2:1

konec (0:0)

22.09.2012, 18:00 • Municipal de Balaídos • Jozef Valenčík (@JozefValencik)

Unibet.com: 1.95 3.4 3.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou utkání, které v samém závěru přineslo mnoho vzruchu. Druhý poločas byl mnohem zajímavější než ten první. Kromě tří branek jsme viděli i jednu červenou kartu a skvělý tah trenéra domácích. Okamžitě po vystřídání totiž rozhodující branku zápasu vstřelil Park, který byl od té doby k neudržení a měl i další příležitosti.

Celta de Vigo po vstřeleném druhém gólu začala hrát lepší fotbal a po zásluhe vítězí v tomto zajímavém zápase.

Z mé strany je to již pro dnešek vše a budu se těšit u dalších onlajn reportáží. (19:55:43)

90+3

Domácí Cabral viděl žlutou kartu.

90+5

Ze tří nastavených minut se stálo rázem minut pět. To vše kvůli zdržení v nastaveném čase.

90+3

Alexis vidí za předchozí faul červenou kartu! Ohnal se ve vápně rukou a srazil domácího fotbalistu a zcela po právu jde dříve do sprch.

90+3

Zřejmě poslední šance pro hosty neskončila brankou. Dlouhý nakopávaný míč nenašel nikoho z Getafe a ve vápně se strhla mela, kterou odnesl jeden z domácích. Rozhodčí se snaží celou situaci uklidnit.

90+2

Hostům se nelíbí, že brankář domácích Varas nespěchá s rozehrávkou a nyní se celá věc řeší s hlavním rozhodčím.

90+1

Ještě tři minuty má Getafe na vyrovnání!

90

V poslední minutě řádné hrací doby měli hosté možnost zahrávat standartní situaci, ale z té nic nevytěžili.

89

Park se sice soupeři omlouval, ale to hlavního rozhodčího neodměkčilo. Za loket ve tváři svého soka tak vidí střelec druhé branky domácích žlutou kartu.

87

Park potvrdil má slova o své aktivitě, obešel si obránce a měl velkou šanci na zvýšení skóre. Pod tlakem však nedokázal dobře zamířit a jeho pokus tak minul bránu Getafe.

85

Celta de Vigo kontroluje hru a Getafe si není schopno vypracovat souvislejší tlak, kterým by zatlačilo domácí do defenzívy.

84

Poslední střídání na straně domácích, hosté již své tři možnosti vypotřebovali. Dohrál Lopez a na hřiště se podívá Antonio.

82

První střídání se domácím vyplatilo, nyní přišlo na řadu druhé. Hřiště opustil za potlesku tribun Aspas, místo něj si zahraje Insa.

82

Park je po vystřídání na hřišti hodně vidět, kromě vstřelené branky se na pravé straně hřiště skvěle pohybuje a dělá problémy obraně Getafe.

80

Rohový kop Viga nepřinesl ani náznak šance, ale to domácím fotbalistům nemusí vadit.

76

Domácí kontrolují hru. Inkasovaná branka nechala na hráčích Getafe nějakou stopu

74

Hosté zkouší i poslední změnu v sestavě. Odešel Leon, kterého nahradil Alcacer.

72

Hosté se snaží, ale další rychlá odpověď na inkasovanou branku se zřejmě konat nebude.

68

Celta de Vigo právě vstřelilo branku!

Musíme pochválit domácího kouče, který měl šťastnou ruku při střídání. CHU-YOUNG PARK se na hřišti moc dlouho neohřál a už vstřelil branku. Dostal přesnou přihrávku a dokázal ji ze vzduchu sklepnout do brány.

66

První změna u domácích. Odešel Bermejo a místo něj se na trávník podívá Park.

65

Hosté podruhé v utkání střídají. Odchází Alvaro Vazquez, místo něj se na hřiště podívá Adrian Colunga.

64

Odkrytá brána zívala na autora první branky domácích Fernandeze, tomu však míč sjel a bylo po tutovce.

64

Nepřesná přihrávka zastavila útočné snažení hostů a tak mohou něco předvést domácí hráči. Oba trenéři chystají jisté změny v sestavě, uvidíme za jak dlouho dojde ke střídání.

62

Celta de Vigo se moc dlouho z vedení neradovala a nyní jsou to opět hosté, kteří mají míč na svých kopačkách a zakládají jednu akci za druhou.

61

Dvě branky v rozmezí dvou minut, kdo by to byl po bezbrankové první půli čekal.

59

Getafe právě vstřelilo branku!

Blesková odpověď na druhé straně. Castro se krásně uvolnil a poslal přesný pas na ABDELAZIZE BARRADU, který přesnou střelou pod břevno vyrovnává.

57

Tak tomu říkám využití protiútoku! Rychlý brejk domácích překvapil Getafe a poprvé se nám v utkání mění skóre. Křížná nahrávka Krohn-Dehliho šla přímo do běhu AUGUSTA FERNANDEZE, který střelou po zemi otevírá skóre dnešního zápasu.

56

Domácí si opravdu koledují, nechávají soupeři až příliš prostoru a ten toho využívá k zajímavým akcím.

