6:3

konec (4:1, 1:2, 1:0)

12.09.2014, 18:00 • Werk aréna • Kamila Schmiedová

Tipsport: 1.48 4.6 4.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Poslední třetina byla nabitá energií, přesto ale padl pouze jediný gól , a ten si na svůj účet připsali domácí. Třinec si tak z dnešního zápasu odnáší vítězství, 6:3. (20:12:13)

60:00

59:31

Matyáš posílá střelu od modré, brankář měl ale beton na svém místě.

58:24

Ani jeden celek se nedostává ke střele, hra se drží ve středním pásmu.

57:20

Oba týmy v plném počtu.

56:24

Motor se dostává ke střele, nejdříve Ruda, poté také Hanus, oba neuspěli.

55:20

Nyní si zahrají čtyři na čtyři, kvůli potyčky před branou se na trestnou lavici na dvě minuty posadí Pašek za sekání a Matyáš za hrubost.

54:32

Buly před domácí branou, puk si získal Motor, Prokeš se dostal ke střele, neuspěl.

53:35

Oceláři se pouští do útoku, jejich akce končí před branou hostů, kde byla zastavena jedním z obránců.

51:47

Třinec právě vstřelil branku!
SEVERA JIŘÍ si objel místo před branou a zlehka poslal kotouč do levé skuliny v bráně. Asistence: Cienciala, Heider

51:35

Tentokrát Cienciala z levého kruhu, trefil pouze horní tyč.

51:06

Růžička se dostal do brejku, ke střele ho ale Škopek nepustil.

50:19

Nejdříve střela Bílka zleva, odražený puk se dostává před Hanuse, který zkouší dorážet, kotouč ale přeletěl vedle brány.

49:26

Na ledě zatím nevidíme nic zajímavého, oba týmy mají momentálně problém s přechodem ze středního pásma.

48:55

Růžičkovo nahození zprava bylo laskominou pro lapačku hostujícího brankáře.

47:41

Od modré čáry poslal puk na domácí svatyni jeden z hostujících hráčů, brankář si ale letící kotouč pohlídal.

46:18

Třinec neustále doráží na hostující bránu, nejdříve střela Heidera, poté to také zkouší z pravého kruhu Cienciala, také neúspěšně.

45:26

Další pokus domácích končí v sevření betonů.

45:11

Ondřej Kovařčík se dostal do samostatného úniku, kde před branou střílel, puk se odrazil a skončil Mazuchovi v lapačce.

6:3

Branky a nahrávky: 2. Růžička (Zahradníček, Severa), 7. Růžička (Severa), 9. Kovařčík O. (Franek, Cienciala), 15. Cienciala (Franek, Severa), 26. Christov, 52. Severa (Cienciala, Heider) – 4. Marek (Točík), 31. Panáček (Kutiš), 33. Břečka (Prokeš, Marek)

HC Oceláři Třinec: Svoboda ( Dudáček) – Matyáš, Roman, Heider, Zahradníček, Chroboček, Stránský, Bednárik – Růžička, Pěnčík, Cienciala, Severa, Franek, Jaroš, Kovařčík O., Christov, Kovařčík M., Bednář, Murín, Fejko

HC Motor České Budějovice: Mazuch ( Kadlec) – Kutiš, Hanus, Škopek, Břečka, Matoušek, Malovec, Kadlec – Pašek, Bílek, Vácha, Koupal, Suchánek, Ruda, Točík, Šuhaj, Vostřák, Panáček, Prokeš, Marek

Rozhodčí: Šutara – Swienczek, Klimek