3:0 6:4, 6:4, 6:4

01.07.2013, 15:33 • Jakub Martínek (@MartinekJakub)

Tipsport: 1.2 4.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:4

Je konec! Fernando Verdasco poráží Kenny de Scheppera ze Francie třikrát 6:4 a postupuje do čtvrtfinále Wimbledonu.

40-0

Tenista z Madridu si díky esu připravil tři mečboly.

5:4

Ten už Fernando dokázal využít, kdy tvrdým úderem propálil De Scheppera u sítě. Španěl půjde za moment podává na vítězství v celém utkání.

40-30

Ani druhý brejk nedokázal Španěl využít. Ještě je tu jeden!

40-15

Francouz se vydal na síť, což se ukázalo jako dobré řešení.

40-0

Verdasco má potřetí při soupeřově podání k dispozici tři brejkové příležitosti.

3:4

Španěl skvěle zareagoval na zkrácenou hru Francouze, který se sice vydal k síti, na míček, který letěl podél lajny už ale nedosáhl.

40-15

Ten první je odvrácen esem.

40-0

De Schepper je bez první podání a navíc zbytečně kazí. Další tři brejky pro Verdasca.

A-40

Dvojchyba přichází v nevhodnou chvíli.

40-30

Ani druhý brejk nedokázal Verdasco využít.

40-15

Výlet k síti slaví úspěch.

40-0

Parádní úder Španěla znamená, že k dispozici má tři brejky.

1:3

Francouzský tenista ho dokázal okamžitě využít, když si počkal na druhé podání a poté celou výměnu ukončil.

30-40

Dvojchyba nabízí De Schepperovi brejkbol.

6:4

Francouzský tenista se pokusil zkrátit hru. Španěl byl ale u sítě včas a poté celou výměnu bezpečně ukončil.

40-30

Verdasco má k dispozici setbol a může tak záhy ukončit druhou sadu.

30-40

Francouzský tenista se propracoval vůbec k prvnímu brejku. Uvidíme, jak tuto situaci zvládne.

A-40

Verdasco získává třetí míček v řadě a má k dispozici další brejkbol.

2:1

Fernando Verdasco i s trochou štěstí dokázal umístit míček mimo dosah rakety soupeře. Francouz byl na síti opět krátký a ve druhém setu poprvé přichází o svůj servis.

A-40

Je tady ale další brejk. Verdasco hraje agresivně a nečeká na chybu soupeře.

40-30

Francouz je bez první podání a podle toho také celá výměna vypadá. Brejk visí ve vzduchu.

6:4

První set je po půlhodině hry u konce! Získává jej španělský favorit Fernando Verdasco, který vzal soupeři podání hned v úvodu a po zbytek setu si svůj náskok v poklidu hlídal.

1:0

Fernanda Verdasco využívá hned první brejkovou příležitost a ujímá se vedení. Navíc půjde takřka třicetiletý Španěl podávat.