konec (0:1)

20.04.2014, 17:00 • Pod Hrádkem • Ondřej Boháč

Ode mne je to pro dnešek všechno. Já Vám přeji krásné Velikonoce a někdy zase z Čáslavi napočtenou. (18:53:47)
Čáslav je tak v tabulce na sedmé příčce, naopak Domažlice jsou, už v tabulce na osmé příčce.
Je za námi 24. kolo České fotbalové ligy, ve kterém hostující Domažlice poraží celek Čáslavi. Domažlice se dokázali prosadit hned třikrát, když v 51. minutě svůj gólový účet rozšířil Vojtko a za necelých šest minut se prosadil i Pokorovskij. Domažlice se tak v tabulce dotáhly na Čáslav. Domácí naopak ani tentokrát branku nevstřelili a od 30. března se střelecky trápí i nadále.

90+1

90+1

Ještě závěrečná střela Melechovského končí v náručí Ticháčka.

90

Dolejš rozehrál roh do vápna před Ticháčkem. Tam, ale úřadovala pouze obrana hostů.

89

Melechovský nyní poslal balon na Ticháčka. Míč se snažil usměrnit Ojini, ale je z toho jen roh pro Čáslav.

89

Nyní se ke střele dostal Bezděk, ale jeho střela končí mimo tři tyče.

88

Další dlouhá přihrávka na Dolejš. Ten však ani tentokrát na příhrávku od Abeny nedosáhl.

87

Domažlice střídají potřetí. Ze hry odešel Petr Pokorovskij a jeho místo zaujal Zdeněk Kasýk.

86

Melechovský se dokázal dostat sám před Ticháčka. Tam, ale přihrávkou hledal Ojiniho. Míč však šestnáctkou pouze prolétl.

85

Nad Čáslaví se rozpršelo. Ale terén by to snad ohrozit nemělo.

84

Melechovský opět před Ticháčkem. Ani tentokrát to nekončí gólem, Míč opět nad brankou Ticháčka.

83

Čáslav, už dokonce přešel i ten velký tlak, který měla okolo sedmdesáté minuty. Branku zatím netrefila.

82

Domažlice střídají i podruhé. Ze hry odešel Tomáš Petráček a jeho místo zaujal Lukáš Bezděk.

81

Dolejš se nyní pokoušel dostat balon do šestnáctky soupeře. Nakonec je z toho, ale jen faul na Pyrku.

80

Dnešní utkání sleduje 250 diváků.

79

Domažlice střídají poprvé. Ze hry odešel střelec dvou branek Ivo Vojtko a jeho místo zaujal Nino Dirnberk

78

Dolejš výborně našel v malém vápně Melechovkého. Jeho teč, ale končí milimetry od tyče.

77

Rohový kop rozehrál Dolejš. V šestnáctce hledal někoho, kdo by míč usměrnil do brány, ale dříve byl odpískán faul domácích, tudíž je po šanci Čáslavi.

76

Šandera výborně našel v šestnáctce Melechovského. Jenže míč mu sebral hlavičkou Bauer. Roh pro Čáslav.

75

Dolejš se nyní sám dostal, až na hranici šestnáctky a z levé strany se pokoušel překonat Ticháčka. Na druhé straně mu nabíhal Ojini. Teď to byla obroská šance pro domácí celek.

73

Dlouhý balon v podání Šandery končí mimo hrací plochu.

72

Melechovský se nyní pokoušel dostat před Ticháčka. Jeho počínání, ale výborně zastavil Pyrka.

70

Čáslav střídá i po páté. Ze hry odešel Filip Rozsíval a jeho místo zaujal Petr Váňa.

69

Domácí bojují sami se sebou a faulují Domažlice.

69

Dolejš nyní rozehrál roh přesně do šestnáctky soupeře. Do míče se hlavou opřel Aleš Melechovský, ale jeho hlavička končí mimo.

68

Čáslav opět střídá. Ze hry odešel Daniel Kocourek a jeho místo zaujal Aleš Melechovský.

67

Ten si ještě dvakrát zopakoval Kocourek. Nakonec z toho nic domácí nevytěžili.

66

Roh rozehrál Kocourek. Míč poslal krásně do ohně, kde se míč snažil dostat do sítě Karal. Jenže je z toho pouze další roh pro domácí.

66

Abena nyní poslal balon na stojícího Kunáška, který přenesl hru na Dolejše. Jeho akce, ale končí pouze rohem.

64

Čáslav střídá i potřetí. Ze hry odechází Vladimír Pokorný a jeho místo zaujímá Martin Biholong Abena.

63

Šandera nyní rozjel akci Čáslavi. Na druhé straně našel Kunáška, který přihrál Dolejšovi. Dolejš, ale ještě předal míč Pokornému, ale jeho střela končí vysoko nad brankou.

61

Na pravé straně se z protiútoku snažil překonat Antošíka Leitl. Ani tentokrát mu, ale není přáno.

