SK Převýšov – SK Sparta Kolín

0:2

konec (0:2)

20.04.2014, 10:15 • Ondřej Novotný (@NovotOndra)

Je za námi utkání, které se rozhodlo už v prvním poločase, kdy Kolín využil velikých hrubek hráčů domácího týmu a vstřelil dvě rozhodující branky. Nejdříve se v sedmné minutě trefil Sedláček a jen pár chvilek po půl hodině hry Michálek.
Druhý poločas byli jednoznačně aktivnější zase domácí hráči, ti ale branku nedali, a tak dnes nebodovali a hosté si odváží cenné tři body.
Ode mě je to pro tuto chvíli vše, těším se na počtenou třeba odpoledne u online přenosu ze zápasu A-mužstva FC Hradec Králové.

90

Střídání v týmu FK Kolín: ze hřiště odchází Sedláček Marek, přichází Linhart.

88

Domácí chtějí, ale neproměňují veliké šance, které přicházejí.

85

Střídání v týmu FK Kolín: ze hřiště odchází Štoček, přichází Veselý.

85

Domácí mají další roh.

85

Tři rohy za sebou pro domácí příliš nepřinesly.

83

Domácí jsou stále aktivnější, hostům však náskok z první stačí, proto hlavně brání,

81

Střídání v týmu FK Kolín: ze hřiště odchází Michálek, přichází Biško.

80

Další veliká příležitost pro domácí. Dvořák dostal dobrý balón k levé tyči, kde na něj ale ve skluzu příliš dobře nedosáhl, a tak ho nakonec poslal pouze do zámezí.

78

Hosté nyní vysoko napadali a domácím to udělalo veliké problémy.

74

Domácí hráči nic nevzdávají a i nadále se snaží velice aktivně napadat a chodit do útoku.

71

Střídání v týmu FK Kolín: ze hřiště odchází Stejskal, přichází Horák.

67

Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Bodlák, přichází Novák.
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Sixta, přichází Hofman.

67

Domácí vstřelili po rychlém brejklu kontaktní branku, která však díky obrovské nevoli diváků není kvůli ofsajdu uznána.

67

Aktuálně vidíme hru bez šancí, hraje se ve středu pole, kde ale přibývá hodně tvrdých soubojů.

66

Žlutou kartu dostává Jarkovský (SK Převýšov).

62

Kolín se už dokázal dostat z největšího tlaku domácích.

60

Do šance se také dostával hostující Michálek, akci ale zastavuje praporek pomezního.

58

Obrovská měla v malém vápně hostů, míč se dostal následně na nohy úplně volného Kopáče, který ale dva metry před bránou poslal míč pouze nad!

55

Domácí Dovřák dostal skvělý balón, hostující Michálek však perfektně zasáhl a míč odkopl.

54

Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Hock, přichází Špidlen.

53

Kolín ale perfektně brání a domácí prakticky do ničeho nepouští, tedy pouze na svoji polovinu, kde se podstatě prozatím odehrává celý druhý poločas.

50

Dlouhá kombinace domácích na polovině hostů zatím k ničemu nevede, pro domácí je to veliká škoda, že alespoň jednou nevystřelí.

47

Převýšov se drží i nadále v útoku, nadějná sitauce nebo střela ještě nepřišla.

46

Domácí vlétli do útoku a rychle se snaží něco vymyslet.

46

Vypadá to, že ani jeden z trenérů se nerozhodl před začátkem druhé půle pro střídání.
Je za námi první poločase, kde mohli hnedle na začátku jít do vedení domácí, svoji obrovskou šanci však Převýšov neproměnil. Domácím se pak vůbec nic nedařilo, tvořili chyby, čehož Kolín využil a vede po první půli 0:2. Pokud dnes domácích chtějí pomýšlet na bodový úspěch, tak musí do druhé půle něco razantního změnit.
Začínáme v 11:20.

45

45

Veliké zmatky v obraně hostů, tedy ojedinělá šance domácích, která však není proměněna. Ve vápně se totiž ocitl nikým nehlídaní Dvořák se Sedláčkem. Ani jeden však nedokázal zakončit!

43

Další velká chyba domácích, Stejskal pak přihrával na druhé křídlo, kde ale Michálek míč nedostihl.

40

A domácí trenér dělá první krok za nepříznivého stavu. Dohráno má Jan Dvořák, na travnatou plochu za něho nastupuje Josef Dvořák.

38

Obrovská šance domácího Sedláčka, který mohl hlavou snížit na rozdíl jednoho gólu. Míč však poslal pouze do náruče hostujícícho brankáře.

