1:4

konec (0:2, 1:1, 0:1)

12.09.2014, 17:00 • Enel aréna • Michal Paška sk

Ďakujeme za pozornosť pri dnešnom prenose. Z Enel arény sa prihlásime v nedeľu, kde sa opäť predstavia reprezentanti do 18 rokov.

Tentoraz si sily zmerajú sily s MHK 32 Liptovský Mikuláš. Bude to teda duel dvoch "domácich" celkov. (19:05:48)
Je dobojované, v Liptovskom Mikuláši, kde má svoj domovský stan reprezentačný výber do 18 rokov, uspeli po výsledku 1:4 hostia z Prešova, ktorí zdolali mladíkov z reprezentácie aj druhýkrát v tomto týždni.

Hostia v úvodnej tretine bleskovo využili dve početné výhody a už v 5. minúte viedli dvojgólovým rozdielom. V druhej časti hry zvýšili už na 0:3, domáci znížili v presilovke v 28. minúte po góle Hatalu.

Prešov svoj zaslúžený plný bodový zisk spečatil v 56. minúte po góle Ferenca.

60:00

59:45

Puk končí v lapačke gólmana Prešova po pokuse Valenta.

59:30

Hostia z Prešova sa už môžu pomaly tešiť z výhry.

59:00

Minúta zostáva do konca tretej tretiny.

58:54

Oško vybojoval pásmo, no Prešov vzápätí vyhadzuje puk.

58:37

Prešov hrá s piatimi hráčmi, oslabenie užil bez ujmy.

57:43

Hostia vyhadzujú v oslabení puk cez všetky čiary.

56:36

Na trestnú lavicu sa nebezpečnú hru vysokou hokejkou odišiel strelec štvrtého gólu Ferenc.

56:35

Valent bol pri svojej útočnej snahe faulovaný.

55:08

Prešov zvyšuje vedenie. MARKO FERENC pred brankárom domácich nezaváhal a zvyšuje vedenie svojho celku.

54:11

Bodákova pekná strela triafa len brankára.

53:50

Prešovčania sú už na ľade štyria.

53:18

Za sekanie inkasuje trest Chovan.

53:17

Hecl vystrelil, aj napriek tomu, že pri nájazde faulovaný.

53:09

Vylúčenie aj na domácej strane. Dve minúty za nedovolené bránenie inkasuje Struška.