Evropská liga (předkola)

FK Metalurg Skopje – FK Karabach

0:1

konec (0:0)

02.07.2013, 17:45 • National Arena Filip II Macedonian, Skopje • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 3.3 3.3 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+2

Namig Yusifov byl potrestán žlutou kartou.

84

Poslední změna v sestavě hostujícího týmu. Ze hry odešel Nicolas Gelashvili, kterého nahradil Leroy Marten Giovanni George.

74

Mile Krstev není na hřišti ještě ani 10 minut a už od sudího vyfasoval žlutou kartu.

70

Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Vüqar Nadirov, přichází Sattarly.

67

Poslední změna v sestavě domácích. Ze hry odchází Aleksandar Dalčeski a nahrazuje ho Mile Krstev.

64

Brazilec Reynaldo se dostal k odraženému míči a přesnou trefou jej poslal mezi tři tyče. Brankář Efremov neměl šanci této inkasované brance zabránit.

64

Almeida se s míčem dostal do dobré pozice a zkusil své štěstí, které ho zklamalo, protože tento hráč trefil pouze brankovou konstrukci.

63

Střídání v týmu FK Metalurg Skopje: ze hřiště odchází Marko Simonovski, přichází Kemal Alomerović.

50

Mitrevski se ocitl v obrovské šanci, ale trefil pouze brankovou konstrukci.

49

Qarayev fauloval Stevanoviće a sudí ho potrestal žlutou kartou.

46

Vystřídali také hosté. Do druhého poločasu už nenastoupil Muarem Muarem, kterého nahradil Namig Yusifov.

46

Střídání v týmu FK Metalurg Skopje: ze hřiště odchází Marjan Radeski, přichází Cvetan Čurlinov.

36

Stevanović se ocitl v šanci, ale Varvodic si připsal brilantní zákrok a balon vyrazil na rohový kop.