3:1

konec (1:0, 1:1, 1:0)

23.09.2012, 13:45 • Tomáš Vlček

Z Havířova je to pro tuto chvíli vše, nashledanou u dalších onlajnů. (15:37:23)
Utkání ligy juniorů AZ Havířov - SHK Hodonín tak nakonec končí výhrou Havířova 3:1. Ten tak, po výhře v Opavě, potvrzuje svůj dobrý vstup do soutěže. Naopak Hodonín si připisuje první prohru.

60:00

59:25

Ještě jedno vhazování před Lunarem.

58:44

Vypadá že je rozhodnuto, útok hostí končí v rohu a domácí mají puk ve své moci.

57:38

Havířov právě vstřelil branku!
Parádní akce dvojice Dýrr-Matějek končí brankou na 3:1. Oba si puk několikrát vyměnili v rohu kluziště, zmátli hostující obranu a pak TOMÁŠ MATĚJEK vyjel na kruh a krásnou střelu švihem poslal řesně pod víko. Asistence Filip Dýrr.

56:30

Hosté se tlačí do útoku, evidentně chtějí vyrovnat, ale AZet brání pozorně, do šancí už je nepouští a sám je naopak nebezpečný z brejků.

55:30

OT pro Charváta nesp. chování.

53:59

53:15

Horinka tvrdě dorážel na Tomšů, ten odolal.

53:00

AZet i v oslabení nebezpečně zahrozil Glosem.

52:37

Domácí už ve 4.

52:40

Tahle bomba Smetany už byla mnohem nebezpečnější.

52:20

Hosté si přihrávali na modré a pak vyslali střelu, kterou ale Tomšů viděl.

51:59

Oddechový čas pro hosty.

51:59

Graca jde na trestnou za podražení, AZet jde do tří.

51:17

Dva důležité zákroky Ondřeje Tomšů - nejprve proti Vrbovi, pak proti Smetanovi.

50:37

A přesilovku si zahrají i hosté. Na trestnou jde Matěj za hákování.

50:22

49:49

Domácí se nemohou usadit v útočné třetině.

48:22

Sílící tlak Havířova řeší hosté faulem. Za podražení jde na trestnou Kuklyk.

47:50

Další pěkná kombinace domácích, která vyústila v přečíslení, ale Matěj poslal před prázdnou branku příliš prudkou a vysokou přihrávku..

46:55

Domácí v situaci 2 na 1, ale Lenomar volil střelu a Lunar vyráží betonem.

46:21

Další zákrok Lunara, tentokrát proti Matějkově střele.

45:30

Křibík v dobré pozici před Lunarem, ale trefuje jen hostujícího gólmana.

45:05

Icing Hodonína, domácí obrana si může chvíli oddechnout.

44:50

Hosté jsou stále v náporu, ale hra je spíše v rozích.

44:00

Charvát to zkusil z poza branky, a puk po jeho akci projel havířovským brankovištěm.

43:22

Nyní jsou to Drtiči, kdo uzamkl svého soupeře v obranném pásmu.

42:22

Adamcovu bombu od modré krotí Tomšů jen s velkými obtížemi.

41:45

Dýrrova střela skončila v Lunerově výstroji. Po dopískání mu puk vypadl a ikdyž jej havířovší dostili do branky, ta nemůže samozřejmě platit.

41:35

AZet svého soupeře sevřel ve třetině a nedovolí mu se osvobodit.

40:45

Zmatky v hodonínské rozehrávce končí icingem.

40:12

Domácí si přihráli rukou, hra přerušena.

40:01

40:00

39:38

V závěru třetiny sledujeme ještě nápor Havířova.

38:53

Drtiči právě vstřelili branku!
Tak tohle byl hodně laciný gól. LUKÁŠ VRBA projel s pukem kolem mantinelu skoro celé kluziště a pak bekendem poslal puk za záda Tomšů. Ten měl někde u tyčky malou skulinku. Asistence Martin Adamec.

38:43

Hosté v plném počtu. Tahle přesilovka Azetu nevyšla.

36:57

Hodonín už je ve 4.

37:50

AZet má tlak, ale ten je bezzubý.

36:43

Hosté jdou do tří, protože Tomi vyhodil puk mimo hrací plochu.

35:58

Matějek bombou z levého křídla prověřil Lunara, ten puk kryje ve výstroji.

34:57

Oško dostává 2 min za nedovolené bránění.

34:55

Parádní průnik Přívary, ale i když ujel obránci a hostujícího gólmana si položil nakonec nedokázal skórovat. Luner, který se už vráti do branky zvedl na poslední chvíli beton a zabránil jistému gólu.

34:49

33:45

Velký nápor Drtičů, ale puk těsně míjí domácí branku.

33:15

Duchoslav se dostal k odraženému puku mezi kuhy a bombou prověřil Tomšů, ten puk kryje.

32:49

Domácí Smuž dostal 2 min za držení.

31:30

Další využitá přesilovka Azetu. Graca našel volného TOMÁŠE MATĚJKA a ten se nemýlil - 2:0. Asistence Daniel Graca.

