2:0 6:1, 7:6 (7)

04.09.2014, 04:40 • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.7 1.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

7:6

Janka Čepelová víťazným returnom berie Čengovej podanie a víťazí v i druhom sete pomerom 7:6 a teda v celom zápase 2:0 na sety!

6:6

Je to tak, Janka Čepelová vyrovnáva na 6:6, druhý set bude mať vyvrcholenie v tajbrejku.

5:6

Tak predsa, Čengová získava svoje podanie, vedie v druhom sete 6:5 a Janka Čepelová bude podávať na udržanie sa v druhom sete.

5:5

Chvalabohu, Čepelová si udržala svoje podanie, a po piatich víťazných gemoch súperky konečne boduje aj ona.

4:5

Nuž, Čengová získava 5 hier za sebou, a ujíma sa vedenia 5:4 v druhom sete. Na podanie smeruje Janka Čepelová a ak sa chce v druhom sete udržať, tak musí svoje podanie vyhrať.

4:4

Nuž, a aj ho premieňa, získava 4 hry za sebou a vyrovnáva na 4:4. Čo na to povedať. Škoda, veľká škoda.

4:3

A Čengová ju napokon získava po svoj prospech, znižuje na 3:4 a na podanie smeruje Janka Čepelová. Bude dôležité, aby si teraz mladá Slovenka udržala svoje podanie.

4:2

A to, čo sme nechceli sa stáva realitu, Saisai Čengová berie podanie Janke Čepelovej a znižuje v druhom sete na 2:4.

4:1

Čengová zlepšila svoje podanie a znižuje v druhom sete na 1:4.

4:0

Janka Čepelová o svoje podanie zabojovala, zvolila obhodenie súperky po čiare a boja úspešná. Ujíma sa teda vedenia 4:0 v druhom sete.

3:0

Nuž, ale Janka Čepelová druhý breakball v tretej hre druhého setu premieňa, čo znamená, že sa ujíma vedenia 3:0 a bude podávať.

2:0

Výborne, Čepelová vďaka umnej hre vedie v druhom sete 2:0.

1:0

Čepelová využíva hneď prvý breakball a ujíma sa vedenia 1:0 v druhom sete, pričom bude podávať.

6:1

Čistá hra v podaní Janky Čepelovej a víťazstvo 6:1 v prvom sete, tak to je paráda.

5:1

Je to fantastické, Janka Čepelová breakball premieňa, vedie v prvom sete 5:1 a bude podávať na víťazstvo v ňom.

4:1

A aj sa tak stáva, Janka Čepelová pri svojom podaní získava čistú hru a vedie v prvom sete 4:1.

3:1

A konečne ho premieňa, je to skvelé, Janka Čepelová prelomila podanie Saisai Čengovej a ujíma sa vedenia v prvom sete pomerom 3:1.

2:1

Jana Čepelová výhodu premieňa winnerom presne po čiare a v prvom sete vedie 2:1.

1:1

A je vyrovnané 1:1. Rýchly prechod na sieť sa Saisai Čengovej vyplatil.

1:0

A po skvelom returne ju aj získava pre seba, Janka Čepelová vedie v prvom sete 1:0.