53

Pád v pokutovém území, penalta pro Vigo se však nekoná a to se nelíbí domácímu publiku, které to dává hlasitě najevo.

51

Getafe vstoupilo do druhé půle jako vyměněný tým. Jsou aktivnější, rychlejší a v úvodu druhé půle i lepší.

48

Hezky kopnutý rohový kop, ale obrana Viga si poradila i s touto situací.

47

První střelecký pokus druhého poločasu předvedli fotbalisté Getafe. Střela z dálky však nemohla brankáře Varase překvapit.

46

V poločasové přestávce došlo k jedné změně u hostů. Ze hřiště odešel Xavi Torres a nahradil ho Mehdi Lacen.

46

Tato obrovská šance ukončila první poločas, který skončil bez branek. Šance jsme viděli na obou stranách, domácí jsou však aktivnější a jsem sám zvědav, zda se obraz hry ve druhé půli změní.

45

Neuvěřitelná šance, ve které se z ničeho nic ocitl Bermejo! Centrovaný míč mu přistál na noze, ale útočník Viga ho nedokázal poslat do sítě.

44

Hosté se odkopem míče z šestnáctky osvobodili. První poločas se blíží ke svému konci.

43

Alexis je dalším potrestaným fotbalistou.

42

Rychlý protiútok Viga byl zakončen pouze střelou mimo bránu.

41

Za zbytečný faul na útočné polovině viděl Michel žlutou kartu.

40

Getafe v postupném útoku naprosto bez pohybu a bez toho se hraje fotbal velice těžce.

37

Standartka byla zakončená hodně nepřesnou střelou z voleje.

36

Hezký pas za obranu domácích, vše však vyřešil pohotovým a rychlým výběhem brankář Varas. Getafe bude zahrávat rohový kop.

34

Alberto Lopo viděl žlutou kartu.

34

Chyba v rozehrávce hostů přinesla domácím velkou šanci! Hezké přiťuknutí na nabíhajícího útočníka však nestačilo, následná střela totiž skončila jenom těsně mimo tyčky!

30

Postupné útoky domácího celku kazí nepřesnosti a to hru kouskuje na menší části. Ani jeden z celků si nedokáže vypracovat zajímavější akci případně souvislejší tlak na hru soupeře.

27

Krohn-Dehli stál v zajímavé pozici, ale odpískaný ofsajd celou situaci ukončuje.

25

Hosté rozehráli rohový kop nakrátko, po přiťuknutí následoval centr do pokutového území, ve kterém kralovala pozorná obrana Viga.

23

Polovina poločasu je za námi a na úvodní branku zápasu stále čekáme.

20

Hrát Viga upadl po souboji se soupeřem a domácím fanouškům se nelíbí, že nebyl odpískán faul.

19

Pasáž hry bez výraznější šance, míč však mají častěji na kopačkách domácí fotbalisté.

15

Standartní situace domácího týmu nepřinesla nebezpečí, ale hosté dokázali odvrátit pouze na roh.

14

První žlutou kartu zápasu vidí domácí Lago.

12

Tyč po střele domácích! Brankář Moya dokázal konečky prstů vytáhnout míč alespoň do tyče, od které se balón odrazil k hráčům Getafe.

10

Getafe se dostávalo pomaličku blíž a blíž bráně domácích, ale k žádnému zakončení se hosté nedostali a tak mohou další útok založit hráči Viga.

8

Evidujeme střelecký pokus domácích, ten však mířil mimo tři tyče.

7

Oba týmy hrají v klidu, nikam se neženou a čekají na okýnka v obraně soupeře.

5

Hezký míč za obranu domácích málem znamenal nebezpečnou akci na druhé straně, zakončení Vazqueze však nebylo důrazné.

3

První velká šance domácího týmu! Po pravé straně přišlo krásné uvolnění Aspase, který poslal míč nebezpečně na malé vápno - tam se však nedostal k míči nikdo z hráčů Viga.

1

Utkání zahájili výkopem hráči Getafe.

1

Real Club Celta de Vigo: Varas - Mallo, Cabral, Tunez, Lago, Oubina, Lopez, Fernandez, Aspas, Krohn-Dehli, Bermejo

Getafe CF: Moya - Valera, Lopo, Alexis, Miguel Torres, Xavi Torres, Michel, Leon, Barrada, Castro, Vazquez

Rozhodčí: Teixeira Vitienes - Barolomé, Fernández.
Krásný den při sledování pátého kola španělské Primera Division. V této onlajn reportáží budeme sledovat utkání Real Club Celta de Vigo - Getafe CF.

Ve čtyřech odehraných kolech nahrálo Vigo pouze tři body za jedinou výhru, soupeř z Getafe je na tom o malinko lépe, uhrál totiž body čtyři.

Domácí se naposledy představili na hřišti Valencie a prohráli 2:1, jejich dnešní soupeř doma nestačil na Barcelonu, od které dostal debakl 1:4.

Vigo loni postoupilo z druhé ligy a tak se v loňské sezóně týmy nestřetly. Vstup do sezóny ani jednomu týmu nevyšel a tak je čas na nápravu. Výkop je naplánován na 18:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.