Tipsport: 1.33 3.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:3

Kirsten Flipkensová zvládla poslední smeč a zahraje si wimbledonské čtvrtfinále!

5:3

A daří se jí to! Flavia Pennettaová dobrým volejem do protipohybu soupeřky drží v utkání!

5:2

Pennettaová poslední míčky vůbec nezvládla, nyní zahrála blízko u sítě bekhendem do autu a Flipkensová tak bude podávat na celkové vítězství!

4:2

Naopak Flipkensová byla na síti přesná, zvládla složitý volej hraný hodně nízko u země a potvrzuje brejk!

3:2

Nádhera! Kirsten Flipkensová zahrála v nouzi krásný forhend po lajně, Pennettaová se míčku jen dotkla a ztrácí servis!

2:2

A na závěr eso. Čistá hra na konto Kirsten Flipkensové.

1:2

Přímý bod z podání pro Italku.

1:1

Krásný volej v těžké pozici do protipohybu Pennettaové v podání dvacáté hráčky světa! Je vyrovnáno 1:1.

0:1

Další dobré podání Pennettaové, která poté s přehledem zakončila výměnu u sítě.

7:6

Kirsten Flipkensová střílí eso a vítězí v prvním setu!

6:6

Uvidíme tiebreak! Pennettaová zkazila bekhend hraný nízko u země a napodruhé tak nedokázala dopodávat první set do vítězství!

5:6

A do třetice! Tři chyby Flipkensové dávají její soupeřce znovu šanci dopodávat první sadu do vítězného konce!

5:5

Naopak Flipkensová v další výměně míří lobem přímo na čáru a vyrovnává! O první set se bude ještě bojovat!

4:5

A eso na závěr! Flipkensová snižuje, ale po přestávce bude Pennettaová podávat na vítězství v první sadě.

3:5

Výborná obrana Flavie Pennettaové, která se dostala z takřka neřešitelné pozice dobrým prohozem. Flipkensová zahrála záchranný volej přímo na raketu soupeřky, která poté nabíhaným forhendem potvrdila předchozí brejk!

3:4

A také jej využívá! Flipkensová reagovala pozdě na tvrdý křižný forhend soupeřky a chybuje!

3:3

Flipkensové se nepovedl nabíhaný úder, který letí do autu. Pennettaová vyrovnává.

3:2

Několikátá chyba po sobě, tentokrát od Pennettaové.

2:2

Je vyrovnáno! Flipkensové se povedl krásný stopbal!

1:2

Krásný prohoz a italská tenistka se dostává do vedení! Pennettaová se zatím velmi dobře vypořádává se sekaným bekhendem soupeřky, což ukázala i v poslední výměně.

1:1

Čop Flipkensové zastavuje síť. Zatím sledujeme hodně nervozní začátek zápasu. Obě hráčky často kazí, přitom se hrají opatrné výměny.