Tipsport: 1.52 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ja vám pre dnešok ďakujem za pozornosť a želám úspešný deň. Verím, že nášmu portálu Onlajny.eu zachováte svoju priazeň, i dnes máme pre vás bohatý program. Dočítania priatelia. (06:08:16)

Koniec zápasu

6:2

Aj aj ho získava, Rybáriková tak víťazí v druhom sete 6:2 a v celkom zápase 6:2 a 6:2.

40-30

Magdalénu Rybárikovú delí od víťazstva v zápase jeden jediný bod.

5:2

Konečne sa Yanina Wickmayerová prebrala z letargie a čistou hrou znižuje na 2:5. Rybáriková bude podávať na víťazstvo v zápase.

0-40

0-30

0-15

5:1

Otázka znie, či si vôbec ešte Wickmayerová pamätá vyzerá víťazná lopta v geme.. Ďalšia čistá hra pre Magdu Rybárikovú. Jej súperka bude podávať na udržanie sa v zápase.

40-0

30-0

15-0

4:1

Tak toto je pre Wickmayerovú naozaj zle, opäť čistou hrou prehráva svoje podanie a v druhom sete tak prehráva 1:4.