konec (0:1)

19.05.2013, 19:30 • Estádio do Bonfim, Setúbal • Martin Dvořák

Tipsport: 3.3 3.34 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:28:15)
Setúbal dnes nedokázal ani jednou překonat gólmana Bragy Cristiana, a tak o osudu zápasu rozhodla jediná branka, která padla ve 33. minutě, kdy se prosadil Zé Luís. Jeho gól rozhodl o tom, že tři body si z dnešního utkání odváží hosté, kteří tak potvrdili svou roli favorita.

90+4

Fanoušci v zelenobílém již tuší, že z dnešního utkání zřejmě jejich tým nezíská ani bod, běží poslední minuta nastaveného času.

90+3

"Malá domů" hostů, kteří drží míč na svých kopačkách.

90+1

Čtyři minuty nastaví sudí nad rámec základní hrací doby, šance Setúbalu stále žije.

90

Probíhá poslední minuta dnešního zápasu, domácí vrhají všechny zbytky sil do útoku.

89

Dlouhý nákop domácích končí na hlavě obránců Bragy.

88

Braga se již soustředí pouze na defenzivu, hráči v červeném jsou nastoupeni na vlastní polovině.

87

Setúbal posílá do vápna Bragy jeden centr za druhým, ale je to více méně "na slepo".

85

Braga drží míč na svých kopačkách, to je velmi důležité, nepustit soupeře do tlaku.

83

Polsední střídání v dnešním utkání, Hélder Barbosu ve sestavě SC Braga střídá Marcio Mossoró.

81

Hélder Barbosa se dostává ke střele z levé strany, ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů, Kieszek musí zachraňovat.

80

Začíná poslední desetiminutovka dnešního utkání, hosté stále brání svůj hubený náskok.

78

Hosté vhazují z pravé strany na polovině Setúbalu.

77

Hosté střídají, Rúben Micael již nezasáhne do utkání, nahradí ho Viana.

75

Na nohy mu pomáhají lékaři Bragy a již odchází za postranní čáru.

74

Faul domácích na vlastní polovině, Rubén Micael leží na trávníku.

73

Ani tato útočná akce Setúbalu nekončí úspěchem, obrana Bragy je pozorná.

71

Domácí opět střídají, odchází P. Tavares, nahradí ho José Pedro.

70

Je před námi poslední dvacetiminutovka, hosté stále drží vedení, ale Setúbal vrhá zbytky sil do útoku.

68

Střídají i hosté, João Pedro odchází, nahradí ho Custodio.

66

V posledních minutách je patrná na výkonu Setúbalu opět snaha a aktivita, povede to k vyrovnání?

65

Bleskové střídání v sestavě Setúbalu, Bruninho opouští hrací plochu, dnešní utkání pro něho končí, na trávník vbíhá Ricardo Horta.

64

Miguel Pedro zahrává volný kop z levé strany, míč končí přímo v náruči připraveného Cristiana.

63

Další nepřesná přihrávka Setúbalu, po které domácí ztrácí míč na polovině Bragy.

61

Rúben Micael střílí ze střední vzdálenosti, nepřesný pokus, míč letí hodně mimo bránu Setúbalu.

60

Je za námi hodina hry a hosté stále vedou na hřišti Setúbalu 1:0. Jediný gól utkání zatím vstřelil ve 33. minutě Zé Luís.

58

Setúbalu se přestalo dařit, domácí ztrácí neskutečně mnoho balónů.

57

Po faulu Brazilce Maurinho, který na půlicí čáře sestřelil Santose, budou domácí opět rozehrávat. Navíc sudí tento zákrok ocenil žlutou kartou.

56

Hosté faulují v blízkosti půlící čáry, domácí rozehrávají, ale okamžitě o míč přicházejí.

55

Většina akcí obou týmů nyní končí na polovině hřiště, hraje se velmi vyrovnaný zápas.

54

Domácí střídají, Bruno Galla nahradí Jorginho Sousa.

52

Leandro Salino vhazuje z pravé strany na polovině soupeře, hosté mohou zaútočit.

