Maria Kirilenková – Klára Koukalová (3)

2:1 6:7 (4), 6:4, 6:0

18.09.2014, 06:26 • Center Court • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 1.83 1.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním prohry Kláry Koukalové vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen tenisového) zápasu, na počtenou! (08:45:33)
Statistiky celého zápasu:

Esa: 4-3
Dvojchyby: 5-10
Úspěšnost prvního podání: 53% – 47%
Brejkboly: 8/12 – 4/12
Zápas začal pro českou tenistku výborně – ziskem podání ruské sokyně a vypadalo to, že si s Kirilenkovou poradí v krátké době. Jenže hned v následujícím gemu získala Kirilenková své podání zpět a zápas pomalu směřoval do tie-breaku. V něm měla jasně navrch česká tenistka, která nakonec získala první sadu v poměru 7:6 (4). Ruska hned na úvod druhého setu sebrala podání Kláře, jenže scénář z prvního setu se opakoval. Za stavu 2:1 se povedlo Kirilenkové získat podání soupeřky znovu a když šla podávat za stavu 5:1 na vítězství, začala Koukalová vzdorovat. Druhý set nakonec přeci jen vyhrála Ruska, ale jen těsně 6:4. Poté následovala dlouhá přestávka, při které si musela Kirilenková vzít pauzu, aby si mohla dojít na toaletu. Česká tenistka už ve třetím setu budila dojem vyčerpanosti a velmi rychle a hladce dostala od Rusky tzv. "kanára." Maria Kirilenková, hráčka na divokou kartu na tomto turnaji, vyhrála tento zápas za necelých 87 minut a podařilo se jí vyřadit třetí nasazenou Kláru Koukalovou. Ve čvrtfinále se Maria Kirilenková utká s lepší z dvojice Kaia Kapeiová – Kristýna Plíšková.

Konec zápasu

6:0

Klára nevyužívá pomalejšího druhého servisu soupeřky a Maria Kirilenková si tak došla velmi rychle ve třetím setu pro vítězství 6:0 a v taktéž v celém dnešním duelu.

A-40

Eso v podání Marie Kirilenkové znamená mečbol!

40-40

Česká tenistka posílá lehký a nahraný míček pouze do postranního autu. Shoda.

30-40

Eso v podání Marie Kirilenkové.

15-40

Jenže return Koukalové musel také jednou zamířit do sítě.

0-40

Další pokažený míček Kirilenkové. Klára Koukalová má k dispozici tři brejkboly!

0-30

Míček se po úderu Kirilenkové ocitá za základní čárou.

0-15

Klára bojuje, jak jí ruce a nohy stačí. Vybojovala při podání soupeřky minimálně jeden fiftýn.

5:0

Konec přestávky, podávat na vítězství v tomto zápase bude Maria Kirilenková.

5:0

Následuje přestávka a výměna stran.

5:0

První z nich Maria využívá a je jediný gem od vítězství v dnešním zápase. Klára na kurtu působí a vypadá velmi vyčerpaně.

40-15

Tak asi ne. Koukalová poslala míček během výměny za základní čáru. Maria Kirilenková má k dispozici dva brejkboly!

30-15

Že by přeci jen česká tenistka zabojovala? Náběh na síť a úder po čáře slavil úspěch.

30-0

Koukalová už je zřejmě v tomto zápase mimo hru, zahlášen aut.

15-0

České tenistce se velmi nedaří, míček za základní čárou je toho důkazem.

4:0

Koukalová sice přeběhla na síť a dokázala zlikvidovat první pokus Kirilenkové o prohoz, druhý z prohozů už ale nechala proletět kolem těla, což byla chyba.

40-15

Return české tenistky končí v postranním autu. Maria Kirilenková má k dispozici dva gemboly.

30-15

Klára zvolila v této výměně údery pouze do bekhendové strany Rusky. Ta ideální pozici na úder proběhla.

30-0

Další return Koukalové, který se nevešel do kurtu.

15-0

Return Koukalové zamířil pouze do sítě.

3:0

Konec přestávky, podávat bude Maria Kirilenková.

3:0

3:0

Ruska bez větších obtíží tento brejkbol využívá a zhosťuje se vedení 3:0 na gemy ve třetím setu.

