0:2 2:6, 0:6

01.07.2013, 14:17 • Jakub Martínek (@MartinekJakub)

Tipsport: 2.46 1.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:6

Tak až na třetí pokus dokázala Li Na utkání ukončit a za 56 minut bez problémů postoupit do čtvrtfinále Wimbledonu.

0-40

Jsou tady tři mečboly! Vypadá, že Vinciová odejde s kanárem.

0:5

Italka už hraje s velkou nechutí a moc dobře ví, že do čtvrtfinále Wimbledonu se nepodívá.

0-40

Li Na si děla na kurtu co chce a má k dispozici další tři brejkboly.

0:4

Čistá hra je na světě. Šestá nasazená hráčka z Činy si v poklidu uhrála svůj servis a vede už o čtyři gemy.

0:3

Italka pokazila jednoduchý úder u sítě a míček poslal pouze do pásky. Vinciová vypadá už hodně odevzdaně.

40-A

Šestá hráčka světa si pomohla kraťasem a má další brejkbol.

A-40

První dvojchybu předvedla také Li Na, která tak nabízí soupeřce brejkbol.

0:1

Italka končí první gem druhé sady hodně nešťastně, když míček při druhém podání poslala do autu.

40-A

Třetí míček v řadě pro nasazená hráčku znamená, že tu první brejkbol druhého setu.

2:6

První set trval pouze půlhodinu! Získává ho čínská tenistka poměrem 2:6. Li Na zatím na kurtu dominuje a soupeřka zatím jen marně hledá úspěšnou odpověď.

40-A

Druhý setbol je tu! Li Na si v delší výměně dokázala poradit a úspěšně ji zakončila vítězným míčem.

30-40

Další kvalitní servis přináší první setbol.

1:5

Roberta Vinciová nakonec bere své soupeřce podání a snižuje. Pravděpodobně to ale bude pouze kosmetická úprava skóre.

A-40

Další možnost pro italskou tenistku. Číňanka začíná chybovat.

40-30

Li Na ale teď svoji sokyni dokonale rozebrala a přinutila ji chybovat.

40-15

První dva brejkboly má dnes také třicetiletá Italka.

0:5

Li Na bere znovu své soupeřce podání a vede už velkým rozdílem. Vypadá to, že Italce zazpívá v prvním setu kanár!

30-40

Číňanka ale nemá se svoji soupeřkou žádné slitování. Úspěšným úderem si připravuje další brejk.

0:3

Čínská tenistka dokázala využít hned pří brejk a zatím na kurtu jasně dominuje.

15-40

Li Na si zatím dělá na kurtu co chce. Italka zatím hledá vhodný recept.

0:1

Čínská hráčka bere své soupeřce podaní! Vinciová nezahrála ideální kraťas, který byl snadným soustem pro čínskou tenistku.

30-40

Hned v prvním gemu uvidíme brejkovou příležitost. Li Na si připravila trpělivou hrou a nakonec celou výměnu ukončila vítězným úderem.