Přípravný zápas

FK Pardubice – Bohemians Praha 1905

1:1

konec (1:0)

02.07.2014, 17:00 • Lázně Bohdaneč • Info o změnách stavu (Ondřej Novotný (@NovotOndra))

120

Konec zápasu. (19:28:42)

91

Poslední část zápasu začala.

90

Předposlední čtvrtina zápasu je u konce, následovat bude ta úplně poslední.

84

Bohemians právě vstřelili branku!
Hosté z hlavního města se přeci jenom nakonec dočkali vyrovnávajícího gólu. O ten se po krásné střele zhruba dva metry před vápnem postaral ROMAN ARTEMUK – 1:1.

61

Rozeběhla se nám druhá polovina utkání, přesněji tedy dalších šedesát minut zápasu.

60

Je za námi první polovina zápasu, který prozatím nepřinesla příliš velkých šancí. Nyní se sestavy promíchají, tak uvidíme, jestli to bude znát i v herním projevu.

31

Druhá čtvrtina začala.

30

První čtvrtina skončila a za malou chvíli se bude pokračovat.

6

Pardubice právě vstřelily branku!
Pardubičtí fotbalisté jdou po chvíli do vedení. Trefuje se kapitán týmu JAN JEŘÁBEK, který využil odraženého míče a z malého vápna dává první branku utkání – 1:0.

1

Kombinované sestavy utkání:

FK Pardubice: Frydrych – Přibyl, Němeček Pavel, Vencl, Šejvl, Jarosz, Řezníček, Jeřábek "K", Dostálek, Fusek, Pouček.
Náhradníci: Nemeček Petr, Kim, Fikejz, Kotěra.

FK Pardubice: Kotěra – Tischler, Bederka, Vondra, Kakrda, Boček, Hašek, Kudrna "K", Záviška, Hundák, Petráň.
Náhradníci: Sklenář, Klátil, Čihař.

Bohemians Praha 1905: Dočekal – Pauschek, Jindřišek "K", Jeremenko, Lietava, Mikuš, Šírl, Krch, Mosquera, Rada, Brabec.
Náhradníci: Ibeagha, Havel, N´Dekre

Bohemians Praha 1905: Švenger – Hubínek, Kalina, Růžička, Šmíd, Moravec, Janga, Artemuk, Nerad, Budínský, Cseh

Rozhodčí: Drábek – Vodrážka, Baracz.
Dobré středeční odpoledne s přípravným zápasem Pardubic a Bohemians 1905. Dnešní zápas se odehraje trochu netradičním stylem, a to čtyřikrát 30 minut. Je tak velice pravděpodobné, že se sestava u obou celků maximálně protočí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.