40-30

Dvojchyba Kláry Koukalové. Maria Kirilenková má k dispozici brejkbol!

30-30

Jenže místo dvou gembolů přichází na řadu úderu do sítě a srovnání skóre v tomto gemu.

15-30

Česká tenistka si oběhla míček do forhendové strany, aby mohla úspěšně zakončit úderem po čáře.

15-15

Maria posílá míček do sítě v průběhu výměny.

15-0

Na Kláru byl forhendový return Rusky přílš razantní, Koukalová pouze pozastavila míček.

2:0

Koukalové byl příliš pozdě zahlášen aut a ta využívá jestřábí oko, které potvrzuje milimetrový aut. Druhý gem ve třetím setu získává Maria Kirilenková čistou hrou a potvrzuje brejk z předchozího gemu.

40-0

Ruska má k dispozici tři gemboly.

30-0

Jako první zaznamenává eso ve třetím setu Maria Kirilenková.

15-0

Kirilenková začíná i druhý gem ziskem fiftýnu.

1:0

1:0

1:0

Hned ten první využívá returnem po čáře a připisuje si ve třetím setu první zisk podání své soupeřky.

40-15

Obrana Kláry není tak dobrá, jako v některých jejích předchozích zápasech. Míček dopadá daleko za postranní aut. Maria Kirilenková má k dispozici dva brejkboly!

30-15

Na return Marie po čáře Koukalová nedosáhla.

15-15

Míček v autu po úderu Kirilenkové.

15-0

První fiftýn třetího setu ubojovala Kirilenková.

0:0

Konec přestávky, podávat bude Klára Koukalová.

0:0

Maria Kirilenková si musela jít odskočit na toaletu. Přestávka se tedy o pár minut natáhne.

6:4

Druhý set ukončuje zásah hlavního rozhodčího do zápasu, který oznámil aut a míček za základní čárou. Druhý set získává v poměru 6:4 Maria Kirilenková a rozhodnout se tedy bude muset v setu třetím.

A-40

Z brejkbolu je rázem setbol pro Marii Kirilenkovou.

40-40

Obě tenistky si byly příliš dobře vědomy o co se v tomto gemu hraje. Nakonec to byla Kirilenková, která výměnu uzavřela ziskem fiftýnu z forhendové strany. Shoda.

30-40

Česká tenistka byla zahnána hluboko do obrany. Na forhend Rusky neměla nárok.

15-40

Velmi soustředěně nyní posílala Koukalová přes síť míčky. Čekání na chybu soupeřky se vyplatilo. Klára Koukalová má k dispozici dva brejkboly!

15-30

Neběhnutý forhend Koukalové končí v rohu kurtu.

15-15

Jenže ani česká tenistka není bez chyby. Klára Koukalová posílá nízký míček až příliš daleko za základní čáru.

0-15

Klára začíná důsledně, Ruska posílá míček za základní čáru.

5:4

5:4

5:4

Klára Koukalová získává po autu Rusky devátý gem druhého setu a je jen krůček od navrácení se do setu.

30-40

Dvojchyba v podání Kláry Koukalové. I tak má česká tenistka k dipozici ještě jeden gembol.

15-40

Další míček končí za základní čárou po úder Rusky.

15-30

Pokus Kirilenkové o stopbal při náběhu na síť, končí v síti.

15-15

Celou výměnu zastavuje síť, do které poslala míček Koukalová.

0-15

Ruska posílá příliš dlouhý míček přes síť.

5:3

Slicovaný míček z rakety Rusky zamířil do autu a Klára Koukalová získává osmá gem druhého setu. Kláře schází ještě zisk jednoho setu při podání soupeřky pro navrácení se do zápasu.

15-40

To je hra, na kterou jsme od Kláry zvyklí, razantní s dlouhými míčky. Klára Koukalová má k dispozici dva brejkboly!

15-30

Koukalová si musela naběhnout na kříž pro vítězný křižný bekhend.

15-15

Kirilenková posílá z bekhendové strany míček pouze do postranního autu.

15-0

Koukalová nezačíná dobře, výměnu ukončuje zásah do sítě.

5:2

5:2

5:2

Koukalová se nevzdává a po autu zahlášeném Rusce získává sedmý gem druhého setu. Dokáže se česká tenistka vrátit zpět do hry?

