2:1 6:7 (4), 6:4, 6:0

18.09.2014, 06:26 • Center Court • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 1.83 1.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:0

Klára nevyužívá pomalejšího druhého servisu soupeřky a Maria Kirilenková si tak došla velmi rychle ve třetím setu pro vítězství 6:0 a v taktéž v celém dnešním duelu.

0-40

Další pokažený míček Kirilenkové. Klára Koukalová má k dispozici tři brejkboly!

40-15

Tak asi ne. Koukalová poslala míček během výměny za základní čáru. Maria Kirilenková má k dispozici dva brejkboly!

40-30

Dvojchyba Kláry Koukalové. Maria Kirilenková má k dispozici brejkbol!

2:0

Koukalové byl příliš pozdě zahlášen aut a ta využívá jestřábí oko, které potvrzuje milimetrový aut. Druhý gem ve třetím setu získává Maria Kirilenková čistou hrou a potvrzuje brejk z předchozího gemu.

1:0

Hned ten první využívá returnem po čáře a připisuje si ve třetím setu první zisk podání své soupeřky.

40-15

Obrana Kláry není tak dobrá, jako v některých jejích předchozích zápasech. Míček dopadá daleko za postranní aut. Maria Kirilenková má k dispozici dva brejkboly!

6:4

Druhý set ukončuje zásah hlavního rozhodčího do zápasu, který oznámil aut a míček za základní čárou. Druhý set získává v poměru 6:4 Maria Kirilenková a rozhodnout se tedy bude muset v setu třetím.

A-40

Z brejkbolu je rázem setbol pro Marii Kirilenkovou.

15-40

Velmi soustředěně nyní posílala Koukalová přes síť míčky. Čekání na chybu soupeřky se vyplatilo. Klára Koukalová má k dispozici dva brejkboly!

5:4

Klára Koukalová získává po autu Rusky devátý gem druhého setu a je jen krůček od navrácení se do setu.

5:3

Slicovaný míček z rakety Rusky zamířil do autu a Klára Koukalová získává osmá gem druhého setu. Kláře schází ještě zisk jednoho setu při podání soupeřky pro navrácení se do zápasu.

15-40

To je hra, na kterou jsme od Kláry zvyklí, razantní s dlouhými míčky. Klára Koukalová má k dispozici dva brejkboly!

40-0

Míček opustil kurt po úderu české tenistky. Maria Kirilenková má k dispozici tři brejkboly!

15-40

Forhend Kirilenkové zamířil za základní čáru. Klára Koukalová má k dispozici dva brejkboly!

40-15

Česká tenistka při úderu uklouzla a i kvůli tomu končí míček v síti. Maria Kirilenková má k dispozici dva brejkboly!

40-A

Ruské tenistce zaletěl míček do postranního autu. Brejkbol!

40-A

Následuje chyba Kirilenkové, která posílá míček do sítě. Brejkbol!

40-30

Česká tenistka se dostala v tomto gemu do výměny a hned byla úspěšná. Maria Kirilenková má rázem k dispozici pouze jeden gembol.

1:0

Příliš dlouhý míček z rakety Koukalové může českou tenistku mrzet, nebyl to nikterak těžký úder. Maria Kirilenková hned na úvod druhého setu bere podání české tenistce.

40-15

Maria si svojí dnešní soupeřku ideálně rozběhala a vyčkávala na chybu Koukalové, která přišla chvíli poté. Maria Kirilenková má k dispozici dva brejkboly!

6:7

Hned ten první využívá, jelikož Maria Kirilenková posílá míček od sítě za základní čáru. Klára Koukalová tedy získává první set po necelých 57 minutách v poměru 7:6 (4).

4-6

Česká tenistka se dostává do minibrejku a zároveň má k dispozici dva setboly!

6:6

Česká tenistka získává dvanáctý gem prvního setu čistou hrou. K vidění tedy bude tie-break.

40-15

Úder české tenistky je příliš dlouhý. Maria Kirilenková má k dispozici dva brejkboly!

2:3

Maria vrací return soupeřky pouze za základní čáru, což znamená, že Klára Koukalová získává podruhé v prvním setu podání soupeřky.

15-40

I Ruska chybuje, míček dopadl do postranního autu. Klára Koukalová má k dispozici dva brejkboly!

40-30

Maria má k dispozici brejkbol!

1:1

To je začátek zápasu! Kirilenková také získává servis soupeřky, stav gemů je vyrovnán.