Berani Zlín – HC Plzeň 1929

3:4

konec (1:2, 1:1, 1:1)

18.10.2014, 18:00 • ZS Luďka Čajky, Zlín • Jakub Kudláč

V nervy drásajícím závěru Plzeň nakonec udržela těsné vedení 4:3 a získává tři body. Zápas otevřel v 7. minutě hostující Beneš a na rozdíl dvou gólů upravil Opava. Za Zlín snížil Zaremba. na 1:3 se trefil Kristl, ale v vzápětí snížil Dalajka. Na 3:3 vyrovnal Hladiš, ale o výhře Škodovky rozhodl v 53. minutě opět Kristl. Ode mne je to vše, přeji vám hezký zbytek dne. (20:16:40)

60:00

59:56

Plzeň netrefuje prázdnou bránu a bully v útočném pásmu Zlína.

59:49

Několika dorážkách čelil Štekr, ale vše zastavil před brankovou čarou.

59:35

Plzeň těsně míjí prázdnou bránu a sudí píská zakázané uvolnění.

59:21

Domácí trenér Pšurný si vzal oddechový čas.

59:15

Zlín hraje bez brankáře a má bully v útočném pásmu.

59:00

Puk na hokejkách Západočechů.

58:45

Ševci jsou v útočném pásmu a nebezpečně třikrát vypálili. Štekr ovšem Plzeň drží.

58:15

Zlín se nemůže dostat k puku.

57:45

Kužílkova rána končí ve Štekrově lapačce.

57:30

Domácí si vybojovali bully v útočném pásmu.

56:30

Zlínu se moc nedaří vytvořit si možnosti pro vyrovnání, soupeř dobře brání střední pásmo. Popřípadě vyhazuje na icing.

55:00

Oba pokusy o přechod útočného pásma domácích zastavil hvizd čárového sudího.

54:00

Ze skrumáže těl vyletěl kotouč směrem na Halodu, který kotouč zahlídl na poslední chvíli a jen se štěstím ho vyrazil.

53:18

Žabčík inkasoval pukem do obličeje a na ledě zůstává mnoho krve. Zlínský bek odchází do kabiny.

52:36

Plzeň právě vstřelila branku!
Plzeň se znovu ujímá vedení. Přečíslení dva na jednoho zakončil střelou do poloprázdné brány RICHARD KRISTL. Asistence: Filip Suchý, Jiří Kepka.

52:00

Jeden z plzeňských beků uklouzl s pukem před vlastní bránou a k tomu se dostal Hořanský, ale Štekr svůj tým podržel.

51:00

Poslední tři minuty se hra zklidnila, brankáři mají oddech.

49:50

Vhazování po levici Halody.

Dnešní utkání sleduje 110 diváků.

48:10

Řezáč ztratil při rozehrávce kotouč a musel hasit nebezpečný postup kupředu Tulačky.

46:52

Zlín právě vstřelil branku!
Využitá přesilová hra znamená srovnání na 3:3. Na vrcholek kruhu dostal nabito DOMINIK HLADIŠ a puk skončil až v síti. Asistence: Michal Hlaváč, David Macharáček.

46:13

Útočný faul, konkrétněji podražení, předvedl Jakubec (PLM) a dostává 2 minuty.

45:55

Zlín má ponechanou výhodu.

45:40

Plzeňským hráčům jakoby se nechtělo bruslit, vyhazují na další zakázané uvolnění.

44:15

Druhý icing Plzně za sebou.

43:37

Domácí v plném počtu. Západočeši se v početní výhodě k ničemu nedopracovali.

42:45

Dva tvrdé hity nyní dostal Petráš od Macharáčka, nejprve ve středním pásmu a poté i mantinelu.

41:37

Vyloučen je moravský bek Řezáč (ZLN) za držení protihráče.

41:00

Matula pláchl plzeňské obraně, ale jeho zakončení skončilo v lapačce Štekra.

40:21

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:35.
Vypjaté utkání mezi Zlínem a Plzní je po dvou třetinách 2:3. Na rozdíl dvou branek dával za hosty ve 24. minutě Kristl, ale o minutu později snížil Dalajka.

40:00

39:20

Matula se prodral přes dva beky a zakončoval sám, ale neúspěšně. Poté ale nikdo neubrzdil a v brance skončili hned čtyři hráči.