35

Tak se ale nakonec nestalo, míč znovu bez větších problému získali Kolínští a zakládají útočnou akci.

35

Jenomže došlo k faulu na domácího hráče a míč se tak bude moci vrátit do varu před Čižinského.

34

Ten ale nebyl zakončen příliš povedeně a míč mají hosté.

33

Ale domácí by chtěli snížit, po dobré akci roh pro ně.

31

Kolín právě vstřelil branku!
Tak to jsem možná trochu zakřikl. Hosté se totiž vydali po pravém křídle do rychlého protiútoku, míč následně šel na úplně volného hráče na druhé straně hřiště. TOMÁŠ MICHÁLEK se pak dostal do úniku, která zakončil k levé tyči – 0:2.

31

Možná se pro domácí blýská na lepší časi, nyní se už před minutu drží v útoku.

30

Nedá se říci, že by se Převýšov po půl hodině zvedl, Kolín však už nepouští do takových šancí, jako na začátku a netvoří tolik hrubek.

27

Domácí Sedláček se probojoval až k šestnátce, kde mohl přihrávat na úplně volného spoluhráče. Míč však skončil pouze na noze hostující obránce, takže je rychle po akci.

24

První většín chyba hostů, kdy se jim nepodařilo správně odcentrovat do vápna, znamenala rychlé přečíslení. To ale bravůrně hosté rychle zneškodnili.

21

Míč se ale udržel na polovině, kde domácí bojují.

20

Urbanec hnal po levém křídle na polovinu Kolína, kde se snažil obehrát Biška. Ten byl ale pozorný a kličku vystihl.

18

Díky veliké nevoli diváků se Převýšovu i nadále hodně nedaří, nyní unikal středem hřiště Sedláček, jeden z obránců mu ale těsně před střelou míč odebral.

16

Mimořádná šance domácích ve formě přímého kopu se ale vůbec nechytila. Kolín s přehledem dostává míč na své kopačky a zakládá útočnou akci.

14

Domácích hráčům se nyní nedaří opravdu nic. Nyní jeden z útočníků vracel balón až na Petra, který však kvůli dotírajícímu hráči musel balón odkoupnout do autu.

12

Hostujícíc Jelínek dostával balón na hranici velkého vápna, kde se ho snažil rychle dostihnout, nakonec ale nedosáhl.

10

Převýšov se dokázal dostat ze své pasti a dostal se za polovinu, následná přihrávka Kopáče šla ale pouze na kopačku hostujícího hráče.

8

Domácím se i nadále nedaří dostat ze své poloviny, kde Kolín velice dobře napadá. Převýšov může být nyní rád, že jeden z hostujících hráčů zahrál rukou, jinak by šel sám na brankáře.

7

Kolín využil špatnou rozehrávku domácích, následně dostal balón do šestnácky MICHAL SEDLÁČEK, který se nemýlil a poslal hosty do jednobrankového vedení – 0.1.

5

Hostující Sedláček pelášil s balónem po pravém křídle a pomalu až od rohového praporku se snažil centrovat před Petra, kde dobíhala hnedle trojice hráčů. Ani jeden ale nedokázal zakončit.

2

Následne přišla už veliká šance Převýšova! Urbanec dostal skvělý balón na levé křídlo a poslal ho před Čižinského, který si nedokázal poradit. K dorážce se tak dostal Kopáč, jenomže ani on v krkolomné situaci nedokázal zakončit.

2

O první útočnou akci se postarali domácí, míč ale končí nakonec v náruči brankáře hostů.

1

-3

Obě mužstva se již připravují na travnaté ploše a uktání za malou chvíli začne.

SK Převýšov: Petr – Černý, Jankovský, Kopáč, Sixta, Urbanec, Veselka, Sedláček, Bodlák, Dvořák Jan, Hock
Náhradníci: Vobejda, Hofman, Dvořák Josef, Špidlen, Novák, Zavřel

FK Kolín: Čižinský – Jelínek, Nešpor, Čapek, Sedláček Michal, Stejskal, Štoček, Michálek,, Biško R., Sedláček Marek, Šourek
Náhradníci: Kafka, Biško J., Horák, Veselý, Linhart, Výda

Rozhodčí: Vnuk – Hocek, Machýček.
Dobré nedělní velikonoční dopoledne z Převýšova! Dnes je na programu další kolo z České fotbalové ligy, ve které se střetne i SK Převýšov s hostujícím celkem FK Kolín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.