Extraliga staršího dorostu

HC Olomouc – AZ Havířov

0:1

konec (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)

12.09.2014, 13:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Miroslav Fantal

62:00

Zbytečná chyba Havířova, který si zahrál chvíli v pěti lidech na ledě. Na trestnou lavici tak odjíždí Moravčík (HAV).

59:14

Domácí hokejista inkasoval pětiminutový trest plus do konce utkání. Pro Hežu (OLO) je to tak podruhé v řadě, co na domácím ledě nedohraje kvůli trestu.

37:06

Hanáci hráli chvíli v šesti, neboť byl signalizovaný trest soupeře. Využít toho ale nedokázali. Na trestnou lavici tak odjíždí Trombik (HAV), jenž se provinil sekáním.

31:48

Beutl několikrát zamíchal s pukem v útočné třetině a vybojoval pro svůj tým přesilovou hru. Kurovský (HAV) se provinil držením protihráče.

18:57

Dudek (HAV) si počínal proti pravidlům, soupeře ve vlastní třetině sekl. Kohouti budou hrát svou první početní výhodu.

08:40

Ve vlastní obranné třetině si nedovoleným způsobem počínal Škoda (OLO), který tak oslabuje na následující dvě minuty svůj tým. Hosty čeká již druhá početní výhoda.

01:38

Olomoučtí tak dlouho bojovali o kotouč v útočné třetině, až se Jeklič (OLO) provinil nedovoleným zákrokem. Domácí tak budou muset bránit přesilovou hru soupeře.