1:3

konec (1:3)

27.07.2014, 17:30 • Štadión Lokomotívy, Košice • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 1.85 3.4 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ten prichádza v tejto chvíli. Košice podľahli Zlatým Moravciam 1:3 a hoci mali k dispozícii pokutový kop, v druhom polčase zlepšili svoju hru a vypracovali si niekoľko gólových príležitostí, musíme povedať, že ViOn zaslúžil celkom zaslúžene.

To je odo mňa na dnes skutočne všetko, ďakujem vám za pozornosť. S prianím pekného večera sa s vami lúči Lukáš Pancurák. (19:21:22)

90+3

90+3

Začala sa 3. minúta nadstaveného času, čaká sa už len na záverečný hvizd.

90+2

Všetko chcel ukončiť Orávik, stál však pravdepodobne v ofsajde.

90+1

Mastiš videl útočný faul Ostojića, hráč Košíc zrejme potiahol za dres Piláta. Už len minúta nás delí od konca stretnutia.

90+1

Nadstavovať sa budú 2 minúty.

90

Ten zahrali len nakrátko, lopta sa poodrážala ku Kováčovi, ktorý sa s jej odkopnutím ponáhľať nebude.

89

Domáci budú mať k dispozícii ešte rohový kop.

89

Sukisa chcel ohroziť Ružinského, v stiesnenom priestore však vypálil veľmi nepresne.

88

Jednu z posledných útočných akcií zastavil postranný rozhodca, ktorý videl Kubíka v ofsajdovej pozícii.

87

Striedajúci Július Szöke odmenený žltou kartou. Netuším, čoho sa Szöke dopustil.

86

Orávik to skúšal technickou strelou, tá však bola zblokovaná.

85

A odchádza aj strelec tretieho gólu Zlatých Moraviec, Peter Ďurica. Nahradí ho Szöke.

84

Pačindov dlhý center skončil na prsiach Ostojića, ten loptu v záklone presne usmerniť nedokázal.

84

Ten si žlto-modrí následne zopakujú.

83

Kubík to skúšal z pravej strany, Orávik to zahral na istotu a zblokoval na rohový kop.

82

Úsmevná situácia na hracej ploche, keď chcel Miroslav Viazanko uskutočniť autové vhadzovanie, lopta sa mu vyšmykla a po hlave skĺzla za jeho chrbát.

81

Košičania si v šestnástke opäť nerozumeli, a ani teraz neznížia.

81

Medzičasom sme sa dostali do poslednej 10-minútovky, s Košicami to vyzerá čoraz horšie.

80

Tie zmenili na útočnej polovici na dlhé nákopy, čo sa im nevyplatilo. Lopta plachtí sa postrannú čiaru.

1:3

konec (1:3)

Branky: 37. Haskič – 11. Štrbák, 26. Charizopulos, 39. Ďurica

Karty:   38. Ružinský (KOS) – 6. Štrbák (ZMO), 87. Szöke (ZMO)

MFK Košice: Ružinský – Sekulić, Kavka (46. Novák), Korijkov (61. Huk), Ostojić – Bukata, Skvašík, Viazanko (C), Haskič – Pačinda, Diaby (70. Kubík).
Náhradníci: Tofiloski – Huk, Urban, Novák, Kubík.

FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Pavlenda, Chren (C), Štrbák, Nikolič – Sabo, Orávik, Djuričič, Charizopulos (78. Pilát) – Valenta (73. Sukisa), Ďurica (85. Szöke).
Náhradníci: Novota – Mujkoš, Pilát, Szöke, Sukisa, Pavelka.

Rozhodčí: Marek Mastiš – Tomáš Somoláni, Martin Borsányi. Štvrtý rozhodca: Pavol Chmura.