1:2

konec (0:0, 1:2, 0:0)

12.09.2014, 17:30 • DOXXbet Aréna Žilina • Dávid Švec sk

Tipsport: 2.0 4.3 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil sa zápas prvého kola hokejovej Tipsport Extraligy, v ktorom Žilina podľahla Skalici 1:2. Ja vám pre dnešok ďakujem za pozornosť a želám krásny zvyšok piatka. (19:34:06)

60:00

59:55

Obrovská šanca Žiliny, Kankovi v čistej šanci pred prázdnou bránkou puk preskočil hokejku.

59:43

Skončil sa oddychový čas Žiliny, uvidíme, čo tréner Zavadil na hostí vymyslel.

59:43

Oddychový čas Žilina.

59:30

Domáci hrajú v šestici, ale je to zlé. Veľmi zlé.

59:01

Začala sa posledná minúta a Landsman mieri von z brány.

58:40

Skaličania teraz umne držia puk ďaleko od svojej bránky.

58:01

Do konca tretej tretiny ostávajú necelé dve minúty.

57:48

Domáci Vlci sú však okamžite pred Lipovským.

57:20

Vhadzuje sa pred bránkou Filipa Landsmana.

56:35

Na hokej prišlo dnes v Žiline len niekoľko verných fanúšikov, ktorí chceli aj povzbudzovať, no hneď vzápätí ich rozohnala miestna sbs. Bravó, takto sa správa klub k svojim fanúšikom.

56:00

Máme pred sebou posledné 4 minúty tretej tretiny a domáci diváci začínajú byť čoraz nervóznejší.

55:16

Dnešné stretnutie sleduje 1000 divákov.

54:54

Obliehanie Lipovského bránky pokračuje, strela Dlouhého končí mimo bránky.

54:19

Vhadzuje sa pred Filipom Landsmanom.

53:58

Moravec dostal puk spoza bránky, ostal sám pred Lipovským a minul bránku Skalice! Fúha, tak takéto šance by legionári mali premieňať.

53:07

Hra je veľmi rozháraná, hostia fantasticky bránia, sú to doslova kaziči hry (v dobrom zmysle slova). Za dnešný výkon si asi zaslúžia body viac ako Žilinčania.

52:10

Puk končí v sieti, no spolu s ním i brankár Žiliny a útočník Skalice. A následne vzniká šarvátka.