60

Dolejš nyní nedokázal ze vzduchu usměrnit balon za záda Ticháčka.

60

Rohový kop v podání Čáslavi končí u první stojícího protihráče.

59

Čáslav neprojevuje snahu vstřelit kontaktní branku. Nyní vyhořel i Pokorný v útočné činnosti.

57

Domažlice právě vstřelily branku!
Domažlice se prosazují z trestného kopu, když PETR POKOROVSKIJ podél zdi domácích překonává i Antošíka.

56

Žlutou kartou potrestán hráč Čáslavi Vladimír Pokorný

55

Ani další akce v podání Pokorného nekončí brankou. Naopak nyní Pokorný fauloval Pokorovskijiho. Rozhodčí, ale kartu nevytahuje.

54

Čáslav není schopna založit velkou akci. Důkazem toho je nevystřelení v podání Ojiniho, který získal balon od Šandery.

51

Domažlice svůj aktivní vstup do druhé půle přetavují ve druhou branku a domácím dávají další hřebík do rakve. Na hranici šestnáctky se nejlépe zorientoval IVO VOJTKO a střelou k levé tyči nedal Antošíkovi šanci.

51

Ticháček nyní kryje míč před dotírajícím Ojini.

50

Bártova přihrávka šla přesně do šestnáctky Čáslavi, kde se do míče opřel jeden z hráčů Domažlic. Míč skončil jen pár centimetrů od tyče.

50

A je tu rohový kop pro hosty z Domažlic.

49

Jeho střela skončila v obranném valu domácích.

49

Domažlice mají k dispozici stadartní situaci. Tu bude rozehrávat Pyrka.

47

Domažlice se opět nastěhovali na polovinu Čáslavi. Teď se pokoušel něco vymyslet na Antošíka Leitl. Marně.

46

Čáslav do druhé půle střídá. Ze hry odchází hned dva hráči a těmi jsou Martin Hoffman a Dominik Manudla. Jejich místa zaujmou Steve Ndubuisi Ojini a Petr Dolejš

46

Vše se připravuje výkop druhé půle.
Čáslav nejvíce trápí zatím střelecká forma. Naposledy se domácí celek prosadil 30. března, když se ve 37. minutě trefil Petr Dolejš. Od té doby domácí střelci se zatím trápí.
Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
Rozhodčí nenastavil ani minutu a je za námi první poločas mezi celky Čáslavi a Domažlic, ve kterém od 12. minuty platí stav 1:0 pro hostující celek, když branku Domažlic vstřelil Ivo Vojtko. Čáslav se snažila ještě o rychlou korekci stavu, ale té se zatím nedočkala. Největší šanci měl zatím na straně domácích Mandula, ale míč přesto chytil brankář Ticháček. To na straně Domažlic je těch šancí přeci jen více a tou největší byla bezesporu šance Leitla ve čtrnácté minutě, když dělovkou protáhl Antošíka.

45

45

Čáslav se snaží ještě o nějakou tu šanci před koncem pvního poločasu. Zatím, ale musí čelit výborné obranné činnosti Domažlic.

43

Ten rozehrál Kocourek. Míč výborně trefil Ujec, ale ten skončil pouze na horní síti. Tohle byla škoda pro Čáslav.

42

Čáslav má k dispozici rohový kop.

42

Kocourek nyní odehrál balon před dotírajícím Pyrkou.

41

Z něj však hosté nic nevytěžili. Míč mají ve svém držení domácí.

41

Nyní Ujec fauloval Petráčka a Domažlice maji k dispozici trestný kop.

38

Žlutou kartou potrestán hráč Domažlic Michal Růžička.

38

Nyní Rozsíval krásně vystihl rozehrávku Domažlic. Následně poslal krásnou přihrávku na Mandulu, který vypálil na Ticháčka. Jenže míč si srazil pouze za sebe. Nakonec svoji chybu napravil. Mandula, jen kroutí hlavou jaktože míč neskončil v brance.

37

Čáslav se snaží o vstřelení branky. Jenže zatím to tak nevypadá. Na hranici šestnáctky si balon mezi sebou předávali Pokorný s Ujce a Mandulou. Nikdo se, ale neodhodlal ke střele..

35

Dvořák nyní z hranice šestnáctky poslal tvrdou střelu na Antošíka, který reflexivně balon chytá.

34

Aktivní Leitl nyní poslal balon před Kunáškem do zámezí. Přesto se Domažlice snaží o další branku.

32

Kocourek se pokoušel rozjet mašinérii po rohu před Ticháčkem, ale vše výborně kryje hostující obrana.

32

Roh pro domácí barvy. Rozsíval vyzkoušel pozornost Ticháčka, který míč ztratil a ten skončil na rohu.

31

Nyní Petráček poslal balon do šestnáctky domácích. Tam se po míčí sápal Antošík, ale míč mu vypadal. Následně svoji chybu napravil, když míč chytil před hráčem Vojtko.

