Liga mistrů (předkola)

Lincoln Red Imps – HB Tórshavn

1:1

konec (1:0)

02.07.2014, 20:00 • Victoria Stadium Gibraltar GIB • Roman Zajíček (@RomanZajicek)

Tipsport: 3.8 3.23 1.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Za týden se hraje odveta, sice není nic hotovo, ale lepší výchozí pozici budou mít hráči HB Torshavn. To je tedy pro dnešek vše, u dalších zápasů se budu těšit na počtenou. (21:55:15)
Tři minuty nastavení jsou fuč, zápas skončil nerozhodně 1:1. První část patřila domácím, kteří šli zásluhou Josepha Chopiliny do vedení díky penaltě. Ve druhém poločase hra Torshavnu zlepšila a také přišlo zasloužené vyrovnání. Necelých dvacet minut před koncem vyrovnal Hanssen a dal do odvety svému týmu daleko lepší šance.

90+1

Už se hraje nastavený čas, u míče jsou hosté, kteří se ale nikam neženou.

90

Liam Clarke inkasuje další žlutou kartu dnešního utkání.

89

Už běží poslední minuta a prudký centr do vápna posílal střídající Payas, brankář HB si pro míč bezpečně došel.

87

Tři minutky do konce, stále je stav nerozhodný 1:1 a nevypadá to, že by se měl výsledek měnit.

85

Žlutou kartu dostává Joseph Chipolina (Lincoln Red Imps FC).

84

Střídání v týmu HB Torshavn: ze hřiště odchází Kyle Mouritsen, přichází Ingason.

84

Domácí již třikrát vystřídali, nyní budou také hosté, kteří mají k dispozici všechny tři možnosti.

83

Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází B. Perez, přichází J.P. Duarte.

81

Máme před sebou posledních deset minut, hostům tento stav vyhovuje.

80

Střídající Payas zahrával rohový kop, centr však proletěl vápnem a do země nikoho.