konec (0:1)

13.08.2014, 19:30 • Cashpoint Arena, Altach • Martin Dvořák

Tipsport: 2.0 3.45 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:23:01)
Rozhodčí nechal domácí ještě rozehrát roh, ale poté, co se ani z této standardky domácí neprosadili, ukončil jejich trápení závěrečným hvizdem. Altach nezvládl tuto dohrávku druhého kola a na svém stadionu prohrává s Admirou 0:2.

90+2

90+1

Rohový kop pro Altach, z levé strany.

90

Probíhá poslední minuta řádné hrací doby.

87

Prokopič hledá na pravé straně spoluhráče, ale posílá nepřesný pas, hosté budou vhazovat.

86

Povedenou střelou Thüraera končí akce Admiry na polovině Altachu, Kobras vyráží míč mimo branku.

85

Ouédraogo (ADM) faulován na polovině soupeře, další cenné vteřiny pro Admiru.

84

Ngwat-Mahop hlavičkuje pouze nad branku Admiry, další neúspěch domácích v útočné fázi.

82

Nepřesný nákop domácích, hosté mohou v klidu rozehrát.

80

Ještě deset minut dnešního dohrávaného utkání, v němž jsou hosté velmi blízko cenným třem bodům.

78

Nepřesným nákopem se domácí připravují o další možnost ohrozit branku soupeře.

77

Faul hostů, volný kop pro Altach, ale u půlící čáry, odtud se těžko dávají góly.

76

Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází René Schicker, přichází Issiaka Ouédraogo.

75

Tajouri faulován na polovině Admiry, bude z toho volný kop pro Altach, ale až po vystřídání v sestavě hostů.

73

Hosté se odhodlávají k napadání rozehrávky soupeře a jsou úspěšní.

René SCHICKER - 0 : 2

72

Admira právě vstřelila branku!
To již vypadá hodně nadějně pro Admiru! Po parádní přihrávce Thürauera se ve vápně prosazuje RENÉ SCHICKER, i přes snahu bránícího Pöllhubera.

70

Poslední dvacetiminutovka dnešního utkání, domácí stále marně usilují alespoň o vyrovnání, kdyby se Admiře podařilo tento výsledek ubránit, byly by to velmi cenné tři body!

68

Fotbalisté Altachu jsou mnohem aktivnější, než hosté, ale ani to zatím na vyrovnání nestačí.

67

Alespoň rohový kop pro Altach. Domácí rozehráli z levé strany, vše končí střelou vysoko nad branku Admiry.

66

Seeger se ve vápně Admiry nedostal do zakončení, po dvou dobrých kličkách obráncům posléze chybuje, kdy mu míč "utíká".

65

Hosté se soustředí hlavně na defenzivu, tím dávají domácím poměrně dost prostoru ve středu hřiště.

63

Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Kovacec, přichází Seeger.

62

Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Aigner, přichází Ngwat-Mahop.

61

Ne, pokutový kop se nepíská, sudí Harkam posoudil zákrok bránícího Windbichlera jako v souladu s pravidly.

60

Domácí se nyní domáhají pokutového kopu poté, co jeden z bránících hráčů Admiry, údajně, zahrál ve vápně rukou.

59

Fotbalisté Altachu ale rezignují na vyrovnání, když jeden z hráčů kazí snadnou přihrávku.

59

A jak již je to v dnešním utkání dobrým zvykem, z rohových kopů se útočící mužstvo neprosazuje, naopak, musí se bleskově vracet a bránit kontr soupeře.

58

Ovšem míč nakonec byl ještě někým z domácích hráčů tečován, je z toho rohový kop pro Admiru, a to z levé strany.

57

Na druhé straně také branku netrefuje René Schicker, který z pravé strany poslal míč vedle vzdálenější tyče.

56

Publikum sice nyní zahučelo po střele domácího Prokopiče, ale když hráč přestřelí z malého vápna branku, co k tomu dodat...

55

Domácí drží sice míč na svých kopačkách, směrem dopředu je to ale stále stejné, jako v první půli, tedy docela slabota.

53

Žlutou kartu dostává Hannes Aigner (SC Rheindorf Altach).

51

Pas na Aignera nepřesný, míč má Leitner, který vykopává.

49

Thürauer je sice ve sprintu rychlejší, než domácí obránce Pöllhuber, ale je mu to málo platné, dříve je u míče vyběhnuvší Kobras.

48

Felix Roth (ALT) se poprvé "potkal" s míčem, domácí vhazují.

48

Hosté to zkouší po pravé straně, kde nakonec vybojovali autové vhazování.

46

Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Lackner, přichází Toth.
Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Knasmüller, přichází Weber.

46

46

Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Luxbacher, přichází Roth.
Druhý poločas začne přibližně ve 20:32 hodin.
A hned poté sudí Harkam poločas ukončil. Hosté odchází do kabin o poznání spokojenější, na hřišti Altachu vedou 1:0, byť rozhodně nebyly lepším týmem! Domácí zatím hodně chybují ve finální fázi, na tom je třeba zapracovat.

45+1

45+1

To vše již v první minutě nastaveného času, domácí rozehrávají z levé strany, ale pro míč si došel Leitner.

45

Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, útočná akce Altachu. Je z toho rohový kop.

43

Kovacecovi odskakuje míč mimo hřiště, je z toho tak pouze odkop od branky Admiry.

42

Aktivita domácích vzrůstá, podaří se Altachu vyrovnat do poločasové přestávky?

