0:3

konec (0:2)

22.09.2012, 13:45 • Liberty Stadium, Swansea • Lukáš Švéda (@LukasSveda)

Unibet.com: 3.0 3.3 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Everton přidal ve druhém poločase ještě jednu branku a po zásluze vítězí. Hostům to v 58. minutě ulehčil Dyer, který si nechal během tří minut udělit dvě žluté a s domácími bylo rázem zle. Už se z toho nevzpamatovali a podruhé v řadě prohráli. Hosté dnes podali daleko lepší výkon, měli řadu dalších šancí, ale skórovali "jen" třikrát. To je ode mne vše, přeji hezký zbytek soboty. (15:38:27)

90+2

De Guzman nádhernou střelou přes zeď trefil břevno, následnou dorážku Shechtera do odkryté brány zastavil skluzem Jagielka!

90+2

V nastaveném času bude Swansea zahrávat přímý kop z dobrých 25 metrů.

90

Hlavní sudí Taylor bude nastavovat tři minuty.

90

Domácím fotbalistům to dnes v útoku vůbec nejde, nyní si nerozuměl Britton s nabíhajícím Shechterem.

88

Ojedinělou snahu Swansea směrem dopředu zastavil zdvižený praporek pomezního, nachytaným se stal Shechter.

87

Baines kopl další povedený centr, ale jeho spoluhráčům míč utekl.

86

A za Fellainiho bude hrát Gueye.

86

Hosté si připravili dvojité střídání. Za Pienaara přichází Oviedo...

84

O vítězi utkání je tak jasno, Everton pokračuje v dobrém začátku sezóny, naopak Swansea si připíše druhou porážku v řadě.

82

Everton právě vstřelil branku!
Baines zahrával z levé strany standardku, nacentroval na hlavu MAROUANEHO FELLAINIHO, který s pomocí teče Williamse překonal Vorma - 0:3!

80

Swansea přežila další šanci hostů. Fellaini se sice v dobré pozici do míče netrefil, ale přiťukl jej Anichebemu, jehož další rána skončila na boční síti!

80

Po akci Naismitha pálil k bližší tyči Anichebe, ale Vorm vytáhl reflexivní zákrok!

79

Rangel na přední tyči hlavičkoval, ale Howard si s jeho zakončením poradil.

78

Domácí se z nadějného útoku sami vykombinovali až na vlastní polovinu. Poté se však k šestnáctce Evertonu vrátili a po odkopu Nevilla budou kopat roh.

77

Naopak na druhé straně měl třetí gól hostů na kopačce Anichebe, ale po centru Bainese usměrnil míč jen vedle branky!

77

Domácí se po dlouhé době dostali k brance Evertonu, ale standardka De Guzmana úspěch nepřinesla.