HC MIKRON Nové Zámky – SHK Drtiči Hodonín

8:3

konec (3:2, 2:1, 3:0)

26.08.2014, 18:00 • Miroslav Revaj sk

To je už z tohto prenosu všetko. Prajem pekný zvyšok večera. Dovidenia a dočítania pri ďalších prenosoch. Onlajny majú dnes pre Vás ešte pripravených veľa online textových prenosov, ako napríklad baráž o futbalovú Ligu Majstrov alebo tenisový US Open. (20:18:48)
Prípravný zápas medzi HC Nové Zámky a SHK Hodonín sa už skončil zaslúženým víťazstvom domáceho tímu 8:3! Domáci dominovali po celý zápas a vyvrcholilo to treťou tretinou. Hostia tak cestujú domov do Česka s pekným debaklom, ale dali aspoň 3 góly. Jednalo sa o prípravný zápas, takže si z toho až takú ťažkú hlavu robiť nemusia.

60:00

59:44

V závere prípravného zápasu musel ešte zasahovať domáci brankár Krajčovič, avšak žiadny ťažký zákrok to nebol.

59:01

Beží posledná minúta prvej tretiny, zápas sa už len prakticky dohráva. Z víťazstva sa budú zaslúžene radovať domáci hokejisti.

58:28

Krajčovič musel zasahovať po tvrdej bombe od modrej, ale poradil si výborne!

56:45

Momentálne sa hrá hokej bez prerušenia, aktívny sú aj naďalej domáci hokejisti, ale do šancí sa nedostávajú.

55:50

Po dlhej dobe musel zasahovať aj domáci brankár Krajčovič, ale počínal si úspešne.

54:40

Za bránkou hostí sa strhol súboj o puk, napokon ho na modrú dostal Šiška, ale priestor brány minul.

53:30

Domáci sa bavia hokejom a dovolia si zahodiť aj niekoľko dobrých príležitostí na gól. Hostia už zrejme čakajú len na koniec zápasu, čo bude ich vykúpenie.

52:16

HC Nové Zámky dali gól!

Domácim dnes hra chutí a pridávajú už gól na 8:3! Autorom gólu je MARTIN DUBEC, ktorý z blízkosti prekonal brankára hostí Kotvana.
Asistencia: Klobúčnik, Ďuriš.

51:31

Faith z dobrej príležitosti minul bránu hostí.

50:00

Púchovský vyslal na bránku hostí nebezpečnú strelu, Kotvan ju však dokázal zneškodniť.

49:19

Momentálne už tempo hry nie je také vysoké, zápas sa zrejme už len dohráva. Naďalej ostávajú aktívnejším tímom domáci.

48:37

Päť minútový trest hostí tak domáci potrestali hneď dvoma gólmi. Kráčajú už za jasným víťazstvom.

47:45

Ďalší gól domáceho tímu, v poradí už siedmy dáva TOMÁŠ FIALA, keď z jasnej pozície pred bránkou hostí nezaváhal a rozvlnil sieť za brankárom hostí.
Asistencia: Faith.

46:17

Hosťujúci Kučera dostáva osobný 10 minútový trest za nešportové správanie!

46:17

Presilovku 5 na 3 dokázali domáci využiť, keď sa presadil po peknej akcii JAKUB HRUDÍK.
Asistencia: Uram.