02.07.2013, 17:00 • Info o změnách stavu (Filip Lefenda)

Svým druhým gólem v zápase stanovil konečný výsledek RADOVAN LOKŠA.

48

Domácí otáčejí stav utkání hned v úvodu druhé půle. Trefil se RADOVAN LOKŠA.

46

Hosté měli v první půli více ze hry, zatím je však stav mezi účastníky druhé slovenské a třetí české soutěže nerozhodný.

45

Slezané těsně před přestávkou srovnávají stav zásluhou testovaného libereckého mladíka TOMÁŠE KOMENDY.

43

Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku!
Hosté jsou za svou aktivitu na hřišti odměněni brankou a v utkání se tak ujali vedení. Autorem úvodní trefy je MOMO.

1

Utkání je posunuto na 17. hodinu.
Liptovský Mikuláš se v sobotu střetl s účastníkem Fotbalové národní ligy ze Třince a dokázal tento duel díky brance Stankoviče vyhrát v poměru 1:0.
Opavští fotbalisté se dnes na domácí půdě utkají se slovenským soupeřem z Liptovského Mikuláše. Domácí kouč Jan Baránek bude v utkání zkoušet hned několik testovaných fotbalistů. Již v prvním střetnutí proti Karviné, které skončilo remízou 1:1, se představili Tomáš Komenda s Olinem Bartozelem. Dnes by k nim měli přibýt i marodi Martin Skřehot a Miroslav Keresteš. Do utkání by měla zasáhnout také nejčerstvější tvář v kádru Slezského FC Martin Švec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.