01.07.2013, 19:32 • Jozef Valenčík (@JozefValencik)

Tipsport: 1.1 6.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

7:6

Téměř ve stejnou chvíli jako Tomáš Berdych na vedlejším dvorci využívá i Novak Djokovič svůj mečbol a zajišťuje si tak postup do čtvrtfinále Wimbledonu 2013.

6:6

Zkrácená hra je opravdu zde a nyní se tedy Tommy Haas může pokusit o prodloužení tohoto utkání.

6:5

Takto kdyby zahrál Djokovič v desátém gemu, tak již mohl být v šatně. Nestalo se a tak Tommy Haas může v dalším gemu vybojovat zkrácenou hru.

5:5

Haas už prohrával 5:3 a 30:0, za stavu 5:4 odvracel mečbol, ale vše zvládl a nyní srovnal stav na 5:5.

5:4

Po nepřesnosti Djokoviče z forhendu je brejk opravdu na světě a Srb si tak situaci výrazně komplikuje. Po pauze totiž půjde Haas podávat na srovnání stavu.

5:3

Nevynucenou chybou ukončil Djokovič tento gem, ale svou velkou šanci na ukončení zápasu bude mít v tom dalším.

5:2

Ale na třetí gembol už lék nenašel. Novak Djokovič tak vede 5:2 a po krátké pauze půjde jeho soupeř podávat na udržení se v zápase.

4:2

Další chybou už Haas pohřbívá své šance v tomto gemu a nyní už to bude mít s Novakem velmi složité.

3:2

Vítězným míčem z forhendu však odpovídá i soupeř a v naprostém klidu si tak Djokovič ustál své podání.

2:2

Opět Haas donutil světovou jedničku k chybě a máme tak opět srovnáno. Průběh setu je zatím velmi podobný tomu druhému.

2:1

Čistou hrou si podržel Novak Djokovič své podání a vede tak 2:1 ve třetím setu.

1:1

Povedlo se srovnat a německý tenista tak ještě má šanci zabojovat o případný obrat v zápase.

1:0

Povedlo se až nyní a světová jednička tak zvládá vstup do třetího setu.

6:4

Novak Djokovič opravdu prolamuje servis Haase a dokončuje tak fantastický obrat z 2:4 na 6:4.

5:4

Novak Djokovič sice prohrával 2:4, ale třemi uhranými gemy v řadě otáčí průběh gemu a rázem půjde Tommy Haas podávat na udržení se ve druhém setu.

4:4

Nyní to už vyšlo a zásluhou přesného bekhendu se může Srb radovat. Dokázal vzít zpět svůj ztracený servis a o vítězí druhého setu rozhodne zajímavá koncovka.

3:4

Vítězným míčem z forhendu ukončil Srb tento gem.

2:4

Hned ten první Tommy Haas využil a vede už 2:4!

2:3

Brejk je potvrzen a drama rázem na světě!

2:2

Byl to boj, ale Tommy Haas stále drží krok se soupeřem. Tedy alespoň ve druhém setu.

2:1

Haas se chystal přejít na síť, ale právě ten jeho nabíhaný úder skončil v autu.

1:1

Další lajna od Haase, který tak srovnává na 1:1 a narozdíl od prvního setu se zatím drží.

1:0

Esem ukončuje Djokovič první gem druhého setu.

6:1

Neskutečně nahranou smeč kazí Tommy Haas a tímto úderem jenom potrhuje svůj špatný výkon v prvním setu.

5:1

Djokovič však přímým bodem z podání navyšuje už na 5:1.

4:1

Další parádní servis a Haas tak uhrál svůj první gem v zápase.

4:0

Esem potvrdil Nole druhý brejk a vede už 4:0. První set má zatím jasný průběh a to hrajeme pouze 14 minut.

3:0

Pokud uděláte v gemu na svém podání s Djokovičem čtyři nevynucené chyby, tak moc šancí na úspěch nemáte.