30-40

Česká tenistka chybuje při výměně, úder od základní čáry končí v síti.

15-40

Kirilenková posílá míček do autu. Klára Koukalová má k dispozici dva gemboly.

15-30

První eso druhého setu v podání Kláry Koukalové.

15-15

Ruská tenistka posílá na returnu míček do postranního autu.

15-0

Dvojchyba Kláry Koukalové na podání.

5:1

Jenže následný return české tenistky končí v síti. Maria Kirilenková získává velmi rychle šestý gem druhé sady.

40-15

Klára zabojovala a donutila Rusku k chybě.

40-0

Kirilenkové forhendový úder po čáře byl úspěšný. Maria Kirilenková má k dispozici tři gemboly.

30-0

Ani tentokrát se nevešel úder Koukalové do kurtu.

15-0

Koukalová načíná šestý gem druhé sady stejně, jako zakončila ten předchozí, chybou.

4:1

4:1

4:1

Celý nepovedený gem ze strany Kláry Koukalové zakončuje česká tenistka dvojchybou.Maria Kirilenková získává pátý gem druhého setu čistou hrou při podání soupeřky.

40-0

Míček opustil kurt po úderu české tenistky. Maria Kirilenková má k dispozici tři brejkboly!

30-0

Dvě chyby na podání od Kláry Koukalové.

15-0

Koukalová se při snaze o zásah míčku pokusila o stopbal, neúspěšně.

3:1

I následující míček získává Ruska. Maria Kirilenková je tedy první tenistkou v druhém setu po třech brejcích, kdo ho také povrzuje.

A-40

Kirilenkové vyhraný třetí míček v řadě znamená gembol.

40-40

Oba brejkboly přišli vniveč. Koukalová netrefuje return ideálně, míček v síti. Shoda.

30-40

Klára působí na kurtu odevzdaným dojmem. Výměnu zakončuje česká teniska úderem za základní čáru.

15-40

Forhend Kirilenkové zamířil za základní čáru. Klára Koukalová má k dispozici dva brejkboly!

15-30

Úder Kláry Koukalové po čáře, se otřel o čáru.

2:1

Křižný forhend z rakety Marie Kirilenkové slaví úspěch. Maria Kirilenková rebrejkuje soupeřku.

40-15

Česká tenistka při úderu uklouzla a i kvůli tomu končí míček v síti. Maria Kirilenková má k dispozici dva brejkboly!

30-15

Ani Koukalová se se svým úderem netrefuje do vymezeného kurtu.

15-15

Příliš dlouhý míček z rakety Kirilenkové teď ukončuje výměnu.

15-0

Dvojchyba Kláry Koukalové načíná třetí gem druhého setu.

1:1

Klára získává po další chybě Rusky tento gem. To znamená, že si Klára Koukalová vzala zpět podání soupeřky.

40-A

Ruské tenistce zaletěl míček do postranního autu. Brejkbol!

40-40

České tenistce je zahlášen aut, Koukalová si bere na pomoc jestřábí oko, které aut potvrzuje. Shoda.

40-A

Následuje chyba Kirilenkové, která posílá míček do sítě. Brejkbol!

40-40

Klára šla do této výměny hlava nehlava a posílala přes síť jeden prudký úder za druhým. Chyba Kirilenkové na sebe nenechala dlouho čekat. Shoda.

40-30

Česká tenistka se dostala v tomto gemu do výměny a hned byla úspěšná. Maria Kirilenková má rázem k dispozici pouze jeden gembol.

40-15

Za pomoci dvojchyby Kirilenkové získává česká tenistka v tomto gemu první fiftýn.

40-0

Nepovedlo se to Koukalové ani při třetím podání Rusky. Kirilenková má k dispozici tři gemboly.

1:0

Příliš dlouhý míček z rakety Koukalové může českou tenistku mrzet, nebyl to nikterak těžký úder. Maria Kirilenková hned na úvod druhého setu bere podání české tenistce.

40-30

První z nich odmazává česká tenistka velmi rychle, úderem z kříže do rohu kurtu.

40-15

Maria si svojí dnešní soupeřku ideálně rozběhala a vyčkávala na chybu Koukalové, která přišla chvíli poté. Maria Kirilenková má k dispozici dva brejkboly!