38:21

Pavlůska nyní velmi tvrdě narazil na mantinel Walter (PLM) a dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

36:45

Tulačkova střela se odrazila od zadního mantinelu zpět před bránu na hůl Petráše, na poslední chvíli mu ale do střely dal beton Haloda.

35:35

Kombinaci na jeden dotek zakončil střelou Talán, ale trefil sítku jen z venčí. Jeho následný pokus tečoval dobře Hlaváč, ale nakonec puk skončil v ochranné síti.

34:30

Dalajka vypálil ihned po vhazování, Štekr jeho střelu lapačkou dokázal jen vyrazit.

33:24

Oba týmy v plném počtu.

32:15

Walter špatně zpracoval kotouč na útočné modré a sám na bránu jel zlínský útočník Hořanský, mezi betony soupeřova brankáře ale mezeru nenašel.

31:24

Po této šanci se za bránou pustil do pěstního souboje Řezáč (ZLN) a Suchý (PLM), oba inkasují menší trest za hrubost.

31:20

Michel zblokoval střelu soupeře a od jeho chráničů se puk dostal k Tulačkovi, který jel sám na bránu. Bekhendovým blafákem ale Halodu nepřekonal.

30:10

Hosté v plném počtu. Brankář Štekr nemusel v oslabení ani zasahovat.

29:00

Ševcům se nedaří dostat do útočného pásma.

28:10

David Michel (PLM) zasáhl soupeře holí do obličeje a dává tak Zlínu možnost vyrovnání.

26:55

Ve skrumáži pěti těl našel Haloda puk a zalehl ho.

26:05

Pavlůsek s Galuškou nyní mohli unikat sami na brankáře, jenže vše ztroskotalo na špatné domluvě a je pískáno zakázané uvolnění.

25:30

Několik ostrých zákroků nyní vyvolalo emoce mezi hráči i fanoušky.

24:29

Berani snižují. Matula nahrál na volej PATRIKU DALAJKOVI a ten zavěsil pod víko. Asistence: Dominik Matula, Zbyněk Žabčík.

24:15

David Sklenička (PLM) při souboji jeden na jednoho zasáhl soupeře do obličeje. Inkasuje tak menší trest za hrubost.

23:02

Kepka vyhrál vhazování a ihned po něm vystřelil RICHARD KRISTL a o pravou tyčku dostal kotouč do brány. Asistence: Jiří Kepka.

22:55

Zlín dostal puk z pásma jen za cenu zakázaného uvolnění.

22:10

Kubík se pokoušel o zakončení, ale místo puku skončil v síti on.

21:35

21:00

Hosté začínají druhou třetinu přesilovkou, která je ještě z první části. Avšak vypadá to, jakoby hráli oslabení. Ještě se nedostali na útočnou polovinu.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:47.
V první třetině padly tři branky, nejprv se zásluhou Beneše dostala Škodovka do jednobrankového vedení, následně se zranil brankář domácích Čáp a vystřídal ho Haloda. Ten inkasoval ve 13. minutě od Opavy. Na 1:2 snižoval ještě v té samé minutě zlínský Zaremba.

20:00

19:35

Kristl (PLM) byl vyloučen za hákování, když si háčkem pomohl ve chvíli, kdy potřeboval dorovnat krok se soupeřem.

18:03

Domácí tak dlouho kombinovali, až se vyšachovali a sudím jim odpískal úmyslný ofsajd.

17:05

Nahozený puk hostů po mantinelu náhle změnil směr, ale odrazil se jen do prostoru, kde nikdo nebyl.

16:00

Macharáčkovu střelu nebezpečně tečoval Zaremba, jen se štěstím puk trefil plzeňského brankáře do hrudi.

14:30

Hra zůstává stále ve vysokém nasazení. Sledujeme zatím pohledný hokej.

12:56

Zlín bleskově odpovídá na inkasovaný gól. Zpoza brány poslal puk na MIROSLAVA ZAREMBU Matula a první jmenovaný prostřelil Štekra. Asistence: Dominik Matula, Jakub Kužílek.