51

João Pedro na druhé straně fauluje bránícího Kika.

50

Miguel Pedro v ofsajdu na pravém křídle, hrají hosté.

49

Echiejile kontroluje dráhu míče, který míří za čáru, odkop od brány Bragy.

48

Domácí vhazují z pravé strany na polovině hřiště, tím se dostávají do útoku po pravém křídle.

46

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 20:32 hodin.
Zazněl hvizd rozhodčího, který ukončil první poločas. Pohled do ochozů dává tušit zatím mírné rozčarování ve výrazech diváků, přesto není stále nic ztraceno. Braga sice vede po první půli 1:0, když se ve 33. minutě prosadil Zé Luis, ale Setúbal nehraje špatně a vyrovnání doslova "visí ve vzduchu"!

45+1

Jednu minutu nastaví rozhodčí Ribeiro Soares Dias v první půli.

45

Běží poslední minuta prvního poločasu, hosté drží na hřišti Setúbalu jednobrankový náskok.

44

Pokaženou přihrávkou končí další útočná akce Setúbalu, Cristiano vykopává.

43

Z následného rohového kopu se domácí nedostali do zakončení.

42

Povedená střela, dobře umístěný a dostatečně prudká, fantastický zákrok Cristiana!

42

Hosté zastavují útočnou akci Setúbalu jen za cenu dalšího faulu, Pedro Santos si staví míč ve vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů.

41

Nyní musel Cristiano vybíhat proti kolmici domácích, i tento úkol zvládl a odkopává do autu.

40

João Pedro bude moci pokračovat v utkání, to je důležité, zranění nebylo vážné.

39

V hlavičkovém souboji na polovině hřiště je bolestivě faulován hostující João Pedro, který se na vlastní "kůži" přesvědčil o tvrdosti hlavy Bruno Gally.

38

Cristiano musí znovu zasahovat proti střele Frederico Venâncioa z levé strany.

37

Po faulu hostů mají domácí k dispozici volný kop, který je téměř totožný s rohovým kopem z levé strany. Obrana Bragy odvrací.

36

Z rohového kopu se domácí již prosadit nedokázali, skóre se, alespoň pro tento okamžik, nemění.

35

Frederico Venâncio se dostává k hlavičce u vzdálenější tyče, reflexivní zákrok Cristiana, který míč vytěsnil na roh!

34

Aderllan Santos fauluje na vlastní polovině v hlavičkovém souboji, domácí budou rozehrávat volný kop.

33

Braga právě vstřelila branku!
Blesková akce po levé straně, Ruben Amorim zatáhl míč po levém křídle a a na malém vápně nachází těsně bráněného ZÉ LUÍSE, který i tak dokázal usměrnit míč do sítě a hosté vedou.

32

Zatím bezvýsledně, hraje Braga.

31

Leandro Salino vhazuje z pravé strany na polovině hřiště, míč se vrací na polovinu Bragy, domácí napadají rozehrávku soupeře.

30

Je za námi půlhodina hry, zatím je stav stále bezbrankový.

29

Velice dobře kopnutá standardní situace, Miguel Pedro střílí přímo na bránu a Cristiano měl s touto střelou plné ruce práce!

28

Mauro fauluje na vlastní polovině Bruninha, domácí budou rozehrávat z levé strany volný kop.

27

Ve hře obou týmů zatím sledujeme hodně nepřesností.

25

Rychlý protiútok domácích končí střelou Paulo Tavarese z velké dálky, míč letí "do nebes".

24

Paulo Vinicius faulován na polovině hřiště, hosté rozehrávají. Ale velice nepřesně, míč končí v zámezí a kouč Bragy josé Peseiro je velmi rozezlen.

23

O převaze domácího týmu svědčí i počet útoků – 13 : 4 ve prospěch Setúbalu.

22

Nepřesná střela hostů z levé strany, Kieszek může vykopávat.

20

Rychlý pas na levou stranu, kde nabíhá João Pedro, ale míč je příliš rychlý a končí mimo hřiště.