30-15

Jenže nyní už Kirilenková chybovala, když poslala míček do postranního autu.

30-0

Ruska si připisuje i druhý fiftýn v druhém setu.

15-0

Koukalová se natlačila na síť, nejprve se jí Ruska snažila od základní čáry přestřílet, to se jí však nepovedlo. Proto zvolila lob, který dopadl přesně na základní čáru.

6:7

Hned ten první využívá, jelikož Maria Kirilenková posílá míček od sítě za základní čáru. Klára Koukalová tedy získává první set po necelých 57 minutách v poměru 7:6 (4).

4-6

Česká tenistka se dostává do minibrejku a zároveň má k dispozici dva setboly!

4-5

Rusce se nepovedlo dostat slicovaný míček přes síť.

4-4

Celou výměnu ukončuje po úderu Koukalové síť.

3-4

Křižný forhend Koukalové byl už na Rusku příliš v této výměně.

3-3

Následuje výměna stran.

3-3

Českou tenistku na podání dvakrát vyrušil někdo z hlediště. Když už ale Klára podala, podařilo se Kirilenkové úderem po čáře smazat náskok Kláry.

2-3

Koukalová chybuje úderem míčku po čáře, který končí v postranním autu.

1-3

Obě hráčky si nemají co vyčítat. Oběma se míčky otřely o čáru.

0-3

Ani další první servis Koukalové se nedaří Kirilenkové dostat přes síť.

0-2

Česká tenistka se dostává do minibrejku.

0-1

Dvojchyba Rusky na podání.

6:6

Česká tenistka získává dvanáctý gem prvního setu čistou hrou. K vidění tedy bude tie-break.

0-40

Těsný postranní aut Kirilenkové. Klára Koukalová má k dispozici tři gemboly.

0-30

Míček se po úderu Kirilenkové na returnu ocitá v síti.

0-15

Kirilenková byla ve výměně sice lepší a agresivnější, to však nemění nic na tom, že přeběh Rusky na síť nebyl ideálně zvolený. Koukalová poslala míček po čáře, zatímco Maria stála na druhé polovině kurtu.

6:5

6:5

6:5

Koukalové forhend byl příliš razantní a i kvůli tomu končí míček za základní čárou. Je vidět, že se na sebe Klára zlobí, ale nic to nezmění na faktu zisku jedenáctého gemu pro Marii Kirilenkovou.

40-15

Bekhendové údery od základní čáry zastavuje ohlášený aut jednoho z rozhodčích.

40-0

Maria rozliftovala míček, následný úder Koukalové pohlcuje síť. Kirilenková má k dispozici tři gemboly.

30-0

Česká tenistka sice doběhla stopbal Rusky, ale dostat ho do kurtu už se jí nepovedlo.

15-0

Jedenáctý gem začíná returnem Koukalové do sítě.

5:5

Další chyba Kirilenkové, pomocí které získává Klára Koukalová desátý gem prvního setu.

30-40

Chyba Rusky na příjmu znamená fiftýn pro Koukalovou. Gembol.

30-30

Slicovaný úder Kirilenkové poslal míček za základní čáru.

30-15

Už to vypadalo, že má česká tenistka soupeřku rozběhanou podle svých potřeb, jenže následoval úder za základní čáru.

15-15

První eso zápasu v podání Kláry Koukalové.

15-0

Během výměny úřaduje síť, neboť forhend Koukalové končí uprostřed kurtu.

5:4

5:4

5:4

Ani ten další return se neobejde bez zásahu sítě a chybě Koukalové na příjmu. Maria Kirilenková získává devátý gem prvního setu.

40-30

Return české tenistky končí v síti. Gembol.

30-30

V delších výměnách je zatím úspěšnější ruská tenistka.

15-30

15-15

Jenže přichází úder, po kterém končí míček v postranním autu.

0-15

Koukalová nic nevymýšlela a při hluboké obraně poslala míček po čáře přes síť. Ačkoli byla Ruska u sítě, nedokázala na tento míček zareagovat.

4:4

Kirilenková získává tento gem po dvojchybě Kláry Koukalové. Maria Kirilenková bere podání své soupeřce v osmém gemu prvního setu.

40-15

Úder české tenistky je příliš dlouhý. Maria Kirilenková má k dispozici dva brejkboly!