41

Ofsajdem končí útočná akce Altachu, domácí se zlobí.

40

Ale z rohového kopu se hosté do zakončení nedostali, naopak, útočí domácí.

39

První rohový kop pro Admiru, hosté rozehrají z levé strany.

38

Odkop od branky Admiry, míč končí v autu, vhazují ale opět hosté.

Stephan ZWIERSCHITZ - 0 : 1

37

Pohledná akce hostů, na přihrávku z pravé strany si ve vápně naběhl STEPHAN ZWIERSCHITZ, který ustál souboj s obráncem Altachu a dokázal míč dopravit do branky.

36

Ani z volného kopu se hosté neprosazují, ale drží ještě míč na svých kopačkách.

35

Volný kop pro Admiru, na polovině soupeře.

34

Hosté kombinují na vlastní polovině.

32

Střela Kovacece zblokována, hosté zatím pozorně brání.

31

Ani po půl hodině hry se skóre na stadionu v Altachu neměnilo, co nyní domácí?

29

Žlutou kartu dostává Markus Lackner (FC Admira Wacker Mödling).

28

A právě faulovaný Schicker rozehrál volný kop z pravé strany, centr na zadní tyč, ale ani z této akce se nějaké šance nedočkáme.

27

Žlutou kartu dostává Daniel Luxbacher (SC Rheindorf Altach) za držení Schickera.

26

Jenže akce Admiry končí pouze faulem na polovině Altachu...

25

Ten domácí rozehráli z pravé strany, ale místo toho, aby ohrozili branku Admiry, musí se nyní bleskově stahovat na svou polovinu, hrozí rychlý brejk hostů.

25

A nekopl to vůbec špatně, míč namířil těsně pod břevno, Leitner musel vytáhnout výtečný zákrok, aby míč vytěsnil na roh.

24

Volný kop pro Altach, z pravé strany, z nějakých třiceti metrů, rozehraje Tajouri.

23

Odkop od branky Altachu, hodně nepovedený, míč končí v autu.

22

Hosté snad vůbec poprvé v zápase delší dobu drží míč na polovině Altachu.

Také na druhé straně trefuje Knasmüllner (ADM) tyč!

21

A také hosté zahrozili, Knasmülner vypálil uvnitř vápna Altachu a trefuje tyč!

20

Hosté posílají dalekonosný pas na Ebnera, ale je to příliš dlouhé, Kobras bude rozehrávat.

Luxbacher (ALT) trefuje tyč!

19

Konečně situace, která stála za to, domácí Luxbacher z pravé strany střílí na branku a trefuje tyč!

18

Jenže zatím nemá podporu svých spoluhráčů, kteří nepřesně přihrávají i centrují, jako nyní z pravé strany Lienhart.

17

Tajouri dělá svým dobrým pohybem zatím velké problémy na levé straně.

16

Domácí rozehráli z levé strany, ale je to přetažený centr, žádné nebezpečí pro branku Admiry.

15

První rohový kop zápasu, v patnácté minutě, i to svědčí o opatrném zápase doposud.

13

Luxbacher přenechává na levou stranu na Kovacece, který pálí, branku Admiry netrefuje.

12

Admira nenapadá rozehrávku soupeře, pouze vyčkává na své polovině.

10

Míč má domácí gólman Kobras, zatím sledujeme opatrný zápas.

8

Leitner vykopává, míč ale končí na druhé straně, u gólmana Kobrase.

7

Tajouri bojuje ve vápně Admiry, domácí mají převahu, ale celou akci překazil nepřesný centr z levé strany.

5

Domácí zkouší bleskový protiútok, pas na Tajouriho zastavil bránící Lackner.

4

A celá akce domácích končí útočným faulem, provinil se Netzer.

3

Domácí hrají, Tajouri se zkoušel z levé strany dostat do vápna Admiry, ale je z toho nakonec "pouze" autové vhazování.

2

Míč končí u gólmana hostů Leitnera, který bude vykopávat.

1

Před startem zápasu ještě minuta ticha za zesnulého funkcionáře Altachu Helmutha Kratzera.
Oba týmy na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.

SC Rheindorf Altach: Kobras – Pöllhuber, Schreiner, Netzer, Lienhart, Prokopič, Zwischenbrugger, Luxbacher, Tajouri, Aigner, Kovacec
Náhradníci: Gërçaliu, Salomon, Roth, Lukse, Jäger, Seeger, Ngwat-Mahop

FC Admira Wacker Mödling: Leitner – Schösswendter, Zwierschitz, Windbichler, Lackner, Ebner, Auer, Schicker, Thürauer, Knasmüllner, Schick
Náhradníci: Ouédraogo, Toth, Katzer, Wessely, Bajrami, Kuttin, Weber

Rozhodčí: Harkam – Brandner, Staudinger.
Vítejte u onlajn přenosu utkání druhého kola rakouské Bundesligy, v němž domácí SC RHEINDORF ALTACH přivítá FC ADMIRU WACKER MÖDLING. Utkání se odehraje v Cashpoint Aréně v Altachu a provede jím trojice rakouských rozhodčích, hlavní Harkam a asistenti Brandner
a Staudinger.
Domácí zahájili nový ligový ročník velmi dobře, když dokázali zvítězit na svém stadionu nad Sturmem Graz 1:0. Ligová premiéra se však vůbec nevyvedla fotbalistům Admiry, kteří na svém hřišti vysoko prohráli s Wolfsbergerem AC 1:4!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.