19

Hosté zatím hrozí převážně z rychlých protiútoků, jako nyní, kdy ale akce Bragy končí nepřesným nákopem.

18

Setúbal je přece jenom o něco aktivnější, obrana Bragy se zatím musí mít na pozoru.

17

Hraje se převážně na polovině hřiště.

16

Miguel Pedro se nedostane do zakončení z levé strany, míč již byl v autu, hosté vhazují.

14

Setúbal zahrával nakonec dva rohové kopy, z toho druhého dokonce padl i gól, který však sudí Soares Dias neuznává pro údajný faul v pokutovém území, který však viděl snad pouze on sám...

13

Znovu dobrý obranný zákrok Aderllan Santose, který zblokoval střelu Miguela Pedra z pravé strany na roh.

12

Aderllan Santos musí na druhé straně zastavovat rychlý protiútok Setúbalu, zvládl to na jedničku.

12

João Pedro točí míč z levé strany do pokutového území, ale obrana Setúbalu odvrací.

11

Po dalším faulu domácích, provinil se Frederico Venâncio, se hosté přibližují k bráně Setúbalu.

10

Drobný faul Bruna Galla v hlavičkovém souboji na polovině hřiště, hrají hosté.

9

Braga v útoku, Rúben Micael střílí ze vzdálenosti přibližně pětadvaceti metrů, Kieszek chytá.

8

Pro míč si "došel" gólman Cristiano.

7

Rohový kop pro Setúbal, tentokrát z pravé strany.

5

Braga má v úvodu utkání velké starosti s rychlými kolmicemi domácích.

4

Rohový kop z levé strany pro Setúbal, hlavičkuje Pedro Queirós, míč se otírá o břevno!

3

Následný centr míří za obranu Bragy, ale vše přerušuje hvizd asistenta, ofsajd.

2

Centr domácích z pravé strany odvrací obrana Bragy, přesto domácí zůstávají u míče.

1

Vitória FC Setúbal: Kieszek – Luiz, Venâncio, Pedro Queiros, Ney, Gallo, P. Tavares, M. Pedro, Kiko, Pedro Santos, Bruninho

SC Braga: Cristiano – Elderson, A. Santos, Amorim, João Pedro, Hélder Barbosa, Rúben Micael, Salino, Vinícius, Maurinho, Zé Luís

Rozhodčí: Ribeiro Soares Dias – Barbosa Tavares, Ribeiro.
Vítejte u on-line přenosu utkání sedmadvacátého kola portugalské Primeira Ligy, v němž domácí Vitória FC Setúbal přivítá SC Bragu.
VITÓRIA FC SETÚBAL
Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice dvanáctého týmu portugalské Primeira Ligy, když v devětadvaceti odehraných utkáních nasbírali šestadvacet bodů, za sedm výher a pět remíz. Sedmnáctkrát odešli hráči Vitórie ze hřiště poraženi. Na svého dnešního soupeře ztrácí propastných třiadvacet bodů.
Poslední ligové zápasy:
21.04.2013 / 26. kolo / Vitória FC – Estoril 1:0
27.04.2013 / 27. kolo / FC Porto – Vitória FC 2:0
05.05.2013 / 28. kolo / Vitória FC – Académica 0:1
11.05.2013 / 29. kolo / Moreirense – Vitória FC 2:1
SC BRAGA
Hosté jsou na tom v tabulce Primeira Ligy mnohem lépe, než jejich hostitel, když v doposud odehraných devětadvaceti zápasech patnáctkrát vyhráli a čtyřikrát remizovali. V deseti zápasech odešli poraženi a celkem nasbírali devětačtyřicet bodů. S tímto bodovým ziskem jsou aktuálně na čtvrtém místě, tedy na místě, zajišťujícím pohárovou Evropu.
19.04.2013 / 26. kolo / SC Braga – Académica 1:0
26.04.2013 / 27. kolo / Estoril Praia – SC Braga 2:1
03.05.2013 / 28. kolo / Moreirense FC – SC Braga 2:3
11.05.2013 / 29. kolo / SC Braga – CD Nacional 1:3