4:3

po prodl. (1:0, 2:2, 0:1 - 1:0)

20.09.2012, 15:00 • Arena Metallurg (7 500) • Roman Zajíček (@RomanZajicek)

Unibet.com: 2.4 4.05 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Salavat Julajev Ufa poráží Malkinův Magnitogorsk 4:3 se s vámi pro tuto chvíli loučím a od 19 hodin se opět přihlásím, tentokrát u přenosu z fotbalového zápolení v rámci Evropské ligy. Přeji pěkný čtvrteční večer. (17:23:50)

64:40

Ufa právě vstřelila branku!

Hotovo, vymalováno, šmitec, hattrick. SERGEJ ZINOVJEV obral na modré obránce Bodnareva, rozjel se sám na brankáře a svůj nájezd proměnil s naprostou bravůrou. Kotouč umístil mezi betony smutného Ahonena. Salavat nakonec bere dva body, když se třemi góly předvedl skvěle hrající Zinovjev. Asistence: Vitalij Proškin.

64:16

Antipin od modré pálil těsně vedle!

63:22

Mnoho času už nezbývá, zdá se, že se bude nakonec rozhodovat v nájezdech.

62:38

Na jedné straně v šanci Saprykin, na druhé Kosov, ale oba brankáři připraveni.

61:25

Utkání se kouskuje, nikdo nechce udělat logicky chybu.

60:38

Nabuzení hosté jsou při chuti, Malkin řádí po ledě jako černá ruka. Vypadá to, že se už rozehral do své klasické top formy.

60:01

Dočkali jsme se prodloužení. Devětatřicet vteřin před koncem zápasu vyrovnal Lisin. Ufa poslední třetinu hrála daleko lépe, závěr si v podstatě kontrolovala, ale zaúřadoval Malkin a ten pomohl svému týmu k bodu. Možná by se dalo i říci, že remíza je spravedlivá. O druhý bodík se bude bojovat tedy v prodloužení nebo v případných nájezdech.

60:00

59:21

Oddechový čas pro domácí.

59:21

Metallurg právě vstřelil branku!

Je vyrovnáno. Hosté v šesti kompletně vyšachovali domácí obranu, která nedokázala vzdorovat velkému tlaku. Hodgman z levého kruhu našel před bránou ENVERA LISINA a ten doklepl poskakující kotouč do klece. Asistence: Justin Hodgman, Jevgenij Malkin.

59:00

Hosté jsou v šesti.

58:26

Zatím se nemůže ani usadit v pásmu. Ufa to hraje zkušeně.

58:00

Ještě dvě minutky. Co na to Malkinova družina, dokáže vyrovnat?

57:26

Mirnov vyvezl kotouč a skutečně si hlídá čas.

57:10

Malkin nahazuje na Tarasova, ten přidržel touš. Vhazovat se bude po jeho levici.

56:47

Tvrdá bomba Grigorenka minula jen o pár čisel pravou tyč. Domácí hodně jednoduše vplouvají do útočného pásma.

4:3

Branky a nahrávky: 15. Svitov (Zubarev, Mirnov), 31. Zinovjev (Proškin, Chlystov), 37. Zinovjev (Baranka, Zubarev), 65. Zinovjev (Proškin) - 23. Zdunov (Jakubov, Potěchin), 24. Platonov (Hogman, Gončar), 60. Lisin (Hodgman, Malkin)

Salavat Julajev Ufa: Tarasov (Tarkki) - Proškin, Kutějkin, Zubarev, Baranka, Isangulov, Šulakov, Gurkin - Svitov, Rolinek, Mirnov - Zinovjev, Saprykin, Chlystov - Trubačov, Grigorenko, Filatov - Garejev, Stepanov, Gluchov, Jemelin. Trenér: Vener Safin.

Metallurg Magnitogorsk: Ahonen (Pečurskij) - Bondarev, Mišarin, Antipin, Bernatskij, Gončar, Tverdovskij - Mozjakin, Cal O´Reilly, Platonov (C) - Kazionov, Malkin, Kosov - Shendfeld, Zdunov, Kajgorodov - Jakubov, Lisin, Potěchin, Hodgman. Trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Kulakov, Olenin - Šelanin, Sivov.