31:13

Domácí zamkli hodonínské ve třetině, Jež musel vyrazit bombu Jarocha, pak skončil puk na brance hostů.
Do branky navíc nastoupil za Lunera Jež.

30:20

Hosté budou hrát oslabeni, protože jejich gólman hrál se zlomenou holí.

29:56

Jakub Tomi prověřil Tomšů z blízka, ten byl pozorný.

29:42

Vhazování před Tomšů.

29:23

Po delší době se chvíli hrálo ve třetině domácích, pak však puk opustil ledovou plochu.

28:49

Tomáš Mráz to zkusil z velkého úhlu, ale branku přestřelil.

27:45

Gracova střela rozvlnila síťku hostující branky, ale z venku.

27:29

A další technický přestupek domácích - tentokrát ofsajd.

27:13

Icing Havířova.

26:20

Domácí vlétli do útočné třetiny a nejprve Jaroch a poté Glos ostře prověřili hostujícího gólmana.

24:17

24:15

Největší šance AZetu v této přesilovce, ale Glos na brankovišti neuspěl.

24:00

Po střele Weissera vyráží puk mimo hrací plochu Luner.

23:10

Přesilovka AZetu se odehrává v rohu kluziště. Odtud však nebezpečí nehrozí.

22:49

Ofsajd Havířova.

22:17

Ale dlouho jim to nevydrželo. Jiří Sedlák dostal 2 min. za podražení.

21:43

21:20

Mihal to zkoušel individuálně, ale ani na třikrát Lunera nepřekonal.

20:36

Nyní dokonce icing Havířova.

20:20

AZet pokračuje v přesilovce, Hodonín se osvobozuje.

20:01

20:00

19:43

Ještě jedno vyloučení v závěru první třetiny - hostující Vrba dostal 2 min. za hákování.

18:09

Půlminutka stačila tentokrát Havířovu k využití přesilovky. Souhru se spoluhráči zakončuje zblízka přesnou střelou MARTIN MATĚJ a AZet vede 1:0. Asistence Jan Křibík a Tomáš Mráz.

17:49

Hostující Adamec dostává ná 2 min. za podražení.

17:20

Nebezpečný brejk hostů 3 na 2. Přihrávku před branku však nedokázal Šrámek doklepnout do domácí svatyně.

16:52

13:02

16:39

Hráči AZetu se už radovali z dosažení branky, ale hlavní rozhodčí ji neuznal. Podle něj byla dosažena rukou.

14:52

Také hosté se dopustili hry v šesti a jsou potrestáni menším trestem.

11:26

Superšanci si teď šikovnou otočkou na brankovišti vytvořil hodonínský Smetana, ale Tomšů na brankové čáře vleže puk zastavil položenou hokejkou.

11:02

No dlouho to domácím nevydrželo. Za příliš mnoho hráčů jde na trestnou za tým sedět Dýr.

10:40

09:48

AZet už je ve 4.

09:20

Hosté jsou pochopitelně nastěhováni v pásmu Havířova, ale jejich kombinace zatím k ohrožení branky nevedou.

08:40

Tak nyní to bude mít Havířov opravdu těžké. Na trestnou míří za zdržování hry Weisser a AZet bude přes minutu ve třech.

07:48

Přesilovka pro Hodonín. Jaroch dostává 2 min. za napadení.

06:58

06:00

Přesilovka AZetu je nadějná, ale Luner odolává.

04:58

AZet si zahraje přesilovku. Hodonínský Adamec jde na 2 min. na trestnou.

04:48

Icing AZEtu.

03:56

Teď zahrozli rychlým protiútokem i hosté, ale domácí obrana nebezpečí včas zažehnala.

02:39

Střelu domácího Matějka hostující gólman Luner kryje.

01:27

Zatím sledujeme hru s řadou nepřesností.

00:16

Hosté začali zakázaným uvolněním

00:01

V rámci 2. kola lig juniorů se dnes v Havířově střtávají domácí AZ s hodonínskými Drtiči.
Oba týmy mají za sebou úspěšnou premiéru, neboť si v pátečním prvním kole připsaly výhru.
AZet vyhrál 4:1 v Opavě, Hodonín doma rozdrtil Warior Brno 8:2.
Uvidíme, kdo si zachová neporazitelnost i po dnešním duelu. Na rozdíl od minulé sezony totiž i v lize juniorů musí mít každý zápas vítěze. Pokud by tedy po 60 minutách byla remíza, bude následovat prodloužení a případně i nájezdy.
Dobrý den, vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:45.

3:1

Branky a nahrávky: 19. Matěj (Křibík, Mráz), 32. Matějek (Graca), 58. Matějek (Dýrr) - 39. Vrba (Adamec.)

AZ Havířov: Tomšů (Sroka) - Dýrr, Glos, Graca, Jaroch, Kostelník, Křibík, Lenomar, Matěj, Matějek, Mihal, Mráz, Patrman, Přívara, Smuž, Szewieczek, Weisser.

SHK Drtiči Hodonín: Luner (Jež) - Oško, Charvát, Horinka, Adamec, Duchoslav, Sedlák, Polák, Stračina, Kukliš, Smetana, Kuklyk, Kučera, Tomi, Vrba, Rauš, Šrámek, Čavoj.