Mission Roller Brno – HC Slovan Bratislava

2:2

konec (0:1, 1:1, 1:0)

26.08.2014, 17:00 • Hala Rondo Brno • Vladimír Korduliak sk

Slovan remizoval vo svojom predposlednom prípravnom zápase, tentokrát na ľade Komety Brno pred fantastickou diváckou kulisou. To je na dnes odo mňa všetko a ja Vás pozývam k sledovaniu zápasu HC Slovan vo štvrtok, od 18:00 bude Slovnaft Aréna hostiť ďalší moravský celok, zo severu pricestujú silné HC Vítkovice. Dobrý večer všetkým želá Vladimír Korduliak. (19:25:21)
Slovan napokon víťazí v Brne po samostatných nájazdoch, no tie boli ako bonus pre divákov, bez ohľadu na výsledok. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení František Ptáček a Libor Hudáček.

Petr Ton v nájazde posiela puk do Janusovej lapačky, je dobojované. 0:1.

Tomáš Netík to na nájazdoch vie, prekonal Faltera v bránke domácich, 0:1.
Martin Dočekal Janusa neprekonal, 0:0.
Ani Tomáš Surový tvrdou strelou v nájazde neuspel, stav 0:0.
Tomáš Vincour sa snažil zakončiť bekhednom, neúspešne, 0:0.
Samostatné nájazdy začínajú.
Zápas HC Slovan sa skončil opäť nerozhodne, a opäť 2:2. Dnes však nebudeme svedkami prdĺženia, po krátkej úprave ľadu budú nasledovať samostatné nájazdy.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:47

Netík na dvakrát nedokázal v závere tretej tretiny prekonať Faltera, je po zápase.

59:40

Janus zostáva ležať v bránkovisku po strete s Vágnerom, hra prerušená, Janus však bude pokračovať v hre, nič vážne to nebolo.

59:03

Presilová hra Komety ešte pokračuje, na trestnej stále sedí Sersen, domáci sa snažia rozhodnúť...

58:22

Brno dalo gól!
Rondo hala ide prasknúť, je vyrovnané, v presilovej hre o dvoch hráčov to domácim vyšlo. Ton vystrelil krásnu tvrdú strelu, Janus puk vyrazil pred seba a TOMÁŠ VINCOUR puk doklepol do bránky. Asistencie: Petr Ton a František Ptáček.

58:06

Oddychový čas domácich, aj tréner Kýhos ordinuje svojim recept na úspech.

58:06

Sersen vylúčený za zdržiavanie hry, presilová hra domácich piatich proti trom.

57:55

König vystrelil, no minul bránku Janusa, a bude sa opäť vylučovať.

57:39

Za hákovanie odchádza na trestnú lavicu Surový, Kometa má príležitosť poslať zápas do predĺženia.

57:08

Bartovič mohol rozhodnúť, ani jeho puk však v bránke nekončí, diváci v stoji sledujú záver tohto pekného zápasu.

2:2

Branky a nahrávky: 33. Ostřížek (Ptáček, König), 59. Vincour (Ton, Ptáček) – 18. Hudáček (Surový), 25. Jeglič

Mission Roller Brno: Falter (Čiliak) – Ptáček, Dlapa, Hanzlík, Kuboš, Malec, König, Vágner – Mrázek, Vincour, Ostřížek, Ton, Hruška, Čermák (C), Holec, Burian, Koreis, Dočekal, Vondráček, Raška

HC Slovan Bratislava: Janus (Backlund) – Baranka, Sersen, Sigalet, Mojžíš, Mihalik, Brejčák, Luža, Bakoš – Vondrka, Nedorost, Nagy – Bartovič (C), Bližňák, Murley – Hudáček, Surový, Netík – White, Tičar, Jeglič – Lunter, Šťastný

Rozhodčí: Jeřábek, Čech – Reich, Skopal

Diváci: 6.744