Evropská liga (předkola)

JK Trans Narva – Gefle IF

0:3

konec (0:1)

02.07.2013, 18:00 • Lilleküla Stadium, Tallinn (EST) • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 8.9 5.9 1.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Odvetné utkání se bude hrát 11. července 2013. (19:55:18)
Tým JK Trans Narva nestačil na Gefle IF a podlehl mu 0:3. První branka byla vlastní a dal si ji ve 43. minutě Dubokin, díky kterému šli hosté do vedení. Po přestávce se v 57. minutě trefil Dahlberg a před závěrečným hvizdem skóre navýšil Lantto. Zápas byl přitom vyrovnaný, ale hostující celek byl důraznější a to se mu vyplatilo.
Fauly: FK Metalurg Skopje 10:9 FK Karabach.
Ofsajdy: FK Metalurg Skopje 4:0 FK Karabach.
Střely na branku: FK Metalurg Skopje 3:5 FK Karabach.
Střely celkem: FK Metalurg Skopje 11:17 FK Karabach.

90+3

V závěru dnešního utkání se mezi tři tyče trefil JONAS LANTTO, který nedal brankáři šanci a přesnou trefou rozjásal hostující fanoušky.

90+2

Navýšit skóre mohl Abdullai, ale mířil velmi nepřesně.

90

Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89

Shesterkov se snažil o vstřelenou branku, ale jeho pokus byl spíš zklamáním. Rozehrávat bude Hedvall.

89

Oremo fauloval a domácí hráči budou rozehrávat.

87

Na starost si jej vzal Portin, ale on ani jeho spoluhráči nic nebezpečného nevymysleli.

87

Rohový kop ve prospěch Gefle.

86

Plotnikov utekl svým protihráčům, řekl si o přihrávku a poté vystřelil, ale jeho pokus byl nepřesný a branku neohrozil.

83

Poslední změnu v sestavě provedli také hosté. Ze hry odešel Dahlberg, kterého nahradil Oremo.

82

Poslední změna v sestavě domácích. Ze hřiště odešel Pereplotkins, kterého nahradil Lvov.

79

Pereplotkins odcentroval míč do pokutového území, kde se mu nabídl Abdullai, který také vystřelil, ale mířil velmi nepřesně.