4:1

konec (2:0)

02.07.2013, 20:00 • Kamil Ocak Stadium • Martin Švejkar

Tipsport: 2.14 3.25 3.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce. Francie zaslouženě vítězí poměrem 4:1 a postupuje do čtvrtfinále, ve kterém se utká s Uzbekistánem. Turci měli navrch pouze prvních 20 minut druhého poločasu, kdy se snažili s výsledkem 2:0 ještě něco udělat, ale třetí gól Francie zápas definitivně rozhodl. Kromě zmíněných dvaceti minut Francie zápasu jasně dominovala a brankový rozdíl mohl být ještě větší, kdyby Thauvin v 65. minutě proměnil pokutový kop.

Pro dnešní večer se s vámi loučím a zase někdy u dalšího on-line přenosu na shledanou. (21:54:07)

90+1

Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90

Závěr utkání se odehrává v poklidném tempu.

87

Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Vion, přichází Bosetti.

85

Vypadalo to, že zraněný Cinemre se již do hry nevrátí a Turecko bude dohrávat v deseti, ale turecký obránce se nakonec přeci jen hlásí o návrat do hry.

82

Thauvin se snažil individuálně prosadit do pokutového území Turecka. Obrana Turků byla pozorná.

80

Ucanova střela mířila těsně mimo Areolovu bránu!

77

Turecko právě vstřelilo branku!

Nedůraz francouzské obrany ve vlastním pokutovém území potrestal BAKIS, který se po několika gólových šancích v zápase konečně prosazuje. Na vstřeleném gólu měl velký podíl Calhanoglu, který Bakisovi přesnou přihrávkou umožnil střílet ze snadné gólové pozice uvnitř pokutového území.

76

První střídání v týmu Francie. Odchází střelec třetího gólu Sanogo, kterého nahrazuje Vion.

73

Francie právě vstřelila branku!

A vypadá to, že je definitivně rozhodnuto! Po krásné akci na jeden dotek našel Sanogo zcela volného VERETOUTA, který zahrával ze snadné pozice do odkryté brány Turecka.

73

Hra se nyní trochu uklidnila. Francie má míč více na svých kopačkách a Turecko to už bude mít velmi těžké, pokud bude chtít ještě se zápasem něco udělat.

71

Bakis v gólové pozici napálil pouze brankáře Areolu.

68

Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Turan, přichází Calis.

67

Francie vede 3:0! Krásně zahraný rychlý protiútok! Pogba našel z pravé strany volného SANOGA, který pak mohl jít úplně sám na brankáře Özera a střelou k tyči se nemýlil.

68

Po faulu na Turana zahrávalo Turecko standardní situaci, ze které ovšem neplynulo pro branku Francie žádné nebezpečí.

67

Na hřišti je ošetřován Turan.

65

Thauvin kopl penaltu prachmizerně! Jeho střela mířila výrazně nad tureckou bránu.