12:35

Menší zmatek ve zlínském brankovišti vyústil v branku. Vlček vystřelil a Haloda puk honil lapačkou ve vzduchu, až si ho sklepl za záda kde ho ještě za čárů doklepl LUKÁŠ VLČEK. Asistence: Patrik Opava.

12:00

Zlín se vymanil z tlaku díky úmyslnému ofsajdu soupeře.

11:25

Plzeň se drží v útočném pásmu, ale nestřílí.

10:30

Postavení mimo hru zastavilo hostí jejich slibnou šanci.

9:36

Haloda si poprvé sáhl na kotouč po střele Michela.

8:55

Do domácí branky se staví Haloda, Jan Čáp opouští led za podpory několika hráčů a jde přímo do kabiny. Kulhá přitom na pravou nohu.

8:55

Kristl se ocitl sám před Čápem, vyprášil mu ale jen betony. Po této střele ovšem zůstává domácí brankář ležet na ledě.

8:16

Za podražení byl vyloučen Stránský (ZLN).

6:39

Skóre otevírají hosté. Rajal při přečíslení nahrál MARTINU BENEŠOVI a ten dopravil puk do sítě. Asistence: Pavel Rajal, Matyáš Kubík.

5:30

Postupy obou týmů zpomalil ofsajd.

3:55

Stránský zblízka střílel na Štekra, ten ale zasáhl lapačkou. Na druhé straně zase Houfka vychytal Čáp.

3:00

Oba týmy hrají ofenzivně, ale ani jeden z nich si nevytvořil zatím vážnější šanci.

2:15

I Zlín se už dostal do útočného pásma, ale pokus Hladiše ani Matuly úspěšný nebyl.

1:30

Čáp je na začátku zápasu hodně zaměstnaný, Škodovka začala aktivně.

0:55

Střelu plzeňského Kepky srazil zlínský gólman do ochranné sítě.

0:28

První pokus o založení útoku hostů skončil icingem.

00:01

PSG Zlín: Čáp (Haloda) – Řezáč, Macharáček, Kužílek, Žabčík, Řezníček, Stuchlík, Talán – Hořanský, Hlaváč, Dalajka – Zaremba, Karola, Pavlůsek – Vyoral, Stránský, Galuška – Matula, Hladiš

HC Plzeň 1929: Štekr (Pacl) – Polívka, Kubík, Walter, Holý, Houfek, Sklenička – Jakubec, Petráš, Beneš – Švarc, Vlček, Kristl – Rajal, Polata, Michel – Čadek, Suchý, Tulačka – Opava, Kepka

Rozhodčí: Obadal – Smilek, Novák.
HC Plzeň 1929: Západočeši mají za sebou šňůru šesti výher v řadě, přičemž naposledy to odnesly Vítkovice. Avšak Plzeň měla nyní týden volno, ale Zlín hrál zápas včera, tak uvidíme, zda i toto bude znát.
PSG Zlín: Zlínští junioři za poslední týden porazili všechny tři své soupeře, které přivítali na domácím ledě a stoupli tak tabulkou vzhůru. Nejprve si poradili s Jihlavou 2:1, poté s posledními Budějovicemi 4:0 a včera vyprovodili výhrou 4:3 kladenské Rytíře.
19. kolo Extraligy juniorů nám nabídne souboj mezi Zlínem, který je na sedmé pozici s ziskem 33 bodů a Plzní, která je třetí s 36 body. Poslední střetnutí těchto celků vyznělo lépe pro Indiány, kteří sice prohrávali už 1:4, ale nakonec v třetí třetině zápas zlomili a vyhráli 6:4.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:4

Branky a nahrávky: 13. Zaremba (Matula, Kužílek), 25. Dalajka (Matula, Žabčík), 47. Hladiš (Hlaváč, Macharáček) – 7. Beneš (Rajal, Kubík), 13. Opava (Vlček), 24. Kristl (Kepka), 53. Kristl (Suchý, Kepka)

Berani Zlín: Čáp (Od 9. minuty Haloda) – Řezáč, Macharáček, Kužílek, Žabčík, Řezníček, Stuchlík, Talán – Hořanský, Hlaváč, Dalajka – Zaremba, Karola, Pavlůsek – Vyoral, Stránský, Galuška – Matula, Hladiš

Rozhodčí: Obadal – Smilek, Novák