30-15

Nádherné údery! Koukalová nejprve poslala zády ke kurtu křížný forhend, který dopadl na čáru postranního autu, aby následně přišel úspěšný křižný a razantní úder Rusky také na čáru.

15-15

Jenže ve výměně tahá Koukalová za kratší konec.

0-15

Klára poslala přes síť výborný servis, Kirilenková reaguje returnem za základní čáru.

3:4

3:4

3:4

Velmi dlouhá výměna končí úspěšným útokem Kirilenkové do pravé částí kurtu Koukalové. Sedmý gem první sady získává Maria Kirilenková.

A-40

Ruská se propracovala trpělivou hrou k výhodě.

40-40

České tenistce se povedlo srovnat krok. Shoda.

40-30

Klára si pro úder vysokého míčku poodstoupila hlouběji za základní čáru, aby následně poslala míček za základní čáru na straně soupeřky. Gembol.

30-30

Míček se po úderu Kirilenkové ocitá mimo kurt.

30-15

Následovaný forhendem do sítě.

15-15

Česká tenistka razancí v úderech dohnala soupeřku k chybě.

15-0

Bitvu bekhendových úderů od základní čáry vyhrává Kirilenková.

2:4

Kirilenková dala do svého returnu přílišnou razanci a míček nakonec končí za základní čárou. Klára Koukalová potvrzuje brejk z předchozího gemu.

30-40

První dvojchyba Kláry Koukalové v zápase.

15-40

Po úderu Kirilenkové do míčku se ozývá rozhodčí. Míček končí v postranním autu. Klára Koukalová má k dispozici dva gemboly.

15-30

Koukalová posílá míček pouze do sítě.

0-30

Nejdelší výměna zápasu. Kirilenková už měla Kláru rozběhanou, ale přišel jeden nešťastný forhend, který stál Rusku fiftýn.

0-15

Agresivní hra od Koukalové dosáhla svých úspěchů. Po křižném forhendu se Kirilenková pouze ohlédla.

2:3

2:3

2:3

Maria vrací return soupeřky pouze za základní čáru, což znamená, že Klára Koukalová získává podruhé v prvním setu podání soupeřky.

15-40

I Ruska chybuje, míček dopadl do postranního autu. Klára Koukalová má k dispozici dva brejkboly!

15-30

Úder Koukalové měl dobrý směr, ale přílišnou razanci. Míček skončil mimo kurt.

0-30

Míček se po úderu Marie ocitá v síti.

0-15

Koukalová vkročila do pátého gemu úspěšně.

2:2

Kirilenkové nevyšel křižný bekhend, míček se zastavuje v síti. Klára Koukalová získává čtvrtý gem prvního setu.

40-A

Koukalová si pomaličku přebíhala k síti, úder z kříže do rohu kurtu slavil svůj úspěch. Gembol.

40-40

Příliš nízký byl úder Rusky, míček pohlcuje síť. Shoda.

15-15

Kirilenková posílá ve výměně míček do sítě.

15-0

Doposud nejdelší výměna zápasu. V konečné fázi pokazila úder Koukalová, které míček nepřelétl síť.

2:1

2:1

Return Koukalové na druhé podání Rusky je příliš dlouhý. Třetí gem prvního setu získává Maria Kirilenková.

40-30

Return Češky pohlcuje síť. Gembol.

30-30

Koukalová jen těžko dobíhala míček po čáře.

15-30

Útok ruské tenistky do rohu kurtu je úspěšný.

0-30

Po úderu Kirilenkové je zahlášen aut. Míček dopadl za základní čáru.

0-15

První dvojchyby v zápase se dopouští Maria Kirilenková.

1:1

To je začátek zápasu! Kirilenková také získává servis soupeřky, stav gemů je vyrovnán.

A-40

Koukalová nedokázala vybrat return soupeřky. Brejkbol!

40-40

Ani druhý brejkbol Ruska nevyužívá, míček se ocitá za základní čárou. Shoda.

40-30

Jenže následuje chyba Marie na příjmu.

40-15

Další vynikající return, tentokrát křižný forhend vytáhla Kirilenková ze svého repertoáru. Rázem má Ruska k dipozici dva brejkboly!

