Jana Čepelová (1) – Saj-saj Čeng (8)

2:0 6:1, 7:6 (7)

04.09.2014, 04:40 • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.7 1.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nuž, Janka Čepelová teda zdolala domácu Saisai Čengovú po dramatickom priebehu 6:1 a 7:6. Ja sa s vami nateraz lúčim a zároveň vás pozývam sledovať dnešný bohatý program na portále Onlajny.eu. Budeme spoločne sledovať zápas seniorského tímu futbalovej reprezentácie proti Malte, futbalová reprezentácia do 21 rokov nastúpi v kvalifikácii ME 2015 proti Škótsku, Slovan Bratislava dnes odohrá prvý zápas v novej sezóne KHL a HC Košice nastúpia na zápas hokejovej Ligy Majstrov v českom Liberci. Vyberať je z čoho, preto dúfam, že nám zachováte svoju priazeň. Pekný deň priatelia. (06:30:31)

Koniec zápasu

7:6

Janka Čepelová víťazným returnom berie Čengovej podanie a víťazí v i druhom sete pomerom 7:6 a teda v celom zápase 2:0 na sety!

8-7

Druhé podanie si však už Janka udržala a vedie v tajbrejku 8:7.

7-7

Veľká škoda, Čengová berie Čepelovej podanie a vyrovnáva na 7:7.

7-6

Čepelová berie podanie Čengovej, toto je skvelá možnosť vyhrať tento zápas. Poďme Janka!

6-6

Nuž ale Čengová si svoje podanie drží, 6:6.

6-5

Výborne, Janka si udržala i svoje druhé podanie a vedie 6:5.

5-5

Prvé podanie Čepelovej skvelé, vyrovnané 5:5.

4-5

Aj druhé podanie si Saisai Čengová udržala a tak vedie v tajbrejku 6:5.

4-4

Svoje podanie si Čengová drží, vyrovnané 4:4.

4-3

Druhé podanie si už ale Janka neudržala a Čengová znižuje na 3:4.

4-2

To prvé sa podarilo a Janka Čepelová vedie 4:2.

3-2

Pri podaní Čengovej ale boduje Janka Čepelová. Nuž, má dve svoje podania a bolo by skvelé ich udržať.

2-2

Čengovej skvelé podanie a 2:2.

2-1

Janka si však udržala aspoň jedno svoje podanie a ujíma sa vedenia 2:1.

1-1

Následne pri podaní Čepelovej boduje Čengová.

1-0

Prvý bod pri podaní Čengovej získava Janka Čepelová.

6:6

Je to tak, Janka Čepelová vyrovnáva na 6:6, druhý set bude mať vyvrcholenie v tajbrejku.

40-15

Je to dobré, Janka Čepelová sa pomaly dostáva do tempa, vedie 40:15 a set smeruje do tajbrejku.

30-15

Janka Čepelová bojuje, za čo je patrí absolutórium.

15-15

Loptu získava Čepelová.

0-15

Loptu získava Čeng.

5:6

Tak predsa, Čengová získava svoje podanie, vedie v druhom sete 6:5 a Janka Čepelová bude podávať na udržanie sa v druhom sete.

15-40

Nuž, ale Čengová a jej podanie. Klasický problém.

15-30

Janka však zvolila po returne rýchly nábeh na sieť a volejom loptu upratala do rohu kurtu.

0-30

Je priam neskutočné, keď človek porovná podanie Čengovej z úvodu a záveru druhého setu. Rozdiel 99%.

0-15

Ale Čengová na podaní valcuje.

5:5

Chvalabohu, Čepelová si udržala svoje podanie, a po piatich víťazných gemoch súperky konečne boduje aj ona.

40-30

Janka Čepelová dobre podáva, vyzerá to nádejne.

30-30

Janka ale bojuje sťa levica, chce sa stoj čo stoj udržať v druhom sete.

15-30

Znovu, dobré Čepelovej podanie, kvalitný return Čengovej a lopta absolútne presne na čiare. Neuveriteľné.

15-15

Nuž, Čengovej momentálne lopty padajú presne na čiaru, je to až priam neuveriteľne presné.

15-0

4:5

Nuž, Čengová získava 5 hier za sebou, a ujíma sa vedenia 5:4 v druhom sete. Na podanie smeruje Janka Čepelová a ak sa chce v druhom sete udržať, tak musí svoje podanie vyhrať.

15-40

Saisai Čengová ale hrá v týchto momentoch fantasticky a doslova k ničomu Janu Čepelovú nepúšťa.

15-30

Ľahká chyba čínskej tenistky, Čepelová znižuje na 30:15.

0-30

Exkluzívne obhodenie na sieti, Čengová vedie 30:0.

0-15

Čengová pokračuje vo výbornom výkone.

4:4

Nuž, a aj ho premieňa, získava 4 hry za sebou a vyrovnáva na 4:4. Čo na to povedať. Škoda, veľká škoda.

30-40

Ale Jane Čepelovej sa v týchto momentoch nedarí a Saisai Čengová má výhodu breakballu.

30-30

30-15

15-15

15-0

4:3

A Čengová ju napokon získava po svoj prospech, znižuje na 3:4 a na podanie smeruje Janka Čepelová. Bude dôležité, aby si teraz mladá Slovenka udržala svoje podanie.

40-A

Tentoraz výhoda na strane Čengovej, obe tenistky sa dlho naťahujú o túto hru.

40-40

A-40

Janka Čepelová má po winnere znovu breakball.

40-40

A-40

Čepelovej skvelý return po čiare, znovu má výhodu breakballu.

40-40

40-30

Čengová ale bojuje ako levica o každú jednu loptičku.

40-15

Janka Čepelová opláca Čengovej zobraté podanie a má možnosť dvoch breakballov.

