0:1
konec (0:1)
13.08.2014, 16:30 • Futbalový štadión OFK SIM Raslavice • Marek Hudák
OFK - SIM Raslavice – MŠK Tatran Spišské Vlachy
0:1
konec (0:1)
Branky: 19. E.Hamrák
Karty: 15. T.Jusko (RAS), 80. Martvej (RAS) – 24. Ďorko (SPV), 71. Gere (SPV), 74. Pulen (SPV)
Neproměněná penalta:
OFK - SIM Raslavice:
Pavel- Matvej, Ľ.Jusko, Molitoris, Liščinský, Kozák, Guman (C), M.Tomáško, T.Jusko, Surgent, Blaško
Náhradníci: Žolták, Vasiľko, Kovalčin, J.Tomáško, Plančár, Kračinovský
Trenér:
MŠK Tatran Spišské Vlachy:
Pulen- Ďorko, Legát, E.Hamrák, Šefčík (C), Tomajko, Horňák, Smik, Gere, M.Hamrák, Kaľavský
Náhradníci: Ivan, Jež, Biroščák
Trenér:
Rozhodčí: Karaffa- Mišenčík, Béreš
Diváci:
Jíloviště – Štěchovice 17:00 1:2
Olympia Radotín – Hr. Králové 17:00 0:6
Admira Praha – Sokolov • po penal. (15:14) 17:00 0:0
Živanice – Vysoké Mýto 17:00 4:0
Bohem. Pr. – Varnsdorf 17:00 2:0
Chrudim – Slavia 17:00 1:3
Jablonec n. J. – Vlašim 17:00 2:4
Převýšov – Pardubice 17:00 0:1
Klatovy – Dobrovice 17:00 0:5
Union 2013 – Ústí n. L. 17:00 0:2
Kolín – Bohemians 1905 17:00 0:3
Rosice – Znojmo 17:00 1:3
Kroměříž – Zlín • po penal. (7:8) 17:00 1:1
Třebíč – Brno 17:00 0:4
Uničov – Třinec 17:00 0:3
Chomutov – Jablonec 17:00 0:5
Zábřeh – Karviná 17:00 0:2
Brozany – Č. Budějovice 17:00 2:6
Hranice – Opava • po penal. (4:5) 17:00 1:1
Brusno - Ondrej – Trnava 16:30 1:2
Námestovo – Košice 16:30 0:4
Kremnička – Ružomberok 16:30 1:0
Stráňavy – R. Sobota • odloženo 16:30 0:0
Raslavice – Spišské Vlachy 16:30 0:1
Strážske – Trenčín 16:30 0:4
Štrba – Michalovce • odloženo 16:30 0:0
Lučenec – Lipt. Hrádok 16:30 2:0
Závažná Poruba – Čadca 16:30 1:3
Vyšné Opátske – Podbrezová 16:30 0:1
Čaňa – Lok. Košice 16:30 1:3
Málinec – Oravské Veselé 16:30 2:4
Kysucké Nové Mesto – Tvrdošín 16:30 1:5
Šarišské Michaľany – Prešov 16:30 2:10
Vrakuňa – Myjava 17:00 2:9
Kráľová pri Senci – Žilina 17:00 0:1
Pezinok – Dubnica 17:00 1:3
Domaniža – Dunajská Streda 17:30 0:3
90
90
80
74
71
61
46
Druhý polčas začne približne o 17:40.
30
25
24
19
15
1
OFK – SIM Raslavice: Pavel- Matvej, Ľ.Jusko, Molitoris, Liščinský, Kozák, Guman (C), M.Tomáško, T.Jusko, Surgent, Blaško
Náhradníci: Žolták, Vasiľko, Kovalčin, J.Tomáško, Plančár, Kračinovský
MŠK Tatran Spišské Vlachy: Pulen- Ďorko, Legát, E.Hamrák, Šefčík (C), Tomajko, Horňák, Smik, Gere, M.Hamrák, Kaľavský
Náhradníci: Ivan, Jež, Biroščák
Rozhodca: Karaffa- Mišenčík, Béreš.