1:0

konec (1:0)

19.05.2013, 14:35 • Jan Breydelstadion, Brugge • Petr Blakala

Tipsport: 1.68 4.0 4.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme tady konec dnešního duelu, ve kterém jsme viděli pouze jednu branku a to od domácího hráče. Bacca se prosadil v 31. minutě a Bruggy se tak ujaly vedení. Vedení jim vydrželo až do závěrečného hvizdu, a tak si domácí připisují další tři body do tabulky. (16:27:10)

90+1

Ke druhé části dnešního zápasu budou nastaveny dvě minuty.

89

Za okamžik se dozvíme, kolik minut nastaví k druhému poločasu hlavní rozhodčí Verbist.

88

Konec utkání se nám blíží velice rychle a stále je šance, že hosté vyrovnají stav utkání na 1:1.

87

Míč končí v zázemí a Kujović si opět vyzkouší daleký odkop od své svatyně.

86

Hosté kombinují na polovině soupeře, kterého zatlačují do pokutového území a ohrožují bránu Kujoviće, který má co dělat, aby zlikvidoval všechny střelecké pokusy.

84

Bacca se nachází v ofsajdové pasti a rozehrávat budou obránci Genku, kteří se při předchozí akci soupeře dost zapotili.

83

Po rohovém kopu Brugg odkopává od brány Köteles, který zakládá novou akci Genku.

82

V dobré pozici se nacházejí domácí hráči, kteří si úspěšně drží jednobrankový náskok.

80

Rozbíhá se poslední desetiminutovka dnešního střetnutí.

79

Míč se dostává ke Kötelesovi, na kterém je rozehrát míč co nejlépe, aby mohli jeho spoluhráči vyrovnat stav tohoto duelu.

78

Hamalainen opět v další akci Genku, která vypadá velice nadějně, jenže v poslední chvíli zasáhl skvěle obránce Duarte.

76

Následná akce Genku končí hvizdem rozhodčího, jelikož jeden z hráčů hostů byl rychlejší, než samotný míč. Ofsajd.

75

Gorius na poslední chvíli zasáhl míč, který měl namířeno do brány Kötelese!

74

Hamalainen se vydal na výlet ke svatyni Kujoviće, odkud bude rozehrávat míč do pokutového území.

73

Do hry se zapojuje i Kujović, který vypomáhá svým obráncům rozehrát míč do stran.

71

Na opačné straně se provinil Lestienne, který byl varován hlavním rozhodčím Verbistem.

70

Na trávníku se velmi přiostřuje! O tom se přesvědčil hráč domácích, který byl faulován a Bruggy si tak zahrají přímý kop z dobré pozice.

69

Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Víctor Vázquez, přichází Refaelov.

67

Hráči v bílém teď pouze nakopávají dlouhé balóny k bráně Kujoviće a doufají, že se nějaký nákop ujme.

66

Centrované míče z nohou hostů nekončí ničím jiným, než dalekým odkopem obránců Brugg.

64

Hráči Genku mají k dispozici rohový kop po levici Kujoviće. Mohou tedy následně ohrozit bránu domácího celku.

62

Croux dostal míč do běhu, který následně přenesl do pokutového území na Josepha-Monrose, jenž přestřelil bránu Kujoviće.

61

Koulibaly v posledním okamžiku zachytil přihrávku těsně před postranní čarou a hosté tak mohou pokračovat v útoku.

60

Míč se dostal až k rohovému praporku, kde v osobním souboji vyhrál obránce Brugg, který odkopává až za polovinu hřiště.

58

Víctor Vázquez hrubě chyboval a mohl být rád, že následný protiútok neskončil vyrovnávací brankou.

57

Hra se přesouvá ze strany na stranu, do šancí se dostávají obě mužstva. V posledních minutách jsou však výraznější hosté.

56

K hranici šestnáctky se dostali hosté z Genku, kteří se snaží prosadit, ale bezúspěšně.

54

Köteles srazil útočníka Lestienneho a hluboce se mu omlouvá. Oba hráči to berou s úsměvem a pokračuje se dále.

53

Hra se pomalu, ale jistě opět vyrovnává a hosté jsou teď častěji u míče.

51

Genk zachytil přihrávku soupeře a vydává se do rychlého protiútoku, který končí v náruči Kujoviće.

50

Hosté se urputně brání před náporem domácího celku, který má na hřišti stále převahu.

49

Fanoušci povzbuzují své oblíbence k další brance v tomto utkání. U míče jsou nyní právě domácí, kteří vymýšlejí další akci.

47

Začátek druhého poločasu je velmi zběsilý. Do šancí se dostali již oba celky. Akci domácích přerušil ofsajd.

46

V prvním poločase jsme viděli hodně šancí na obou stranách, ale ujala se pouze jedna, která skončila za zády Kötelese. Po 45 minutách máme tedy stav utkání 1:0 pro domácí Bruggy, které úspěšně drží své vedení.
Druhý poločas začne přibližně v 15:37.

45+1

Hlavní sudí Verbist kontroluje své hodinky a píská konec prvního poločasu.

45

K prvnímu poločasu se přidá pouze šedesát vteřin.

44

Za malý okamžik se dozvíme, kolik minut rozhodčí Verbist nastaví k prvnímu poločasu.

43

Hosté se stále nevzdávají a snaží se ohrozit bránu Brugg z každé pozice. Kujović si prozatím poradil se všemi pokusy.

42

Do konce poločasu zbývá posledních pár minut a stále drží vedení domácí celek, který se prosadil po třiceti minutách.

41

Domácí zatlačili své soupeře do pokutového území a přesnými přihrávkami se postupně dostávají ke střelám.

39

Guðjohnsen dostal povolení naběhnout do zápasu a ihned se zapojuje do útočné akce.