30-15

30-0

15-0

4:2

A to, čo sme nechceli sa stáva realitu, Saisai Čengová berie podanie Janke Čepelovej a znižuje v druhom sete na 2:4.

30-40

Čengová však kontruje a má breakball.

30-30

Máme po 30, Čepelová výborne na sieti.

15-30

Janka sa akoby trochu prestala sústrediť, verme, že je to len krátkodobý stav, bola by škoda skomplikovať si vydarený zápas.

0-30

0-15

4:1

Čengová zlepšila svoje podanie a znižuje v druhom sete na 1:4.

30-40

15-40

0-40

0-30

0-15

4:0

Janka Čepelová o svoje podanie zabojovala, zvolila obhodenie súperky po čiare a boja úspešná. Ujíma sa teda vedenia 4:0 v druhom sete.

A-40

40-40

40-30

40-15

Ale Čepelová zvolila následne rýchly prechod na sieť a volejom sa dostáva do vedenia 40:15.

30-15

Čengovej kraťas za sieť bol presný.

30-0

15-0

Janka Čepelová je dnes vo fantastickej forme, súperke nedáva absolútne žiadnu možnosť na výhru.

3:0

Nuž, ale Janka Čepelová druhý breakball v tretej hre druhého setu premieňa, čo znamená, že sa ujíma vedenia 3:0 a bude podávať.

40-15

Čengová však skúsila rýchly útok na sieti a vydarilo sa.

40-0

Čepelová už vedie 40:0 a má možnosť troch breakballov.

30-0

Čepelová vedie pri podaní Saisai Čengovej už 30:0, Číňanku zrádza vlastné podanie.

15-0

2:0

Výborne, Čepelová vďaka umnej hre vedie v druhom sete 2:0.

40-30

Janka Čepelová musí v druhej hre druhého setu poriadne zabojovať aby si udržala podanie, ale zatiaľ sa jej darí.

30-30

30-15

15-15

15-0

1:0

Čepelová využíva hneď prvý breakball a ujíma sa vedenia 1:0 v druhom sete, pričom bude podávať.

40-15

Hneď v prvej hre druhého setu má Janka Čepelová k dispozícii dva breakbally, nuž, toto by mohol byť skvelý začiatok.

30-15

Opäť dobrá lopta po čiare a Saisai ju následne posiela do siete.

15-15

Lenže Jana Čepelová jej okamžite kontruje po čiare.

0-15

Prvú loptu v druhom sete získava Saisai Čengová.

6:1

Čistá hra v podaní Janky Čepelovej a víťazstvo 6:1 v prvom sete, tak to je paráda.

40-0

30-0

15-0

5:1

Je to fantastické, Janka Čepelová breakball premieňa, vedie v prvom sete 5:1 a bude podávať na víťazstvo v ňom.

40-30

Jana Čepelová má znovu výhodu brejku.

30-30

Ale Saisai je naďalej súperkou s nepríjemným podaním.

30-15

Janka Čepelová sa dostáva do dobrého rytmu, tentoraz Čengovú krásne obhodila.

15-15

Čepelová odpovedá podobným úderom po čiare, po 15.

0-15

Prvú loptu v šiestej hre prvého setu získava Saisai Čengová.

4:1

A aj sa tak stáva, Janka Čepelová pri svojom podaní získava čistú hru a vedie v prvom sete 4:1.

40-0

Eso a Janka má možnosť na zisk čistej hry.

30-0

Skvelý return až na základnú čiaru, Čepelová vedie 30:0.

15-0

Pri svojom podaní začína Janka výborne.

3:1

A konečne ho premieňa, je to skvelé, Janka Čepelová prelomila podanie Saisai Čengovej a ujíma sa vedenia v prvom sete pomerom 3:1.

A-40

Janka Čepelová má však druhú výhodu v tomto geme.

40-40

Čengová však skvelým podaním odvracia na zhodu.

A-40

Ale pozor, po výbornom returne má Jana Čepelová k dispozícii breakball.

40-40

Ale Čepelovej winner si našiel cestu, máme tu zhodu.

30-40

A opäť razantné podanie, rýchly nábeh na sieť a 40:30 pre Čengovú.

30-30

Ale Čengovú drží nad vodou podanie.

30-15

Tentoraz v útoku na sieti Čepelová nezaváhala.

15-15

Čo nie je môže byť, Janka akoby čítala moje slová a odpovedá výborným krížnym forhendom.

0-15

Čengová dnes ale výborne podáva, bude zrejme problém prelomiť jej podanie.

2:1

Jana Čepelová výhodu premieňa winnerom presne po čiare a v prvom sete vedie 2:1.

A-40

Čepelovú v dôležitých momentoch drží podanie, má výhodu.

40-40

Ale Janka to nevzdáva, zhoda.

30-40

Čengová ale získava možnosť prvého brejku, rýchly nábeh na sieť a volej je veľmi dobrá útočná kombinácia.

30-30

Výborné podanie Čepelovej, je vyrovnané, 30:30.

15-30

15-15

0-15

1:1

A je vyrovnané 1:1. Rýchly prechod na sieť sa Saisai Čengovej vyplatil.

30-40

Čengová zahrala výborný útok na sieti.

30-30

15-30

Skrátenie hry v podaní Čengovej, Janka na loptičku padajúcu tesne za sieť nereagovala.

15-15

Janka Čepelová zahrala majstrovský return, po 15.

0-15

Čengová výborne podáva, loptička dopadla presne na čiaru.

1:0

A po skvelom returne ju aj získava pre seba, Janka Čepelová vedie v prvom sete 1:0.

40-30

Výborna, naša mladá tenistka otáča vývoj prvej hry a dostáva sa do vedenia 40:30.