VfL Wolfsburg – Bayern Mnichov

0:3

konec (0:3)

27.07.2014, 18:15 • Imtech Arena, Hamburg • Martin Augustin (@ogy_16)

To už je z mé strany vše. Děkuji, že jste zápasy Telekom Cupu sledovali a u dalších fotbalových přenosů se opět těším na počtenou! (19:46:40)
Konečné pořadí Telekom Cupu:

1. FC Bayern Mnichov
2. VfL Wolfsburg
3. Hamburger SV
4. Borussia Mönchengladbach
Finálové utkání Telekom Cupu končí jednoznačným vítězstvím Bayernu Mnichov 0:3. Všechny góly padly už v první půli. Již ve 4. minutě otevřel skóre Lewandowski, druhý zásah přidal Rode a ve 20. minutě skóroval podruhé v zápase Robert Lewandowski. Nyní se již svěřenci Pepa Guardioly mohou těšit na závěrečnou ceremonii a předání poháru pro vítěze Telekom Cupu. Bayern na této akci zvítězil podruhé v řadě.

60

59

Starke svým odkopem pouze našel Hunta, který se ho snažil přehodit. Míč opuštěnou bránu Bayernu těsně minul!

59

Grün si ve vlastním vápně dovolil riskantní kličku, která mu vyšla a pobavil tak zaplněnou Imtech Arenu.

59

V ofsajdu se ocitl Scholl.

58

Další střelu proti bráně Bayernu vyslal Caligiuri, trefil pouze Alabu.

57

Z velké dálky vyzkoušel střelecké štěstí Malanda, Starkeho ale neohrozil. Bude se jen kopat od brány Bayernu.

56

Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Sebastian Rode, přichází Tobias Schweinsteiger.

56

Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Oikonomou.

55

Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Robert Lewandowski, přichází Lucas Scholl.

54

Ribéry se na polovině hřiště trochu šťastně uvolnil a doběhl až do šestnáctky, kde se dostal k zakončení. Naštěstí pro Grüna netrefil bránu.

53

Centr Junga neprolétl až k nabíhajícímu Scheidhauerovi, dobředu může Bayern.

52

Jung našel v šestnáctce Caligiuriho, který si rovnal míč na levačku, ovšem jeden z protihráčů mu ho vypíchl. Stern des Südens stále drží poklidný třígólový náskok.

51

Malanda posílal do vápna přízemní centr, míč ale skončil až za brankovou čarou.

49

Ve druhém poločase se hraje v poklidném tempu, o vítězství Bayernu je již rozhodnuto.