vorobjov, ale nepřesně.

24:49

24:05

V oslabení se snažil Engrena ohrozit Zaťovič, ale domácí obrana ho o kotouč připravila.

23:17

A znovu Němec, jenž pálil po přihrávce Majorova, ale ani tentokrát domácího brankáře nepřekonal.

23:13

Střela Němce od modré končí v lapačce Ježova.

22:49

Atlant si zahraje přesilovku. Za podražení si dvě minuty odpyká Barancev.

22:08

Na opačné straně se dostal ke střele Mastrjukov, branku ale minul.

21:23

Atlantu nevyšel přechod modré čáry a rozhodčí píská offside.

20:59

Zaťovič nahodil puk do útočného pásma, tam ale o kotouč jeho spoluhráči rychle přišli.

20:30

Šulakov mohl dorážet do odkryté klece, Engren se ale dokázal bleskově přemístit a zabránit prvnímu gólu.

20:01

První třetina dnešního utkání nabídla vyrovnaný hokej, kdy si ani jeden ze soupeřů nedokázal vytvořit slibnější šanci a oba brankáři tedy zatím drží čisté konto.
Další třetina začne přibližně v 16:20.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

18:39

Atlant drží útočné pásmo, ale zatím se jeho hráči nedokáží dostat ke střele, která by Ježova ohrozila.

17:35

Krátce po skončení Němcova trestu se ke střele dostal Mastrjukov, ale trefil pouze připraveného Engrena.

17:30

16:34

Šulakov nedokázal zachytit kotouč na modré čáře a jeho spoluhráči tak musí vyklidit útočné pásmo.

15:59

Hrozí ale hosté, Koltsov se dostal ke střele z pravého kruhu, kotouč zůstal mezi betony Ježova.

15:30

Petrova ale následně podrazil Němec a odpyká si dvě minuty.

15:18

Přes hostujícího beka se snažil procpat Petrov, ten ho však nepustil.

14:25

Belausov dlouho kombinoval s kotoučem za brankou hostů, ale příliš toho vymyslet nedokázal.

13:42

Od modré vystřelil Korobov, trefil ale pouze zadní mantinel.

12:45

Zaťovič vyhrál buly ve středním pásmu, o chvíli později ale domácí hráči o kotouč přišli.

11:45

Do akce jeden proti jednomu se dostal Golubev a vystřelil, Engren vyrazil.

11:08

Hunkes mohl pálit z mezikruží, ale nakonec pouze promáchl.

10:20

Voronin udržel kotouč na modré čáře a Atlant tak může pokračovat v útoku.

09:45

09:07

Hunkes se Šarovem se snažili vybojovat kotouč za brankou Engrena, úspěšnější ale byli domácí obránci.

08:19

Ale ani výhoda domácího celku zatím příliš vzruchu nepřinesla.

07:45

Přesilovka také pro domácí celek. Atlant hrál v šesti, dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Radulov.

06:54

Po delší době se ke kotouči dostala také Lada, ale ani její hráči nedokázali brankáře ohrozit.

05:53

Hráči Atlantu zamkli domácí v jejich pásmu, do větší šance se ale nedostali.

05:15

Sošnikov nahodil puk do brankoviště, tam ale nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů pro případnou dorážku.

04:53

04:49

Až teď se dostal ke střele Radulov, s pokusem z dálky ale neměl domácí brankář sebemenší potíže.

03:56

Z trestu Vorobjova už uplynula více než minuta a na Ježova zatím nemířila ani jedna střela.

03:10

První útočná akce Atlantu nevyšla a obránci se musí vracet pro kotouč až za branku Engrena.

02:53

Prvním vyloučeným je Vorobjov, jenž si odpyká dvě minuty za hákování.

02:04

Za kotoučem spěchal Taratuchin, ale rychlejší byl Ježov, jenž vyjel za svou branku a rozehrál.

01:10

Hráči Atlantu mají kotouč za svou brankou a rozehrávají.

00:13

První zákrok si připisuje Ježov, jenž si musel dávat pozor na nahození Gilroye.

00:01

Hráči už jsou nastoupeni na ledové ploše, stadionem zní ruská hymna.

Lada Togliatti: Ježov – Hunkes, Šulakov, Romanov, Vorobjov, Sloboda, Barancev, Ogurcov – Golubev, Petrov, Černikov – Zaťovič, Valujskij, Nikitěnko – Šarov, Bočarov, Mastrjukov – Strelcov A., Strelcov V., Belousov – Shenfeld

Atlant Moskevská oblast: Engren – Dyblenko, Gilroy, Novopašin, Němec, Korobov, Rukavišnikov, Baldajev – Engqvist, Černov, Šmeljov – Potapov, Majorov, Gluchov – Radulov, Koltsov, Jašin – Voronin, Taratuchin, Sošnikov – Leščenko.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Atlant Moskevská oblast
Atlantu patří v Západní konferenci se sedmnácti body předposlední, třináctá, příčka. V posledním zápase hosté bodovali na ledě Minsku, odkud si odvezli výhru 3:2 po samostatných nájezdech. Nejproduktivnějším hráčem a zároveň také nejlepším střelcem Atlantu je Andreas Engqvist s 11 body (7 + 4).
Lada Togliatti
Nováček KHL se aktuálně nachází s šestnácti body na jedenáctém místě Východní konference. V posledním utkání podlehli hráči Lady na svém ledě Čeljabinsku 3:4, z předchozích pěti duelů ale dokázali vybojovat dvanáct bodů. Nejproduktivnějším hráčem Togliatti je Jurij Petrov s 10 body (3 + 7), nejlepším střelcem pak s pěti góly Semjon Valujskij.
Vítejte u našeho on-line přenosu. Kontinentální hokejová liga má dnes na programu čtyři utkání a na jedno z nich, souboj mezi nováčkem z Togliatti a Atlantem, se blíže podíváme v našem on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

2:1

Branky a nahrávky: 56. Nikitěnko (Zaťovič), rozh. náj. Nikitěnko – 28. Černov (Engqvist)