60:00

Koniec zápasu. (20:03:09)

59:21

Senica dala gól!
A zrejme je rozhodnuté. Seničania pridávajú štvrtý gól, keď Jančoviča prekonáva MARTIN KALINÁČ. Asistencie: Onrej Janík, Tomáš Porubský.

58:49

Oddychový čas hostí

58:05

Trnava sa snaží vyrovnať, ale domáci zatiaľ pozorne bránia.

56:28

Šúrkova strela netriafa bránku, následne Trnava získava puk a zakladá útok.

55:20

Po peknej individuálnej akcii sa pred bránku natlačil Gula, tiež bol ale neúspešný.

54:02

Lantošova induviduálna akcia, spred bránky však trafil len nad hornú tyčku bránky.

53:05

Opäť rýchly hokej na oboch stranách, hrá sa zo strany na stranu.

51:59

Icing hostí, hra sa vráti pred Jančoviča.

51:16

Božíkova tvrdá strela od modrej, Porubský vyráža betónom.

49:57

A Seničania otáčajú skóre zápasu! Po peknej Lantošovej prihrávke sa spred bránky presadil MARTIN MKOLÁŠEK. Asistencie: Vladimír Lantoš, Filip Surovka

49:04

A domáci opäť vyrovnávajú, Janíkovu tvrdú strelu tečoval do bránky MICHAL GLEMBA. Asistencie: Ondrej Janík

47:39

Seničania stále v pásme, ale nedarí sa im streliť gól.

46:11

Séria niekoľkých senických šancí, ale strely Mikoláška, Gulu aj Loydla Jančovič vyrazil.

44:05

Hrbáčikova strela spomedzi kruhov, Porubský chytá.

42:32

Trnavská presilovka zostala nevyužitá a do útoku prechádza Senica.

41:54

Čunderlík pálil od modrej, ale iba mimo bránky.

40:30

V bránke oboch tímov prišlo k zmene, do senickej prišiel Tomáš Porubský, do trnavskej David Jančovič.

40:01

Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine sme videli jeden gól, hostia sa dostali do vedenia zásluhou Rosu, preto po druhej tretine vedú hostia 2:1. Tretia tretina začne približne o 19:33.

4:2

Branky a nahrávky: 18. Zahumensky, 50. Glemba (Janík), 50. Mikolášek (Lantoš, Surovka), 60. Kalináč (Janík, Porubský) – 13. Lisoň (Barinka), 23. Rosa (Barilla, Demo)

HC Dukla Senica: Peksa (Porubský) – Kubica, Janík, Klíma, Fančovič, Loydl, Reissmuller, Gula, Zahumenský – Kalináč, Jurák, Rehuš, Lantoš, Penák, Kluka, Mikolášek, Vereš, Surovka, Šúrek, Glemba, Kovaľ

HK Gladiators Trnava: Petrovič (Jančovič) – Reho, Hronec, Poláček, Šišmič, Demo, Macháč – Baran, Lisoň, Čunderlík, Barilla, Božík, Bachratý, Kubín, Barinka, Hrbáčik, Rosa