Slovenský pohár - Slovnaft cup

MŠK Kysucké Nové Mesto – ŠK Tvrdošín

1:5

konec (1:5)

13.08.2014, 16:30 • MŠK Kysucké Nové Mesto (Kysucké Nové Mesto) • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

90

Koniec zápasu. (18:20:39)

64

Striedanie v tíme ŠK Tvrdošín: z ihriska odchádza Janček, prichádza Jendrol.

60

Žltú kartu dostává Mičiak (MŠK Kysucké Nové Mesto).

59

Žltú kartu dostává Palider (ŠK Tvrdošín).

54

Striedanie v tíme ŠK Tvrdošín: z ihriska odchádza Šikyňa, prichádza Juráň.

53

Žltú kartu dostává Bukový (ŠK Tvrdošín).

51

Striedanie v tíme ŠK Tvrdošín: z ihriska odchádza Trnovec, prichádza Bukový.

46

Striedanie v tíme MŠK Kysucké Nové Mesto: z ihriska odchádza Olejko, prichádza Buček.
Po polčase je stav prekvapivo vysoký, domáci tím prehráva už 5:1 a to nás čaká ešte druhý polčas. O víťazovi a postupujúcom je zrejme rozhodnuté po prvom polčase.

46

Začal sa druhý polčas.

45

Prvý polčas sa skončil.

43

ŠK Tvrdošín dáva gól!
Hostia zvyšujú na 5:1, gól strelil PALIDER, zaznamenal tak svoj druhý presný zásah. Domáca obrana má dnes asi v obrane deň otvorených dverí.

38

Hostia zvyšujú už na 4:1, gól strelil MILAN SIROTA. Tak, v zápase sa nám roztrhlo vrece z gólmi.

36

Striedanie v tíme MŠK Kysucké Nové Mesto: z ihriska odchádza Kostelný, prichádza Vavrek.

34

Striedanie v tíme MŠK Kysucké Nové Mesto: z ihriska odchádza Kopas, prichádza Štefunda.

34

MŠK Kysucké Nové Mesto dáva gól!
Domáci sa ale nevzdávajú a krátko na to znižujú na 1:3, keď gól strelil MATÚŠ MOZOL.

33

Žltú kartu dostává Dreveňák (ŠK Tvrdošín).

23

Domáci tím zrejme nestíha za hráčmi hostí a v krátkej dobe inkasuje už tretí gól, stav je tak 3:0 pre hostí! Gól strelil RADOMÍR TRNOVEC. Domáci zjavne neveria čo sa to deje.

21

Krátko po prvom góle pridávajú hostia ďalší gól a dostávajú sa do vedenia 2:0! Gól strelil RÓBERT JENDRIŠEK a hostia sa tak dostávajú do veľkej výhody.