30-15

Česká tenistka nedokázala doběhnout return Kirilenkové, který letěl po čáře.

15-15

Pokažený return Rusky končí v síti.

15-0

První fiftýn druhěho gemu náleží Kirilenkové.

0:1

0:1

0:1

Klára Koukalová začíná zápas vynikajícím způsobem, hned v úvodním gemu získává podání své soupeřky.

40-A

Česká tenistka si vypracovala brejkbol!

40-40

Jenže Koukalová srovnává stav gemu. Shoda.

40-30

Kirilenková má výhodu gembolu.

30-30

Ruska poslala míček přímo do rohu kurtu.

15-30

Return Koukalové po čáře byl úspěšný.

15-15

Následuje chyba Koukalové, míček v síti.

0-15

První fiftýn zápasu získává česká tenistka.

0:0

Vzájemná bilance – obě tenistky se na okruhu WTA potkali celkem sedmkrát. Lepší bilanci má přeci jen Ruska, která vyhrála 4 ze sedmi vzájemných zápasů, především v prvních vzájemných měření sil. Sázkové kanceláře o něco více věří české tenistce.

2006 – Berlín (antuka) – Maria Kirilenková 6:4 a 6:3
2008 – Auckland (tvrdý) – Maria Kirilenková 6:4 a 6:1
2008 – Estoril (antuka) – Maria Kirilenková 2:6, 6:3 a 7:5
2008 – Tokio-Japan Open (tvrdý) – Klára Koukalová 4:6, 6:2 a 7:5
2012 – French Open (antuka) – Klára Koukalová 6:4, 3:6 a 6:3
2013 – Miami (tvrdý) – Klára Koukalová 6:2 a 7:6 (4)
2013 – Madrid (antuka) – Maria Kirilenková 6:3 a 2:1 skreč
Klára Koukalová – je zkušená 32-letá česká tenistka, která se momentálně pohybuje na 37. pozici v žebříčku WTA a pro tento turnaj je třetí nejvýše nasazenou hráčkou. Na své poslední štaci se Klára představila na grandslamu US Open, ve kterém stejně jako její dnešní soupeřka vypadla hned v prvním kole, přemožitelkou Kláry se stala krajanka Petra Cetkovská. Pětkrát se zúčastnila Koukalová turnaje v Soulu, její největší úspěch na tomto turnaji byla účast ve finále, v roce 2010. Ve finále stačily Alise Klejbanovové dva sety, aby porazila Kláru Zakopalovou 6:1 a 6:3. Do finále v Soulu se od té doby česká tenistka ani jednou neprobojovala.

Cesta turnajem:

1. kolo: Klára Koukalová – Kiki Bertensová 6:0, 4:6 a 6:4

Nejvyšší umístění v žebříčku WTA: 20. (15. dubna 2013)
Maria Kirilenková – je 27-letá ruská tenistka, které ve světovém žebříčku patří 155. příčka a pro tento turnaj obdržela divokou kartu. Svůj poslední zápas odehrála Ruska před měsícem na grandslamu US Open, ve kterém vypadla hned v prvním kole na raketě Marie Šarapovové ve 2 setech 4:6 a 0:6. Před US Open se představila Kirilenková ve Wimbledonu 23. června. I kvůli tomuto krátkodobému hernímu výpadku klesla Ruska v žebříčku WTA o několik desítek příček. V Soulu startovala tato pravoruká tenistka celkově sedmekrát. Největší úspěch na tomto turnaji zaznamenala Maria v roce 2008, kdy se stala vítězkou celého turnaje po vyhraném finále nad Samanthou Stosurovou 2:6, 6:1 a 6:4.

1. kolo: Maria Kirilenková – Donna Vekićová 3:6, 6:2 a 6:4

Nejvyšší umístění v žebříčku WTA: 10. (10. června 2013)
Přeji příjmené brzké ráno všem tenisovým nadšencům. Dnes je na programu osmifinále dvouhry žen v Soulu, hrané na tvrdém povrchu, ve kterém se mimo jiné představí také Ruska Maria Kirilenková, které turnajový pavouk postavil do cesty třetí nasazenou Kláru Koukalovou. Zápas se odehraje na centrálním kurtu jako druhý v pořadí, předpokládaný začátek zápasu je v 6:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 06:30.