38

Vypadá to, že Guðjohnsen bude pokračovat po ošetření ve hře.

37

Hosté hrubě faulovali hráče Brugg, který je momentálně v péči zdravotníků za postranní čarou.

36

Hráči v bílém ztrácejí míč u poloviny hřiště a bránu Kötelese se vydávají dobývat domácí hráči.

35

Po dvou minutách stále u míče hosté, kteří si vytvářejí různé akce kolem pokutového území brány Kujoviće.

33

Míč lítá s naprostou přesností a hráči Genku se tlačí za vyrovnáním!

31

Bruggy právě vstřelily branku!
Domácí se ujímají po třiceti minutách vedení! V hlavní roli byli dva hráči a to Víctor Vázquez a zakončující BACCA, který pohotově zakončil za záda Kötelese.

29

Hra se neustále zrychluje a vidíme velmi hezké situace na obou stranách.

28

Köteles nedokázal zkrotit střelu a vyráží pouze na rohový kop, kterého se zúčastní všichni hráči Brugg.

26

A na opačnou stranu se ženou domácí hráči, kteří se probojovali až k bráně Kötelese. Brankář Genku si se střelou hravě poradil.

25

Joseph-Monrose byl v dobré pozici pro střelu, jenže v poslední fázi mu selhala mířidla.

24

Máme tady první žlutou kartu v dnešním zápase. Vyfasoval ji za hrubý zákrok Jorgensen.

24

Hra se na chvíli uklidnila a vidíme vyrovnaný fotbal z obou stran.

22

Na hřišti i na tribunách panuje výborná atmosféra, hráči se dostávají do slibných šancí, jenže neúspěch je tentokrát v koncovce.

21

Hra je na chvíli přerušena, kvůli zranění jednoho z hráčů Genku, který zřejmě inkasoval ránu do oblasti obličeje.

19

Protiútok Genku byl velice zajímavý a Kujović mohl být rád, že z této akce neinkasoval první branku v tomto utkání.

18

Rohový kop se domácímu celku hodně povedl. Chyběl kousek a jeden z útočníků Brugg by dopravil míč až za záda brankáře.

17

Další tažení na bránu Genku v podání Meuniera opět neúspěšné. Bude z toho pouze rohový kop.

15

Guðjohnsen a Vázquez byli v hodně dobré pozici pro skórování, jenže v poslední fázi této akce selhali!

14

Donk rozehrává velmi opatrně, jelikož je posledním obráncem před svatyní Kujoviće.

13

Vázquez se provinil nedovoleným zákrokem na protihráče a hráči v bílém mají možnost volného kopu.

12

Míč se opět dostává za postranní čáru a vhazování se tentokráte ujmou domácí hráči.

12

Vhazovat bude Ngcongca, který se pokusí o založení slibné akce pro svůj tým.

10

U míče je opět brankář Genku, kteří je v prvních deseti minutách hodně vytěžován a zapojován do hry.

9

Nebezpečný protiútok podnikli domácí hráči, kteří vystihli přihrávku Genku a ohrozili bránu Kötelese!

8

Hráči Brugg ztratili míč ze svých nohou a na tahu jsou tak hosté z Genku, kteří dostávají možnost se prosadit.

7

Míč kontrolují stále domácí hráči, kteří se pokoušejí dostat k pokutovému území Kötelese.

5

Ke konci páté minuty dostal přesný pas Meunier, který chtěl vyzkoušet pozornost Kötelese, jenže míč mu na poslední chvíli sjel z nohy.

4

Gorius se vydal na daleký výlet, který zakončoval centrem do pokutového území, kde čekal pouze připravený Kujović.

3

Hra se "přelévá" ze strany na stranu. K pokutovému území Kujoviće se dostali Joseph-Monrose a Masika, ale nedokázali se dostat do střelecké pozice.

2

Dnešní zápas doprovází i slunce. V Bruggách máme nyní 16°C.

1

Úvodní výkop měli k dispozici domácí hráči, kteří se snažili hned protlačit do útoku, jenže Bacca se ocitl v ofsajdové pasti.

1

Bruggy pro tento zápas zvolili modro-černé dresy. Genk oblékl dresy bílé.

Club Brugge KV: Kujović – Donk, Hoefkens, Duarte, De Bock, Jørgensen, Meunier, Guðjohnsen, Víctor Vázquez, Lestienne, Bacca

KRC Genk: Köteles – Hamalainen, Ngcongca, Mbodji, Koulibaly, Gorius, Kumordzi, Croux, Masika, De Ceulaer, Joseph-Monrose

Rozhodčí: J. Verbist – Y. De Neve, F. Stalport.
CLUB BRUGGE

Domácí Bruggy jsou tabulkově o něco lepší než jejich dnešní soupeři. Bruggy se nacházejí na průběžné třetí příčce, což se dnes může změnit. Po odehraných devíti zápasech vyhráli pětkrát, remizovali jednou a třikrát odešli s prázdnou. Celkové skóre tohoto celku je 20:17 a tým z Brugg má na svém kontě celkem třiačtyřicet bodů. Poslední zápasy domácích: P, V, V, V, V.

GENK

Hráči Genku dnes zavítají na trávník Brugg. Hosté se nacházejí na průběžné čtvrté příčce, pouhé tři body od dnešních soupeřů, které v případě výhry mohou přeskočit. Genk má na svém kontě tři výhry, tři remízy a tři prohry. Celkové skóre 11:11 a počet bodů po všech odehraných zápasech činí čtyřicet. Poslední odehrané zápasy hostů: R, P, V, R, P.
Dobré odpoledne od sledování online přenosu z Belgické ligy! V dnešním zápase o 1. až 6. místo se utkají dva celky a to domácí Bruggy, které tentokráte změří síly s Genkem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:35.