30

Vojtko nyní podstoupil souboj s Kunáškem. Následná střela Vojtko skončila v náručí Antošíka.

28

Hoffman se pokusil dostat balon ven z poloviny domácích, ale jeho počínání výborně kryl val hostujícho celku. Následně se ke střele dostal Petráček, ale jeho střela byla tečována a míč tak mířil mimo tři tyče. Pro míč si tak pohodlně došel Antošík.

27

Bauer nyní rozehrál trestný kop, ale jeho přihrávku kryje hlavičkou Rendla.

26

Následně se na pravé staně zjevil Pokorný. Jeho střela, ale končí nad brankou Domažlic. Čáslav stupňujě svůj tlak.

25

Rozsíval nyní rozehrál trestný kop. Jeho střela, ale končí v rukavicích Ticháčka.

24

Dalekonosná střela Ujce, míjí svůj cíl o metr. Na tribunách to pouze zahučelo.

24

Následné dobývání Ticháčkovi svatyně končí pouze na výborné golmanovi hostujícího celku.

23

Ani druhý roh v podání Kocourka nedopadl výborně. Nyní míč vybojoval Braun.

22

Ten rozehrál Kocourek, ale jeho přihrávku výborně kryje hostující obrana.

22

Pokorný vybojoval pro domácí barvy roh.

21

Petráček nyní z pravé strany vyzkoušel pozornost Antošíka. Ten míč našel ve svých rukavicích.

20

Rendla nyní poslal rozehrávku na Antošíka, který musel před dotírajícím Leitlem poslat balon do zámezí.

18

Kocourek se nyní pokoušel o výpad v tísni s vracejícím se Baurem. Nakonec je z toho jen výkop od branky.

17

Čáslav se pokouší rychle se vrátit do zápasu, nyní má k dispozici pouze vhazování.

15

Domažlice jsou velmi aktivní a pořádají výpady na Antošíka.

14

Následně se na pravé straně zjevil nikým nehlídaný Leitl, když vyslal dělovku na Antošíka, který reflexivně vyráží.

14

Roh hostů výborně pokryla domácí obrana.

14

Vojtko opět na míči a nyní hledal z levé strany někoho ze svých spoluhráčů, ale našel pouze Karala, který posílá balon na roh.

12

A hosté jdou překvapivě do vedení, když přihrávku od Leitla výborně zpracoval IVO VOJTKO a posílá překvapivě hostující celek do vedení.

11

Leitl nyní, ač nucen poslal balon pouze do zámezí.

9

Z protiútoku se dostal před Antošíka Pyrka, ale toho si pohlídala obrana domácích.

8

A o chvíli později se před brankou zjevil Ujec, jenže on nevystřelil, když ho o míč připravil Vojtko. Následná střela Pokorného skončila nad brankou.

8

Kunášek nyní perfektně přihrál dopředu na Mandulu. Ten byl v tísni oehrán.

7

Kunášek nyní podstoupil souboj s Leitlem a nakonec z něho vyšel jako vítěz, když Leitl poslal balon za čáru. Je tu tedy výkop od brány.

7

Leitl se nyní dostal sám s míčem, až k rohovému praporku a snažil se hru přenést na Dvořáka, ale ten byl obehrán Karalem.

5

Ujec se nyní hnal za míčem, který dopředu poslal Šandera, ale míč zachytil Ticháček a rozehrává.

4

Domažlice se po chybě Kocourka dostaly k míči, ale jejich počínání zastavuje pomezní rozhodčí pro offside.

3

Hra je zatím velmi nepřesná, ale míč má v držení spíše domácí celek.

2

Čáslav se dostala před branku Ticháčka, díky výbornému vhazovaní v podání Šandery. Následně se k míči dostal Rozsíval, ale jeho střela z levé strany byla zblokována.

1

Rozhodčí přivádí hráče na hrací plochu.
Pokud, ale vyhrají dnes Domažlice tak se dotáhnou na svého dnešního soupeře, tedy Čáslav, ale nepředbíhejme.
Domácí Čáslav se dnes pokusí zaútočit na vrchol tabulky. V případě, že by domácí fotbalisté dnes zvítězili dostali by se minimálně na čtvrté místo před rezervu pražské Sparty.

FK Čáslav: Antošík – Karal, Hoffman, Kocourek, Kunášek, Rozsíval, Rendla, Ujec, Mandula, Pokorný, Šandera.

Jiskra Domažlice: Ticháček – Pokorovskij, Vojtko, Bauer, Dvořák, Braun, Petráček, Bárta, Leitl, Pyrka, Růžička.

Rozhodčí: Koval – Berka, Severýn.
Příjemné odpoledne z Čáslavi, kde za necelých 10 minut začne 24.kolo České fotbalové ligy, ve kterém na sebe naraží celky Čáslavi a Domažlic.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.