0:2
konec (0:1)
13.08.2014, 19:30 • Cashpoint Arena, Altach • Martin Dvořák
Tipsport: 2.0 3.45 3.3 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.0 - 3.45 - 3.3
SC Rheindorf Altach – FC Admira Wacker Mödling
0:2
konec (0:1)
Branky: 37. Zwierschitz, 72. Schicker
Karty: 27. Luxbacher (ALT), 53. Aigner (ALT) – 29. Lackner (TRK)
Neproměněná penalta:
SC Rheindorf Altach:
Kobras – Pöllhuber, Schreiner, Netzer, Lienhart, Prokopič, Zwischenbrugger, Luxbacher (46. Roth), Tajouri, Aigner (62. Ngwat-Mahop), Kovacec (63. Seeger)
Náhradníci: Gërçaliu, Salomon, Roth, Lukse, Jäger, Seeger, Ngwat-Mahop
Trenér:
FC Admira Wacker Mödling:
Leitner – Schösswendter, Zwierschitz, Windbichler, Lackner (46. Toth), Ebner, Auer, Schicker, Thürauer, Knasmüllner (46. Weber), Schick
Náhradníci: Ouédraogo, Toth, Katzer, Wessely, Bajrami, Kuttin, Weber
Trenér:
Rozhodčí: Harkam – Brandner, Staudinger
Diváci:
Jíloviště – Štěchovice 17:00 1:2
Olympia Radotín – Hr. Králové 17:00 0:6
Admira Praha – Sokolov • po penal. (15:14) 17:00 0:0
Živanice – Vysoké Mýto 17:00 4:0
Bohem. Pr. – Varnsdorf 17:00 2:0
Chrudim – Slavia 17:00 1:3
Jablonec n. J. – Vlašim 17:00 2:4
Převýšov – Pardubice 17:00 0:1
Klatovy – Dobrovice 17:00 0:5
Union 2013 – Ústí n. L. 17:00 0:2
Kolín – Bohemians 1905 17:00 0:3
Rosice – Znojmo 17:00 1:3
Kroměříž – Zlín • po penal. (7:8) 17:00 1:1
Třebíč – Brno 17:00 0:4
Uničov – Třinec 17:00 0:3
Chomutov – Jablonec 17:00 0:5
Zábřeh – Karviná 17:00 0:2
Brozany – Č. Budějovice 17:00 2:6
Hranice – Opava • po penal. (4:5) 17:00 1:1
Brusno - Ondrej – Trnava 16:30 1:2
Námestovo – Košice 16:30 0:4
Kremnička – Ružomberok 16:30 1:0
Stráňavy – R. Sobota • odloženo 16:30 0:0
Raslavice – Spišské Vlachy 16:30 0:1
Strážske – Trenčín 16:30 0:4
Štrba – Michalovce • odloženo 16:30 0:0
Lučenec – Lipt. Hrádok 16:30 2:0
Závažná Poruba – Čadca 16:30 1:3
Vyšné Opátske – Podbrezová 16:30 0:1
Čaňa – Lok. Košice 16:30 1:3
Málinec – Oravské Veselé 16:30 2:4
Kysucké Nové Mesto – Tvrdošín 16:30 1:5
Šarišské Michaľany – Prešov 16:30 2:10
Vrakuňa – Myjava 17:00 2:9
Kráľová pri Senci – Žilina 17:00 0:1
Pezinok – Dubnica 17:00 1:3
Domaniža – Dunajská Streda 17:30 0:3
76
63
62
46
Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Knasmüller, přichází Weber.
46